EPF
Nasze własne produkcje
By taxi
#449735
nie będę się o tym sprzęcie jak na tę chwile rozpisywał ,ale mogę zdradzić że jest to tubka na batki 2x16340 lub 2x18350 lub 1x18650 wymiary prawie identyczne jak lava
tuba wykrywa z jakim aku ma do czynienia , jest można powiedzieć step down i step up skoki napięcia na obciążeniu i bez obciążenia to max 0,02v elektronika podaje do 3,8A w zależności od mocy baterii odcięcie napięcia przy 2,89 na batkę jak na razie w fazie testów na pytania jak na tę chwilę nie będę poważnie odpowiadał, bo nie chciał bym zobaczyć zaraz podróbki :) choć to mało prawdopodobne bo nad elektroniką do tej tuby siedziałem ponad 2 miesiące w tajemnicy przed wszystkimi (pozdrowienia dla Krzywho ).wygląda jak wygląda i lepiej na razie wyglądać nie będzie jeszcze są jakieś malutkie problemy z "przyciskiem" którego nie ma :P ale to kwestia kilku dni ,od razu powiem że zrobiłem tylko jeden egzemplarz i jak mi się znudzi to wystawię na bazarku .a i najważniejsze zakres regulacji napięcia na dwóch aku od 2,8v do 8,7v na jednej 18650 od 2,8v do 6,8v to na tyle idę sobie dalej palić bo moc lepsza od kisa :) ps.obudowa z latarek za złotówkę :)


ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Ostatnio zmieniony 05 maja 2012, 08:42 przez taxi, łącznie zmieniany 2 razy.
By taxi
#449741
Tampon666 pisze:panie Taxi , zajebista robota , pogratulowac pomyslu, 2w1 to jest cos :wink: :beer:


niby tak ale wiesz jak coś jest do wszystkiego może się okazać że jest do niczego ,dziś rano skończyłem to wszystko do latary pakować i powiem tylko tyle że kis się chowa w ciemny kąt i to już przy jednej batce :)
By marcink
#449766
Naprawdę dobrze to wygląda.Zasilanie do wyboru zapakowane w tubę tak jak większość lubi :)
Możesz jakoś uzasadnić poniższe stwierdzenie?
taxi pisze:i powiem tylko tyle że kis się chowa w ciemny kąt i to już przy jednej batce :)
By taxi
#449769
marcink pisze:Naprawdę dobrze to wygląda.Zasilanie do wyboru zapakowane w tubę tak jak większość lubi :)
Możesz jakoś uzasadnić poniższe stwierdzenie?
taxi pisze:i powiem tylko tyle że kis się chowa w ciemny kąt i to już przy jednej batce :)

a więc było to tak, kis biedula zobaczył swojego następce uciekł i siedzi w ciemnym koncie popłakany :) biedaczyna się chowa zrozpaczony i wyjść nie chce :)
By taxi
#449773
shar_ply pisze:A ja myślałem Taxi, że Ty ciągle pijesz... widać niezły aktor z Ciebie :-)

Mam cegielke od Ciebie, to teraz chce kolejny wytubiony wynalazek...


ciesz się cegiełką tuba tylko moja :P
Awatar użytkownika
By Filemon
#449837
to kiedy mnie odwiedzisz na stoisku na mały pokaz możliwości :D
Awatar użytkownika
By Filemon
#449840
to zapraszam w piątek bo będę :D
Awatar użytkownika
By Habi
#449900
Kurczę Taxi o ile pamiętam to o Nano też pisałeś że jest tylko dla Ciebie :) Nie ściemniaj tylko wsadź to cudo w porządne body i .... sam wiesz co dalej.
By taxi
#449904
Habi pisze:Kurczę Taxi o ile pamiętam to o Nano też pisałeś że jest tylko dla Ciebie :) Nie ściemniaj tylko wsadź to cudo w porządne body i .... sam wiesz co dalej.


prawie codziennie wsadzam swoje cudo w porządne "body" i wierz mi wiem co dalej po wsadzeniu robić .
Awatar użytkownika
By Archon1
#449909
To że pierwsza Taxi.Tuba.Latarka ok, no niech Ci już będzie, ale nie ostatnia bo ja też taką chcem :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Araiser
#449931
taxi pisze:
Archon1 pisze:To że pierwsza Taxi.Tuba.Latarka ok, no niech Ci już będzie, ale nie ostatnia bo ja też taką chcem :mrgreen:


a ja chcę żeby kobiety były wspólne :P


To ja obie te rzeczy bym chciał :P
Awatar użytkownika
By DELL
#449957
taxi pisze:a ja chcę żeby kobiety były wspólne :P

Możesz pomarzyć w naszym "państwie PO reformie" :D ale są takie regiony w świecie że za bydło kupisz sobie parę kobitek na utrzymanie a z higieną ich różnie bywa :D *SMOKEKING*


Tak to ogólnie fajne zabawki tworzysz i tak trzymaj *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By Archon1
#449960
AKCEDEMEDIS pisze:Super sprzęcik-teraz tylko zajefajna obudowa i będzie sporo chętnych.

