EPF
Co z czym i jak mieszać.
By pizzus
#1862504
Po przerwie postanowilem wrócić do e papierosów , zostało mi pare aromatow , w każdym z 3 ml , zakupiłem je z 5 msc temu , leżały one w pudełku przez ten czas
Czy po dolaniu bazy będą nadawały się do wapowania ? Termin przydatności niby jest do końca roku Ale wcześniej jednak były otwarte więc nie jestem pewny.
Mam również gotowy liquidy smoczy owoc i energetyk leżą z 3-4 msc czy po takim czasie nadają się do wapowania Czy lepiej wylać?
Awatar użytkownika
By bulit73
#1862509
Możesz śmiało rozrabiać i wapować *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Gabriel
#1862523
A jak u Ciebie z płucami. Nadal czujesz ciężkość w płucach? Lepiej już daj sobie spokój z wapowaniem, bo kolejny Twój post, doprowadzi nas do nerwicy.
By May the Vape be with you
#1862526
Takie resztki najlepiej wywalic. Plyny maja terminy ale kiedy sa nieotwarte. Na kiego grzyba palic jakies zlewki? Kup sobie swieze albo ja ci zrobie.
By pizzus
#1862528
No a czm niby resztki są złe ?
Można zrobić jeszcze coś z tego tylko można się zateuc więc chyba raczej to wyleje
By pizzus
#1862529
Gabrielku to jest forum na którym mogę się pytać innych o radę i o tego to forum jest , z plucami wszystko dobrze , a jak Ci się nie podobają moje pytania to nawet na nie nie odpowdaj bo smieszysz mnie swoim stylem pisania
Pozdrawiam
By May the Vape be with you
#1862530
Resztki nie sa zle jak sa ze swiezego plynu. Te lezace kilka miesięcy już nie bardzo. Poki plyn nie zostal otwarty jest zdatny do palenia. Po otwarciu szybko zuzyc.
Awatar użytkownika
By DorotaM
#1862532
May the Vape be with you pisze:... Kup sobie swieze albo ja ci zrobie.


Przed chwilą o coś pytałeś a teraz... ładnie to tak? *COOL*

pizzus, tak to znów ja i znów będę Cię ścigać, jak nie zaczniesz pisać poprawnie i edytować swoich postów zamiast wrzucać je jeden pod drugim.
Będę Ci się śnić goniąca Cię na miotle i z mopem w ręku. Będę nawet pod pokrywką Twojej cukierniczki. *BOR*
Noż, zrób to dla nas i dostosuj się wreszcie do regulaminu.
Wiem, medale mamy śliczne, ale ileż ich można zbierać, co? :wink:
By Krasnal45
#1862543
May the Vape be with you pisze:Resztki nie sa zle jak sa ze swiezego plynu. Te lezace kilka miesięcy już nie bardzo. Poki plyn nie zostal otwarty jest zdatny do palenia. Po otwarciu szybko zuzyc.

Do palenia?
Wodę w czajniku też palisz, czy może jednak gotujesz?
Awatar użytkownika
By kho
#1862547
Tak czy siak aromaty, które posiadasz, @pizzus, są w porządku i możesz z nich bez obaw korzystać. Mają termin do końca roku, ale jestem bardziej niż pewien, że nawet pierwszego stycznia nie zamienią się w truciznę i nadal będą dobre. Również i później... przez jakiś czas.
Niemniej jeśli wolisz je wylać - nie jest to zabronione.
Awatar użytkownika
By bulit73
#1862559
Gabriel pisze:A jak u Ciebie z płucami. Nadal czujesz ciężkość w płucach? Lepiej już daj sobie spokój z wapowaniem, bo kolejny Twój post, doprowadzi nas do nerwicy.

Za późno sie tryknąłem, że to ten gość. Dla mnie jest Persona non grata :evil:
Ostatnio przesunięty w górę 29 wrz 2018, 23:13 przez: pizzus.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.