EPF
Nie wiesz jak się zabrać za mieszanie? Twój liquid ma zły wpływ na grzałkę? Masz inny problem? Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie!
Awatar użytkownika
By Anna_es
#1736183
Dla potomnych

Zaczynając przygodę z rzucaniem analogów szukałam smaku czysto tytoniowego, podobnego do analoga i moja mieszanka, która utrzymała mnie w utwierdzeniu, że dam radę rzucić palenie to: na 10 ml bazy bezsmakowej (12 mg) dodawałam 2 krople TOBACCO z ArtVap i 1 kroplę WIŚNIA. Od razu napiszę, że kupuję aromaty powyżej 10 zł bo nie warto na tym oszczędzać przynajmniej na samym początku. Z tym, że na różne grzałki ilość kropel może być różna.

Teraz jest problem bo Inavera nie sprzedaje online swoich baz i stałam się niewolnicą stacjonarnych sklepów :evil:
Awatar użytkownika
By superslimmentol
#1736532
Dodam tylko, że ostatnio w edymie spotkałem kolegę, całkiem przypadkiem. Razem z dziewczyną chcą przejść na ep. Kupili sobie po jednym aio i przeszli do wyboru liquidów. Kolega od razu wyjechał z tematem, że on chce tylko soczki co smakują jak analogi, bo jakiś cukierkowych nie będzie "palił". - tutaj mała dygresja... bardzo ciężko jest znaleźć liquid smakujący papierosem. Mi udało się to raz, dawno temu w sklepie który już nie istnieje.
Powiedziałem mu więc, że w edymie nie dostanie liquidu który będzie odwzorowywał smak analoga, a jedynie coś w stronę fajkowych klimatów. Kolejną rzeczą była sugestia, żeby pomyślał co z dostępnych w sklepie smaków lubi spożywać na codzień w formie jadalnej/pijalnej. Wziął sobie "redbulla", jakieś owoce chyba banan, jabłko, herbatę, kawę, mentol i dwie tytoniówy virginia i m.
Pisałem z nim trochę na fejsbuku i zdecydowanie podziękował mi za sugestię wyboru liquidów innych niż tytoniowe.
Napisał i tu cytat "te tytoniowe to śmierdzą wc**j, a pozostałe zajedwabiście smaczne są". Ja mu podesłałem linka do aromatów tak się podjarał wyborem smaków deserowych i owocowych, że w piątek koniecznie muszę z nim jechać i pomóc w wyborze. Dlatego zawsze mówię osobom które chcą przejść na ein, żeby nie ograniczały się z urzędu do smaków tytoniowych, ba jak nie będzie jechać analogiem to będzie rozczarowanie. A co do pytania to nie wiem, bo takich nie wapowałem wcześniej i teraz też nie. :D
By Krasnal45
#1736553
To normalne, że po przejściu na EP, każdy początkujący waper poszukuje smaku "popielniczki". Z czasem, po odkryciu innych smaków to mija :mrgreen: i większość z nas, wręcz zaczyna unikać śmierdzieli. Poszukaj liquidu o tajemniczej nazwie "555". To z jednej strony śmierdziel, a z drugiej.... hmm...trudno to określić, w każdym razie, to jeden z tych, które od pierwszej chmurki się albo pokochuje, albo znienawidza. I tak już pozostaje. Odczuć pośrednich nie ma :mrgreen:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.