EPF
Nasze własne produkcje
Awatar użytkownika
By Prorok
#320330
Witam ponownie pozwolę sobie pokazać forumowiczom mojego boxa, którego sobie wystrugałem.
Proszę nie patrzeć na wygląd tego boxa gdyż zdolności artystycznych nie posiadam żadnych.
Link:



tutaj fotka w środku:




Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony 29 lip 2011, 11:39 przez Prorok, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Prorok
#320337
jalens pisze:Kwadratowe Pro Wali :) Ekstra!



Dzięki.

Niedługo w planach boxik na 1x18650 z regulacją 3,3-5,9 V.


Pozdrawiam. *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By fireball
#320395
Ten z filmu ma regulację-w jakiej dokładnie skali?
I najważniejsze - za ile takie cudo u Ciebie?
Awatar użytkownika
By boogeyman
#320408
O, to już widzę do kogo się zgłosić jak będę takiego moda budował :D płytka z madvapes? I powiedz mi, myślałeś nad czymś takim aby regulacja była niezależna od switcha załaczającego napiecie? Tj. wprowadzic drugi switch/przelacznik, jak damy na ON włącza się wyświetlacz i regulujemy napięcie. Przy pozycji OFF wyświetlacz nie świeci się i trzyma zadane wcześniej napięcie, potencjometr nieaktywny. Coś takiego chciałbym zrobić, ale nie wiem jak i czy to w ogóle jest wykonalne bez użycia dodatkowych układów.

I powiedz mi jeszcze jak z grzaniem się, stepdowny ponoć bardzo się nagrzewają przy zadaniu niższych napięć (np. 3.7 przy batkach 2x3.7).

Jeśli to płytka z madvapes (jak tak to v1 czy v2) to czy trzyma napięcie przez cały czas, czy trzeba korygować co jakiś czas?

Sorki że tak Cie męczę, ale od dłuższego czasu taki mod za mną chodzi :d

Edit: pytanie o madvapes nieaktualne, wcześniej audio mi nie działało na filmiku i widzę że masz inny zakres (płytka z MV ma regulacje 0-7v)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
Awatar użytkownika
By sikorex
#320825
Prorok1986 fajny sprzęt wystrugałeś pochwal sie gdzie kupione części, aby i inni mogli cieszyć sie z regulacji na A2
Awatar użytkownika
By Prorok
#320826
Kolega w temacie o A2 napisał
sikorex pisze:Prorok1986 fajny sprzęt wystrugałeś pochwal sie gdzie kupione części, aby i inni mogli cieszyć sie z regulacji na A2

Proszę bardzo pudełko kupione tu:
Ebay


Elektronika jest na forum.

Pozdrawiam.
By matus2609
#334149
Od poniedziałku jestem szczęśliwym posiadaczem tego boxa, i w tym czasie wszystkie baterie ego, riva, kgo poszły w odstawkę. Dopiero teraz wiem co to jest palenie na na stałym napięciu, cały czas moim ulubionym fajkiem był kgo który to dawał niby 4V ale chyba tylko przez 5min, tutaj mam ustawione 4,2V- 4,5V a różnica co do kgo jest dość duża, do tego kartek dual i nic więcej mi nie potrzeba. Swoją drogą zastanawia mnie to jak można duala palić na 5-5,5V , mnie osobiście na takim woltarzu zaczyna dusić a i kartek grzeje się dość mocno. Ogólnie przy tym urządzeniu wszystko wydaje się mocniejsze, chyba trzeba będzie zejść z mocą liquidu. Co do baterii to od poniedziałku jadę na dwóch 3000mAh i ciekaw jestem jak długo one jeszcze pociągną, bo boxa użytkuję dość intensywnie. Urządzenie jest dość duże i ciężkie ale przez to pewnie leży w dłoni, włącznik też pracuje bardzo lekko i cicho. Trudno jednak gdziekolwiek się z tym pokazać bo wygląda to trochę jak stary telefon z antenką, kumplowi wkręcałem że jest to alkomat, tylko w wynik 4,2‰ to nie bardzo chciał uwierzyć. Jedno co mnie trochę denerwuje to tylna klapka która czasami lubi się otworzyć, co do potencjometru to już się przyzwyczaiłem że trzeba coś mieć przy sobie aby nim pokręcić. Zakres regulacji od 3,3-5,8V w moim odczuciu wystarczający. Czasami zdarza się spadek napięcia pod obciążeniem ale tylko o 0,1V. W mojej opinii produkt bardzo udany, regulacja napięcia i zapas energii na kilka dni. Prorok powinien pomyśleć nad masową produkcją, myślę że zainteresowanie byłoby spore.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.