EPF
W TV, prasie, internecie o elektronicznych papierosach.
Awatar użytkownika
By BadBoy
#1343786
jsakic19 pisze:Ciekawy jestem jak to będą egzekwować? Jakie będą kary z tego tytułu?

Witam
@jsakic19 *SMOKEKING* :beer: , a po 500 pln takiemu jednemu i drugiemu to się nauczy gdzie palić/wapować można ,bo spotykałem osobników jawnie ćmiących cigarety jak i e-gonki w tramwajach i autobusach, stanie przy okienku taki i smrodzi.
Pozdrawiam
BadBoy
Awatar użytkownika
By jsakic19
#1343791
Oczywiście jestem za, ale życie to zweryfikuje. Zakaz picia alkoholu jest już od bardzo dawna a wystarczy się przejechać autobusem czy tramwajem aby usłyszeć podczas kursu charakterystyczne "pstryk". Wcale nie piszę tu o otwieraniu coli w puszce :D
By Palacz007
#1445385
Mi osobiście jest obojętne to czy ktoś pali e-papierosa w autobusie, ale innym to może przeszkadzać. Wątpie również żeby wszyscy nagle zaczęli przestrzegać tego zakazu (ktoś kto ma wszystkich w dupie powinien po prostu dostać mandat i się w końcu opamięta), oraz, że ktokolwiek będzie tego pilnował.
By broma
#1453579
Komunikacja miejska to duże skupisko osób na małej przestrzeni. Nie wszystkim się ten zapach podoba a i niektórzy mogą być na niektóre substancje lotne uczuleni, więc po co innych narażać? Jak dostanę swojego pierwszego epa to na pewno nie będę wapowała w autobusach.
By Roxy_B
#1454215
Kiedyś jechałam autobusem z gościem, który siedział na poczwórnych siedzeniach (dwie osoby na przeciwko niego) w autobusie tłum, duchota, a on jak się sztachnął to ... No to było okropne..
Albo inny zrobił to w zatłoczonej windzie. Tu "przebywałam" krócej niż w autobusie, ale nie zmienia to faktu, że niekoniecznie miałam ochotę na wdychanie jego wydmuchów. Fu, jak sobie to dzisiaj przypomnę to słabo mi się robi.
A e-papieros nie jest mi obcy..
Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

Premium liquidy

Próbowałem dużo różnych liquidów i sytuacja jest t[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.