Sporo nie sporo, jestem pierwszy :lol:
Awatar użytkownika
By Archon1
#450022
taxi pisze:Archon1 kup provari taniej Cię wyjdzie :P

Ale provari nie będzie nosić super loga TAXI, a tutaj przydała by się kolorystyka i logo, będzie odjazdowa tubka :mrgreen:
By taxi
#450024
Archon1 pisze:
taxi pisze:Archon1 kup provari taniej Cię wyjdzie :P

Ale provari nie będzie nosić super loga TAXI, a tutaj przydała by się kolorystyka i logo, będzie odjazdowa tubka :mrgreen:


żółto czarna kratownica :lol: :lol: :lol: oczojebne to będzie na maxa :)
Awatar użytkownika
By Archon1
#450028
taxi pisze:
Archon1 pisze:
taxi pisze:Archon1 kup provari taniej Cię wyjdzie :P

Ale provari nie będzie nosić super loga TAXI, a tutaj przydała by się kolorystyka i logo, będzie odjazdowa tubka :mrgreen:


żółto czarna kratownica :lol: :lol: :lol: oczojebne to będzie na maxa :)

Popsuje Ci się na trasie samochód to stawiasz tubę na dachu i jesteś widoczny :lol:
By taxi
#450320
no i po ptakach ,tuba nie przeszła testów coś się zjarało ,więc musiałem na szybko wyskrobać coś do jarania i powstała prosta tubka na kisie na 2x18350 lub 2x16340 i działa zajedwabiście WERSJA ROBOCZA WYMAGA OKLEJENIA NP.SREBRNYM CARBONEM :)a pierwsza tubka jak na razie w kąt czekam na nową elektrownie do niej może za drugim podejściem się uda

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By jasny
#456023
a ja Ci mistrzu domowej samorobki powiem ze mnie sie bardzo podoba taka srebrna bez okleiny :D i bym taka przytulil :P
Awatar użytkownika
By Archon1
#456046
Świetna robota Taxi, poza tym że i podpierać się nią można to reszta jak najbardziej ok :lol: . Oczywiście na kisie jak rozumiem, chyba jedyna słuszna koncepcja nie licząc Tajvoja.
*CZAJNICZEK* :beer:
By user
#456243
Archon1 pisze:Świetna robota Taxi, poza tym że i podpierać się nią można to reszta jak najbardziej ok :lol: . Oczywiście na kisie jak rozumiem, chyba jedyna słuszna koncepcja nie licząc Tajvoja.
*CZAJNICZEK* :beer:

Fakt niezła.
Ale Kis to nie jedyna słuszna koncepcja, nie licząc taja

Tapnięte droidowo :)
By taxi
#459445
no i jednak powstałe kolejna mini tubeczka na 1x18350 kopci zacnie :)

ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By Tyrion
#459459
Ooo, i tak to mi się bardzo podoba. Takie maleństwo na niedługie wyjścia.
By taxi
#459484
w wersji finalnej przycisk prawdopodobnie będzie na dole w dupce taki sam stalowy ,tylko że od spodu właśnie testuje i fajnie się ciśnie
Awatar użytkownika
By Lutor
#459513
Pięknie się prezentuje
By taxi
#459516
Lutor pisze:Pięknie się prezentuje


dzięki :oops:

za jakieś kilkanaście dni będzie taka sama tylko odrobine dłuższa na 18650 i zupełnie maleńka na 16340 :) foty wstawie jak juz zrobie :)

-- [scalono] Śr 23 maja 2012 16:55:38 --

no i wersja na 1 x18650 jeszcze wymaga dopieszczenia
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By ataman
#459550
taxi pisze:w wersji finalnej przycisk prawdopodobnie będzie na dole w dupce taki sam stalowy ,tylko że od spodu właśnie testuje i fajnie się ciśnie


No ale wtedy nie będzie cycka na smycz :D
By taxi
#459551
ataman pisze:
taxi pisze:w wersji finalnej przycisk prawdopodobnie będzie na dole w dupce taki sam stalowy ,tylko że od spodu właśnie testuje i fajnie się ciśnie


No ale wtedy nie będzie cycka na smycz :D


maruda :P
Awatar użytkownika
By ataman
#459556
maruda :P[/quote]


Nie koniecznie, :D
takie maleństwo to tylko na smyczy
nosić.
W kieszeni to można (po paru browarkach) już go nie znaleźć. :lol:
Bardzo ładne maleństwo.
Czekam na mikro 16340( może żonkę przestawię na mody). :D
By taxi
#459580
jak już wpadłem w wir to i tubka na 1 x 16340 powstała :)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By Araiser
#459582
Ale maleństwo, fajnie wygląda :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.