EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
By Johny_Tomala
#169133
Proponuję dyskusję na temat w/w baterii. Jak dla mnie rewelacja.... 2 dni e-palenia, ale.... ładowanie ok 8 godzin ( wiadomo - nic za darmo )
Ostatnio zmieniony 13 cze 2010, 23:28 przez maniak, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: korekta tytułu mah -> mAh
By Johny_Tomala
#169482
Ale się rozpisali, kurna..... nie "nadanżam" odpisywać, normalnie.... :zakrecony
No nic.... Waaaasze..... :piwo *SMOKEKING*

Teraz lepiej??
Ostatnio zmieniony 12 cze 2010, 23:10 przez Johny_Tomala, łącznie zmieniany 1 raz.
By Robert.Gl
#169499
barcelona50 pisze:Proszę uzupełnić profil.Z góry dziekuję :)


I co ci to da?
Nasladujesz zly nawyk pawko2009?

1000mah jak dla mnie za duza i za ciezka
Awatar użytkownika
By Kszywho
#169509
Robert.Gl pisze:
barcelona50 pisze:Proszę uzupełnić profil.Z góry dziekuję :)


I co ci to da?
Nasladujesz zly nawyk pawko2009?...

Jaki zły nawyk? Zastanów się najpierw co piszesz Kobieto....
4 dni temu pisałaś
Robert.Gl pisze:
boogeyman pisze:pawko ma rację z prośbą o uzupełnienie profilu, ale może lepiej robić to przez PM?
Pozdrawiam


Jestem za, dobry pomysl *SZEFO*

, więc już nic nie rozumiem...Potrzebujesz PW żeby uzupełnić profil???

Co do batki 1000mAh to ja jak na razie jestem w pełni zadowolony z 650mAh. Starcza na cały dzień e-palenia, więc jest to wystarczający czas. Batka 1000mAh może być przydatna, gdy wyjedziemy gdzieś na łono natury, z dala od gniazdka z prądem- 4 dni=2 batki 1000mAh, lub 4 batki 650mAh. Myślę, że jako zapasowa bateria na niespodziewany wyjazd się przyda. Jeśli oczywiście cena będzie w miarę rozsądna.
Awatar użytkownika
By barcelona50
#169715
Dzięki kszywho
Myślę,że złym nawykiem jest notoryczne lekceważenie zasad forum.Rozumiem,że ktoś może się śpieszyć,żeby jak najszybciej zadać pytanie,ale jeśli przez miesiąc lub więcej,nie ma 2 minut na uzupełnienie profilu,to jest to przegięcie.
Sorki za OT,ale nie mogłam się powstrzymać.
By maniak
#169764
Kszywho pisze:Co do batki 1000mAh to ja jak na razie jestem w pełni zadowolony z 650mAh. Starcza na cały dzień e-palenia, więc jest to wystarczający czas.

