EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By avi
#254091
Witam,
Jakoś w czerwcu tamtego roku kupiłem 1 e-fajka był to mild 201 pen, popaliłem z miesiąc po czym od tak rzuciłem całkowicie palenie, próbowałem wtedy praktycznie wszystko od niquitin po zyban który zresztą prawie doprowadził mnie do szaleństwa. Wszystko było ok ale w końcu 1 analog do piwka i tak z góry poleciało, ostatnio znów postanowiłem przerzucić się na e-fajka, wiec z uśmiechem na twarzy pomaszerowałem do sklepu po nowy zestaw tym razem volish ego 2 i zapas olejków boge 24mg. Pale już to 4 dzień, od jakiegoś 2 dniazauważyłem że wykrztuszam ''coś'' szaro-brązowego jak myślicie to od e-fajka czy płuca mi się czyszczą po analogach? Dodam że teraz mam 21 lat a analogi paliłem od 12 rż..
Pozdrawiam
By e-wa-wa
#254110
Po zybanie podobno trzęsą się rąsie, a i buzia bywa w pąsie,e-pet tego nie funduje,może gdy się nadmiernie go inhaluje?
PS.Łomatko,czy ja jestem skazana na rymy?czasem udaje się napisać coś sensownie i prozą do tego :mrgreen:
By maniak
#254217
avi, weź po prostu idź do lekarza...
Sam zacząłem palić wcześnie - paliłem przez 19 lat paczkę do półtorej dziennie. Od prawie półtora roku jestem na e-p i żadnych dziwnych rzeczy z siebie nie wykrztuszałem.


Nic dodać, nic ująć.
Zamykam - kijan77
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.