EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
Awatar użytkownika
By Tecumseh
#1614373
Siema, planuje zakup auta. Wybór padł na peugeota 508. Znalazłem auto, które jest do sprzedania w Szczecinie na UL. NADODRZAŃSKA 1 róg KOLUMBA. Moja prośba, czy ktoś mieszkający w Szczecinie lub niedaleko mógłby ew poświęcić czas na obejrzenie auta i podgadanie sprzedawcy co i jak?. Przez tel za dużo się nie dowiedziałem, sprzedawca zachęcał do obejrzenia auta osobiście. Nie wymagam wizyty z miernikiem lakieru(choć było by dobrze :wink: :wink: :wink: ). Do Szczecina mam prawie 600km, więc wiadomo o co kaman. Link do oferty http://otomoto.pl/oferta/peugeot-508-fe ... 1b489a1fee. Nie obrażę się jeżeli nie będzie odzewu :lol:
Awatar użytkownika
By roscislaw
#1614890
Moim zdaniem, dla tak drogiego cacka w warto się bujnąć gdzieś na stację diagnostyczną. Choćby nawet do Stargardu.
Awatar użytkownika
By Tecumseh
#1614919
:|
roscislaw pisze:Moim zdaniem, dla tak drogiego cacka w warto się bujnąć gdzieś na stację diagnostyczną. Choćby nawet do Stargardu.

Jasna sprawa, ale czasem wystarczy dobra bajera kilka zdań zamienionych ze sprzedającym, ocena wzrokowa żeby wywnioskować cokolwiek o przeszłości auta. 600 km szmat drogi.

-- [scalono] 17 mar 2016, 20:21 --

Nieaktualne, auto sprzedane.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.