EPF
Awatar użytkownika
By szczuro
#424019
warto dodac, ze cena za LINEv2 lub LINE SS to 80$
i sa 2 opcje wysylki- 10$ lub 20$
jak sie bierze kilka sztuka to cena z wysylke jest stala


Awatar użytkownika
By hando
#424027
zamówiono...tylko czas oczekiwania troooche się przeciąga, zresztą jeden kolega forumowicz zapewne niebawem otrzyma przesyłke to czekam na jego recenzje *SMOKEKING*
ale z tego co można wyczytać na vaporwall to zbiera same pozytywy, jeśli tylko (jak to z meshem) dobrze się skręci grzałkę *CZAJNICZEK*
Pozdro
Awatar użytkownika
By szczuro
#424036
gerard88 pisze:Mnie tylko zniechęciło do zakupu łączenie grzałki, a tak to bardzo fajnie się prezentuje :)

Taka dygresja: wydaje mi sie że im jest mniejsza komora w której znajduje się grzałka tym jest lepszy efekt dymiący :)



a mnie nie zniechecilo jak i pozostale X osob, ktore zamowily :D
to poki co 4 sztuki na forum sie szykuja i pewnie jescze pare ukrytch, jak wspominalem do sturma bedzie, bo poki co lezy i sie kurzy :)

co do komory sie zobaczy :)
Awatar użytkownika
By [H3]
#424196
To coś w pierwszym poście niema prawa działać na jednym drucie dłużej niż dwa dni!
Takie samo łaczenie było zamysłem do hybrydy, i grzałki "sypały" sie jak głupie.
Po modyfikacji, czyli przylutowaniu drutu - żywotność wzrosła nawet do paru miesięcy.
Wszystko sprowadzało sie do tego że drut w miejscy styku z drutem srebrnym robił się tłusty.. osmolony i jednoczesnie juz były spadki napięcia.

No ale widać jest już krokiem milowym, że nareszcie genesis wyszedł z ram HomeMade.. kilka wersji i bedzie pięknie produkowanym modem na dużą skalę :D *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By szczuro
#425676
Killmister13 pisze:Szczuro, daj jakieś fotki rozbiórki na części pierwsze :D


jak tylko dostane to cos wrzcuce, kiedy to nastapi nie mam pojecia, wiem tylko tyle, ze zaplacilem 25 lutego i czekam :)
koniec OT :mrgreen:
Awatar użytkownika
By krakry1
#425996
Super sprawa ten V2. Chyba tez zamówię - chcę coś innego spróbować po A2 by BulliSmoker.

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mają się wrażenia wapowania na Genesis V2, do wapowania na classic A2?
Awatar użytkownika
By noman1
#426035
krakry1 pisze:..Czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak mają się wrażenia wapowania na Genesis V2, do wapowania na classic A2?


Proponuję poczytać forum :evil:

Sorki, wiem że starość i ślepy jestem, ale co w tym takiego super w porównaniu do hybrydy??

Jak jest pojemność ?
Awatar użytkownika
By krakry1
#426039
No to się dowiedziałem - wiele - dzięki. Nie prościej odpowiedzieć, jak ktoś ładnie pyta? Z tego co widać V2 jest nowym produktem - więc chyba nie wielu go ma? Więc chyba pytanie o wrażenie jest na miejscu?
Awatar użytkownika
By noman1
#426043
krakry1 pisze:No to się dowiedziałem - wiele - dzięki. Nie prościej odpowiedzieć, jak ktoś ładnie pyta? Z tego co widać V2 jest nowym produktem - więc chyba nie wielu go ma? Więc chyba pytanie o wrażenie jest na miejscu?

Taki on nowy jak ... może w nowym wykonaniu, pomysł już sprawdzony i są lepsze rozwiązania.
Odpowiem, taka różnica jak między chińskim atomizerem a A2, jak między sznurkiem a mesh-em.
Po co szukać daleko, jest polski genisis w ostatniej wersji, o dwóch zaletach, cena i mocowanie druta, a resztę doczytaj.
Sorki za OT :mrgreen:
Awatar użytkownika
By krakry1
#426819
Skusiłem się jednak i wpisałem na listę na Line V2. Teraz zostaje czekać. Ciekawy jestem czy załapię się na tą serie (piszą, ze jest 250 sztuk).
Awatar użytkownika
By daras25
#426904
krakry1 pisze:Skusiłem się jednak i wpisałem na listę na Line V2. Teraz zostaje czekać. Ciekawy jestem czy załapię się na tą serie (piszą, ze jest 250 sztuk).