Szczęściarz... Mi nie wystarcza - muszę się jeszcze przynajmniej jedną KR-ką dopalać. Ale mam cichą nadzieję, że już ta wersja 900 czy 1000 mAh okaże się wystarczająca na cały dzień.
Awatar użytkownika
By marko11166
#169771
barcelona50 częściowo się zgodzę z tym że trzeba uzupełnić ale wiele forumowiczów nie czyta do końca co tam pisze przy rejestracji co nie jest obowiązkowe i loguje się na forum chce się grzecznie przywitać albo zadać jakieś pytanie do użytkowników a tu wiadro zimnej wody na głowe proszę uzupełnić .............. takie przywitanie na dzieńdobry ja przynajmniej poczułem sie jak intruz na tym forum bo jeszcze nigdzie na forum nie dostałem takiej zjebki na przywitanie
Awatar użytkownika
By barcelona50
#169785
marko11166,to chyba nie miejsce na takie rozważania,ale odpowiem.
Wyobraź sobie,że prosisz kogoś o proste info,które ułatwia komunikację,a ten ktoś ma to gdzieś,fajnie bys się czuł?
Tu nie chodzi o gnębienie kogoś,wylewanie wiader,są ustalone pewne normy,które ułatwiają życie,czasem nawet bardziej potrzebującym pomocy,niz pomagajacym.Nie jestem osoba zasadniczą,napisałam,że rozumiem pośpiech.Ale chyba to nie jest problem napisać dwa słowa,może być,że ktoś mieszka tuż obok i chętnie pokaże i wytłumaczy gdy czegoś nie wiemy.
Ludzie chcą wiedzieć komu pomagają,dla mnie to nie jest nic dziwnego.ale oczywiście to moje zdanie.
By Johny_Tomala
#170183
Ok ludziska, nie kłóćcie się.... " Po co wasze swary głupie. Wnet i tak zginiemy w zupie.... "
Chciałem tylko pogadać o bateryjce :)
Awatar użytkownika
By INGRID
#170201
Polacy zawsze znajdą powód do kłótni- to nasze narodowe hobby.
A poza tym, czy ktoś w końcu napisze coś sensownego o tej batce bo chciałabym ją nabyć drogą kupna? Fajna ona czy nie? Kto wie ręka do góry :)
By Johny_Tomala
#170210
Jak pisałem wcześniej, dla mnie fajna. Kupiłem w Totally Wicked UK ( do tego oczywiście przedłużka do ładowania i stożek maskujący, czyli cone)
http://www.totallywicked-eliquid.co.uk/ ... oduct.html
Awatar użytkownika
By cissy
#191511
Wow, używana jest bateria 1000mAh w elektronicznych papierosach? Nie widziałam? *SMOKEKING* :piwo
By radek69
#192781
a czy jest jakaś bateria 650 która pasuje do kartomizerów dpv9?
Awatar użytkownika
By marko11166
#192783
radek69 pisze:a czy jest jakaś bateria 650 która pasuje do kartomizerów dpv9?

bateria ego kartomizer 510
Awatar użytkownika
By navegare
#192799
Dpv9 to kartomizer z gwintem 901.
Niedługo ma pojawić się RIVA 901 wtedy będzie można używać go bez przejściówki.
Na razie, do eGo, potrzebny jest adapter 510/901.
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#192831
adamow86 pisze:Używałaś na tym adapterze ?

Raczej wątpliwa sprawa - navegare 510 spala... na stosie... :wink:
Awatar użytkownika
By marko11166
#192834
ZbyneK pisze:
adamow86 pisze:Używałaś na tym adapterze ?

Raczej wątpliwa sprawa - navegare 510 spala... na stosie... :wink:

I NIEEGO czyli bateri ego pewnie też nie weźmie do ręki
Awatar użytkownika
By ZbyneK
#192839
marko11166 pisze:I NIEEGO czyli bateri ego pewnie też nie weźmie do ręki

Weżmie eGona, weźmie... niech tylko z numerkiem dziewięć zero jeden się pojawi... :D
Awatar użytkownika
By navegare
#192898
901? Zawsze, wszędzie i w każdej konfiguracji :)
Używam przejściówki jak mnie ma odciąć od prądu na więcej niż 4 godziny, ale to nie to.... Słabo dymi :D
By adamow86
#192903
Słabo dymi na eGo ?
Napisz, bo myślę o adapterze i paleniu 901 (wczoraj wyjąłem kilka i fajnie, ale na usb :) )
Awatar użytkownika
By navegare
#192908
Dymi słabiej niż na dedykowanych bateriach, słabiej nawet niż standardowa 510. Cholerka, nawet od kartka słabiej, a tu już, wiesz.... denko. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By esnaider
#193441
navegare pisze:Dymi słabiej niż na dedykowanych bateriach, słabiej nawet niż standardowa 510. Cholerka, nawet od kartka słabiej, a tu już, wiesz.... denko. :mrgreen:


Niestety potwierdzam :(.

U mnie na tym samym sprzęcie (IHM i Ego), 901 słabiej dymi od 510, czy to atomizery, czy kartomizery.

Mnie osobiście 901 najlepiej paliło się na USB dedykowanym dla 901.
To był niesamowity dym i kop.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.