EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By krakry1
#334907
Otóż dokonałem lekkiego tuningu IHM by Darekz. Szwankował mi przycisk - poza tym juz mnie trochę irytowało to mocne dociskanie. Więc wyrzuciłem z głowicy IHM-a gniazdo baterii (510) i w jej miejsce (po lekkich przeróbkach) dałem: głowicę EGO wraz z elektroniką od Peleona.

No i co w tym dziwnego - zapyta ktoś. Otóż, wszystko działa fajnie, ale ta elektronika wcale nie stabilizuje napięcia. Dam naładowany aku, jest 4,18V, rozładowany daje mniejsze napięcie. Nie ma żadnego 3,4 czy 3,7. Mi to ostatecznie odpowiada. Ale zastanawiam się czy zrobiłem dobre podłączenie tej elektroniki.

Z góry przepraszam Ogrodnika za użycie jego fotki - ale nie mam chwilowo, czy zrobić własnej.


Obrazek
Ostatnio zmieniony 09 wrz 2011, 21:27 przez krakry1, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Goldi
#334913
Tak właśnie mają być podłączone te przewody.
Awatar użytkownika
By krakry1
#334920
Dzięki za odp. - elektronika nie działa - ale za to mam fajny przycisk z dyskoteką i nie nabawię się przepukliny. :wink: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Goldi
#334923
krakry1 pisze:Dzięki za odp. - elektronika nie działa - ale za to mam fajny przycisk z dyskoteką i nie nabawię się przepukliny. :wink: :mrgreen:

To znaczy co nie działa?
Awatar użytkownika
By krakry1
#334925
Nie działa stabilizacja napięcia na 3,4V jak piszą u Ogrodnika. Jest sam fajny włącznik.
Awatar użytkownika
By Goldi
#334935
Wszystko jest OK. Ten typ tak ma. :D Stabilizacja napięcia jest tylko w wersji elektroniki z pięcioklikiem.
Awatar użytkownika
By krakry1
#334944
Po prosty dałem w miejsce starego złącza baterii (wewnętrzne 510) głowicę EGO z tym że wystaje ona jak w normalnej baterii. Darek kiedy robi IHM z głowicą EGO po prostu ja obcina (tak mi się wydaje)- wystaje ponad mosiądz tylko do gwintu pod coverek. U mnie całość wystaje. Trochę dremelkiem podpiłowałem mosiądz, aby było wygodniej używać nowego przycisku. Sprężynkę wykorzystałem z IHM,a, a dziurkę od starego przycisku - zaślepiłem śrubką - która przy okazji daje masę - bo aluminium wszyscy wiemy jak łatwo zlutować.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.