EPF
Mechaniczne i z elektroniką
By zakus
#1134001
Pojawiła się informacja o Innokin SVD 2.0. Na szybko:

- VW do 20W
- od 0,5 Oma
- stworzony we współpracy z Evolv - tymi od DNA




Mi tam osobiście się to za bardzo nie podoba, dziwny kształt tuby. Sekcja z elektroniką też strasznie długa.
By hensik
#1134098
Masakra. Powyginana rurka, przyciski do wciskania na ślepo przy zmianie ustawień, a do tego nie teleskop...

Wykute paznokciem w kamieniu.
By Mastertext
#1134134
Kij do baseballa, ale czy z pierścieniem jak u wacka?
Awatar użytkownika
By Stress
#1169177
iTaste SVD jakoś tam się wyróżnia z tymi swoimi "guziołkami"
na tle innych modów, a i parametry ma zacne przy swojej cenie.
V2 się cofa... powiedziałbym: brzydal... rura jakich dziesiątki!
... no i co tam za głowica??
By m44
#1169178
Moim zdanie idealny i wystarczający chipset do tego zasilania. Ciekawe w jakiej będzie cenie. Zapowiada się udane zasilanie. Zastanawia mnie czy też będzie teleskopowe bo na zdjęciach nie widać.
Awatar użytkownika
By ramti
#1200606
W uk cena £69.99
By AlucarD
#1200669
A w którym sklepie już cenę mają bo ja sprawdzam co dziennie czy już wyszło do sprzedawców i ani widu ani słychu.
By m44
#1242600
Dzisiaj sobie sprawiłem w sklepie GoodWaper i muszę przyznać że pierwsze wrażenia po połowie dnia użytkowania jak najbardziej pozytywne. Do tej pory byłem zadowolonym użytkownikiem SVD jedynki i jeżeli niezawodność została zachowana to będzie dobrze. Samo wykonanie bez zarzutu. Testowałem go na kilku parownikach łącznie z Atlantisem i zasila bardzo fajnie, jak to DNA20. Troszkę szkoda że nie licuje się już tak jak jedynka z parownikami ale za to mamy lepszą elektronikę i bardzo fajny zestaw startowy w porządnie wykonanym etui. I może to bzdura ale dla mnie wycięcie na dole umożliwiające przyczepienie tego moda do n.p. smyczki (która zresztą jest w zestawie) jest dużym plusem.

http://zapodaj.net/0e7683a18891c.jpg.html

http://zapodaj.net/547beab1cfcc3.jpg.html
Ostatnio zmieniony 12 gru 2014, 23:05 przez m44, łącznie zmieniany 1 raz.
By TRNCzarny
#1251708
Po przebojach dotarł i do mnie:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

I porównanie wielkości z 18350 i 18650

Obrazek

Obrazek

Od lewej: JM22 + Kayfun z Nano kit / Sigelei Z-Max mini + Pontus Ehpro / SVD 2.0 + Kayfun Lite+ / Itaste 134 + Nautilus


Pierwsze wrażenie to rewelacyjne przyciski i sprawnie działający teleskopowy pin głowicy.

Więcej napiszę po świętach :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.