Nie bardzo rozumiem jak to leci , jak zapisało się ok. 80 osób to lista była niby zamknięta , potem poszła dalej i nie wiem jak liczyć te 250 szt .
Jeżeli jest ogólnie 250 to nie ma szans . Ja byłem na 254-tym miejscu , kilka osób zrezygnowało ale też kilka bierze po dwie sztuki . Może Szczuro wie coś wiecej ?
Awatar użytkownika
By szczuro
#426935
daras25 - nie wnikalem i nie wiem :)
ja czekam, az dojdzie, ale ponoc ma nie braknac, tylko wysylka rozlozona w czasie, bo del kiedys pisal, ze iles tam max paczek dziennie moze wysylac

ja zaplacilem 25 lutego i nawet nie wiem czy wyslane, ale mi tam nie robi roznicy - jak bedzie to bedzie :)
Awatar użytkownika
By daras25
#426967
szczuro pisze:daras25 - nie wnikalem i nie wiem :)
ja czekam, az dojdzie, ale ponoc ma nie braknac, tylko wysylka rozlozona w czasie, bo del kiedys pisal, ze iles tam max paczek dziennie moze wysylac

ja zaplacilem 25 lutego i nawet nie wiem czy wyslane, ale mi tam nie robi roznicy - jak bedzie to bedzie :)

Jeżeli dobrze pamiętam to jesteś w pierwszej 80-ce i jeszcze nie masz , to nawet jak się załapię to pewnie będzie czerwiec ( przy pomyślnych wiatrach ) :D
Awatar użytkownika
By krakry1
#430803
Pytanie do znawców Genesis; Czym różni się "Genesis Line V2" od "Genesis Mini"? (nie chodzi oczywiście o różnice w cenie i pojemności zbiornika - ale o zasadę działania). Czy kupując Mini będę miał w zasadzie to samo (co line v2) pod inna nazwą?

Pytam bo wpisałem się na listę V2, ale jestem daleko (i pewnie się nie załapię), tymczasem Mini i Maxi jest osiągalne prawie na pewno (w tej chwili).

Będę dozgonnie wdzięczny za odpowiedź.
Awatar użytkownika
By szczuro
#430809
Mini Gen 2ml
Material: Stainless steel and full plexi tube


Maxi Gen 3.2ml
Material: Stainless steel and full plexi tube

cena 58 usd i wysylka 15usd
Obrazek

Awatar użytkownika
By hando
#430816
krakry1 wg. mnie to w działaniu niczym się one nie różnią, tylko wyglądem, pojemnościa (mini 2ml, maxi 3,2ml) i gabarytami, no i oczywiście ceną (mini, maxi 58,00 EUR + 15 EUR for shipping)
ponoć lista v2 i ss w następnym tygodniu ma ruszyć z kopyta, kolejna setka, a potem 400szt
ja tam czekam w kolejce na v2 bo jakoś to wygląda dla mnie bardziej elegancko
a tu film [edit: patrz wyżej :) szczuro ja zwykle szybszy :D ]
Ostatnio zmieniony 22 mar 2012, 18:48 przez hando, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krakry1
#430826
Wieki dzięki Panowie za szybkie odpowiedzi.
Czyli znaczy dać se siana z Mini i raczej czekać na V2?
Kolego Noman1 - czego Mini jest najgorszy - czy chodzi o wykonanie, przecieki, czy jeszcze coś innego?
Awatar użytkownika
By daras25
#430827
Ja wolę coś krótszego i o większej średnicy , moim zdaniem lepiej to wygląda na modach o zbliżonej średnicy - bardziej kompaktowo , dlatego zrezygnowałem z line v2 i zapisałem się na genesis mini .
Awatar użytkownika
By krakry1
#431308
Klamka zapadała zapłaciłem za Mini. Teraz czekam. Wysyłka w następnym tygodniu.

-- [scalono] 13 kwi 2012, o 20:52 --

Del Boy pisze, że w następnym tygodniu zaczną wysyłkę 500 sztuk serii Line. Ciekawe ile będzie V2?

P.S.
Mój Mini spisuje się świetnie. Potwierdzam wszystko co o wapowaniu na meshu, mówi i pisali zanwcy tematu. Miód w gębie. :-)
Awatar użytkownika
By krakry1
#443328
Szczuro widzę że masz juz dwie wersje. Gratki :beer: W takim razie zapytam. Czy SS ma większą pojemność od V2?
Awatar użytkownika
By krakry1
#443441
Dzięki szczuro za odp. Wyglada więc, że różnica wynika (chyba) z braku pleksi w SS.
Awatar użytkownika
By Prorok
#455809
noman1 pisze:Koopa - sorki jeśli kogoś uraziłem, genisis w najgorszym wydaniu (mini i maxi)



koopa mówisz, a ja jestem zadowolony :mrgreen:


Genesis MINI:

opor okolo 1,5ohma zasilanie jedna 18650 :mrgreen:

kop i smak w jak najlepszym porzadku.

