EPF
Awatar użytkownika
By Thaniell
#906448
Atomizer typu genesis, dedykowany do moda Nemesis. Dzięki konektorowi 510, można używać do innych zasilań.



Materiał : Stal nierdzewna

Średnica : 22mm

Konfiguracje knota : Single, Dual Wick, U-Wick

Regulacja przepływu powietrza

Regulacja temperatury oparów

Typ : Hybryda / możliwość stosowania do innych zasilań, za pomocą konektora 510






































Awatar użytkownika
By Gwido67
#906463
Pa, nie mogę Cię "oficjalnym" i publicznym lajkiem obdarzyć, ach te przyzwyczajenia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

On topic - ciekawa konstrukcja ale w tym gąszczu "śrubków" nakręcenie grzały, bez ich odkręcenia, będzie graniczyć z cudem. Skropliny wejdę w każdą możliwą wolną przestrzeń. Otwór pod główny knot izolowany, spore ułatwienie dla nowicjuszy i leniuszków. O samej konstrukcji trudno napisać aby była szczytem prostoty :mrgreen: :mrgreen:

Cena znana ?

Pozdrawiam
Grzegorz
Ostatnio zmieniony 15 lis 2013, 21:57 przez Gwido67, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By sawas
#906467
Oświeci mnie ktoś co się z tymi wszystkimi śrubkami robi? Chyba że to edycja świąteczna do powieszenia bombek? :lol:
Awatar użytkownika
By venom_666
#906469
śrubek nie ma więcej niż w Agatce... tyle że są.... duże ;-)
Przynajmniej nie trzeba się zastanawiac czym niepotrzebne otwory zatkać, a jak widac przystosowany i do 1 i 2 knotów...
Przy okazji przez śrubki zmniejszona komora...
Dla mnie bardzo fajne rozwiązanie całości.

PS. Sawas śrubki są trzy,a pozostałe trzy to mi wygląda na zatyczki otworów na knot...
Tak że masz jedną śrubkę na jeden knot, z czego jedna chyba robi za wlew...
Awatar użytkownika
By przemekgda86
#907120
Prezentuje się konkretnie,już chcę go mieć!!!Ale cena trochę ostudziła mój zapał :)
Awatar użytkownika
By kurok
#907125
Sklonowali GKMF-a oraz Agę i Jacka. Nakrętki dali z DID-a, czapkę przycieli z Krakena, a z pigułki smaku zrezygnowali.
Będzie niezłym kąskiem dla milośników Nemesis i pewnie pierwsze egzemplarze zamówili Chińczycy.
Trochę się wq.... jak będą tyle dziur wiercić, ale autor pomysłu już się martwił, że go nie naśladują, a doczekał się klona od najlepszych :wink:
Awatar użytkownika
By kurok
#907159
GKMF ujrzał światlo dzienne w Cz 04 paź 2012 18:44:26 :beer:

Ważne jednak, że starali zrobić to co najlepsze i nie kryli się z tym, że korzystają z wiedzy i doświadczenia innych :wink:
To tylko gienek i trudno uniknąć porównań i analogii.
Awatar użytkownika
By saradonin
#908796
Po obejrzeniu filmików mam mieszane uczucia.

Estetycznie paskudny moim zdaniem (atomek nie Todd, choć Todd też nie laska). Ta 'czapka' po drip jakoś psuje mi go wizualnie i mimo fajnego bajeru regulacji przepływu powietrza, obawiałbym się o skropliny w tym miejscu. No, ale wiadomo, że różne są gusta.

Z drugiej strony kilka rozwiązań wyraźnie przemyślanych. Zwróćcie uwagę choćby na izolację pina i sposób w jaki to się łączy z deck'iem (elementem z otworami itp.). Pewnie niejednemu z nas podczas zmiany grzałeczki zdarzyło się (w różnych gienkach) poluzować nakrętkę czy też słupek mocujący pin +, co mogło skutkować tym , że jakaśtam kropelka dostała się pomiędzy pin i izolacje tworząc niepotrzebne rezystancje całego obwodu. W tym rozwiązaniu taki zjawisko właściwie nie ma prawa wystąpić.
Awatar użytkownika
By Siarek
#923375
kurok pisze:Sklonowali GKMF-a oraz Agę i Jacka. Nakrętki dali z DID-a, czapkę przycieli z Krakena, a z pigułki smaku zrezygnowali.
Będzie niezłym kąskiem dla milośników Nemesis i pewnie pierwsze egzemplarze zamówili Chińczycy.
Trochę się wq.... jak będą tyle dziur wiercić, ale autor pomysłu już się martwił, że go nie naśladują, a doczekał się klona od najlepszych :wink:


:lol: "sklonowali" rozwiązanie zerżnięte z Cobry ?

Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.