EPF
Dział dot. gotowych płynów z nikotyną lub bez ze sklepowych półek.
By dSR
#1786214
Witajcie,
W skrócie : (dla tych co nie lubią czytać wypocin)
- szukam sklepu w wwa z dobrymi i w miarę tanimi liquidami
-Poszukuję dobrej herbaty w wawie! Ktoś coś? błagam! :shock:

potrzebuję szybkiej pomocy w ustaleniu lokalizacji dobrych i w miarę tanich liquidów w Warszawie.
Nie ma znaczenia czy to będą smaki owocowe czy też normalne (typu kawa/herbata itp) oby wyraziste w smaku były :)
Obecnie jestem stałym bywalcem w sklepiku na wspólnej bodajże e-king cigar olejki po 5 zł (polecam kawa/lodowa porzeczka/ wiśnia oraz winogrono)
Za wszelkie informację będę bardzo wdzięczny!

PS : Szukam dobrego liquidu o smaku herbaty (cytrynowa/zielona ewent. czarna jak bardzo dobra..)

Miłego chmurkowania!
Awatar użytkownika
By Eilchner
#1786250
Albo tanie, albo dobre. Chyba, że chcesz chmurzyć rzeczy typu Pink Siury, ale to już nie moja sprawa. Swoją drogą, nawet nie chcę myśleć jak smakują te "olejki" za 5 zł...
By dSR
#1786270
Osobiście nie jestem jakimś specem ds. liquidów aczkolwiek stwierdzam jedno - te po 5 zł są lepsze w smaku od nie jednego dwu lub trzykrotnie droższego ;)

Ok, to może inaczej... gdzie Wy kupujecie liquidy w Wawie? ;)
By dSR
#1786272
Po prostu szukam smaku dla siebie.. a gdzie nie wejdę to są te stoiska smoking world czy jakoś takoś tak gdzie liquidy są po 20 zł -.-
Awatar użytkownika
By Donayo
#1786274
ESW nie polecam, ale za dobrego premixa dasz od 20 do 50zł za 20-60ml ;)


Tapata z SE :)
Awatar użytkownika
By .kokakola
#1786277
dSR pisze:Witajcie,
W skrócie : (dla tych co nie lubią czytać wypocin)
- szukam sklepu w wwa z dobrymi i w miarę tanimi liquidami
-Poszukuję dobrej herbaty w wawie! Ktoś coś? błagam! :shock:

potrzebuję szybkiej pomocy w ustaleniu lokalizacji dobrych i w miarę tanich liquidów w Warszawie.
Nie ma znaczenia czy to będą smaki owocowe czy też normalne (typu kawa/herbata itp) oby wyraziste w smaku były :)
Obecnie jestem stałym bywalcem w sklepiku na wspólnej bodajże e-king cigar olejki po 5 zł (polecam kawa/lodowa porzeczka/ wiśnia oraz winogrono)
Za wszelkie informację będę bardzo wdzięczny!

PS : Szukam dobrego liquidu o smaku herbaty (cytrynowa/zielona ewent. czarna jak bardzo dobra..)

Miłego chmurkowania!


Przyjdź na spota to może znajdziesz coś dla siebie :P
By rebeliant86
#1787750
Też jestem na etapie poszukiwania smaku dla siebie i niestety to moze sporo kosztować jeśli do tematu podchodzi sie na zasadzie prób... Są gdzieś dostępne próbki? Lubie owocowe, raczej kwaśne niż słodkie...

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.