Odys przy tym to pikuś :lol:





Pozdrawiam :beer:
Awatar użytkownika
By daras25
#456025
Były głosy ze to koopa ,że nie ma prawa działać dłużej niż trzy dni ale w praktyce jest trochę inaczej , to działa i całkiem nieźle . Ale zawsze można się do czegoś przyczepić :)
Po trzech tygodniach nawinąłem nową grzałkę bardziej z ciekawości niż z musu i coś było nie tak , " kop " i smak był ok ale chmurka mniejsza i jakby brak mocy . Chociaż problem był banalny to nie od razu na to wpadłem , przy zmianie grzałki należy przetrzeć np. spirytusem wystające druty ( + , - ) , dodatkowo prze polerowałem je kawałkiem " mesh-a " .
I to jest chyba jedyna " niedogodność " wiązanej grzałki , ale sądzę że przy zaciskanych na śrubki też jest to zalecane .
Jak na razie oprócz dripowania to jest mój podstawowy parownik , daje " kopa " nawet na 7 mg :mrgreen:
Awatar użytkownika
By rzepkok
#462782
z tego co wiem w tej chwili zapisów nie ma ale polecam zapytać czy ktoś nie chce się pozbyć

ja tak zrobiłem i dopiero za trzecim podejściem zgłosił się chętny ale teraz mam (i nawet nie przepłaciłem), chmurzę i Line v2
to teraz mój podstawowy parownik na wyjście a do tego z Piccolo komponuje się rewelacyjnie - jakby wyszły spod tej samej
ręki/maszyny

z czystym sumieniem polecam *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By krakry1
#466244
Mam i ja swojego Line V2. Super sprzęt - choć trochę czasu zajęło mi, jego okiełznanie (upalały się grzałki przy wyższej elektrodzie). Set up w Mini jest o wiele prostszy. No ale już wiem, co robiłem źle. Teraz chmury mam większe niż na Gensis Mini. :mrgreen:

P.S.
Najlepsze są ceny V2 z drugiej ręki na VWall: 130 euro z wysyłką i schodzą jak świeże bułeczki. :lol: Więc V2 to dobra inwestycja. Normalnie u Del Boy'a Gensis V2 = 80,50 euro (z przesyłką), a jak Ci się znudzi, to jeszcze odsprzedaż z zyskiem. :-)
By mbeny
#480784
[/quote] Taki on nowy jak ... może w nowym wykonaniu, pomysł już sprawdzony i są lepsze rozwiązania.
Odpowiem, taka różnica jak między chińskim atomizerem a A2, jak między sznurkiem a mesh-em.
Po co szukać daleko, jest polski genisis w ostatniej wersji, o dwóch zaletach, cena i mocowanie druta, a resztę doczytaj.
Sorki za OT :mrgreen:[/quote]

Możesz podać nawę tego owego polskiego Genesis Line v2?
Przeczytałem już cały internet :) i nie znalazłem wzmianki na ten temat, a chętnie bym go nabył. Cena tego z VaporWall jest masakryczna.
Awatar użytkownika
By krakry1
#480790
Ze względu na chimeryczność setup'u (raz wychodzi bez problemu - raz upala grzałkę przy dłuższej elektrodzie, a myślałem, że to już opanowałem :-() sprzedałem z dużym żalem ten piękny sprzęcik. Straty nie poniosłem - pogoniłem 30 euro drożej niż kupiłem :mrgreen:.
Awatar użytkownika
By daras25
#513480
Kilka dni temu wpadłem na pomysł że po małej " ingerencji " wiertarką można na Genesis Mini (by Dellboy )stosować U-wick







To mój pierwszy taki knot i nie jest zrobiony perfekcyjnie ale pomimo wszystko jest kilka plusów takiej przeróbki - knot jest bliżej otworu powietrznego , zasilanie grzałki dwustronne a sam atomek jest teraz bardziej uniwersalny .
Otwór na knot między drutami (+/-) jest lepszy do wyrównywania ciśnienia w zbiorniku od oryginalnego który był zdecydowanie za mały i czasami knot działał jak słomka do napojów .
Otwory do głębokości ok. 3mm wierciłem wiertłem o śr. 3mm a następnie już do końca 2,5mm .
Na pierwszym zdjęciu widać jak jest zrobiona " baza " , dzięki temu zagłębieniu nigdy nie miałem problemu z wyciekiem skroplin na zewnątrz i takie rozwiązanie przydało by się w Orionie .
Awatar użytkownika
By xtigerx
#690160
Te, jak to nazwałeś "elektrody" to po prostu drut srebrny .Kwestia tego jak to rozebrać w razie czego.A otwór do wlewu zawsze można w razie czego zatkać kawałkiem mesha.
Awatar użytkownika
By saradonin
#783147
Dobra wiadomość dla miłośników tego zgrabnego atomka: DelBoy zapowiedział nową serię LINE LE

  • stalowy konektor 510 - jeden element z korpusem
  • mocowanie przy pomocy śrubek stalowych M2 - koniec z uciążliwym kręceniem na drucie srebrnym
  • izolacja: delrin
  • pojemność: ~2.5ml
  • średnica: 14mm
  • długość: 55mm
  • otwór na knot: 2.5mm
  • air hole: 1 mm
  • zbiornik na liquid w środku: tulejka PMMA: 10mm ID, 12mm OD





Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.