EPF
Awatar użytkownika
By kubadadej
#1321170
The Arctic Tank by Horizon Tech.
Kolejny subohmowy wynalazek. Grzałki 0.2ohm i 0.5ohm.




Obrazek
Awatar użytkownika
By xD_
#1337310
bardzo bym chciał to kupic ale nie ma nigdzie chyba ?
By Damian G
#1422600
Mam go 3 tydzień i powiem, ze jest to jeden z lepszych parowników , smak subtelny pomimo wielkiej ilości dymu :) solidna konstrukcja.
Awatar użytkownika
By Pale
#1422676
Wiadomo coś o grzałkach Ni200 ??
SMOK TCT ma tak samo wyglądające grzałki jak The Arctic (wielkość dziury z watą) tylko że do TCT dostanę sub-ohmy 0.2 i 0.6 oraz Ni200 0.15ohm.
By berto
#1426901
Ale po co rba jak fabryczne grzałki działają bardzo dobrze? Oczywiście że jak by było to byłoby lepiej ale zawsze można fabryczną grzałkę przebudować po swojemu. Nie wygląda to na coś szczególnie trudnego.

Awatar użytkownika
By Neuss
#1463082
Kupilem go wczoraj w sklepie stacjonarnym. Mistrzowski tank, bardzo dużo dymu przy zachowaniu naprawdę dobrego smaku. Grzałki co prawda parallel i musiałem wrzucić trochę więcej watt, ale na 30 śmiga jak trzeba. Jestem zadowolony.
By gourmet
#1574096
Mam i ja dzięki uprzejmości kol. berto. Chmurzy okrutnie i to na niskich nastawach ok. 30 W przy grzałce turbo 0,2 Ohm. Coś za coś, bo płyn znika z baniaczka jak śnieg w deszczu. Dobrze oddaje smak i w ogóle się nie poci. Myślę, że po przewinięciu grzałki na 0,8 - 1 Ohm będzie idealny - chmura odpowiednia, płynożerność pod kontrolą i dobry smak.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.