EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
Awatar użytkownika
By Vilandra
#634029
Chciałabym dowiedzieć się jakie zmiany zaszły w wyglądzie waszej cery/skóry od momentu przejścia na e-papierosy. Czy zauważyliście pozytywne lub negatywne zmiany i jak one wyglądały. W jaki sposób oczyszczała się wasza skóra, jak długo to trwało i jak wyglądało na przestrzeni czasu.

Ja e-palę jeszcze zbyt krótko, aby dostrzec jakieś zmiany, ale mam nadzieję, że za jakiś czas je zaobserwuje.
Awatar użytkownika
By Vilandra
#634068
Tamten wątek nie wyczerpuje w pełni tematu. Chodzi mi nie tylko o negatywne ale i pozytywne doświadczenia użytkowników i przebieg oczyszczania ich skóry.
Awatar użytkownika
By kamilos071
#634858
Jezeli chodzi o mnie to mialem wrazenie ze skore z twarzy moglbym platami zdzierac wysuszylo mnie to poprostu.Po jakos 3 tygodniach wszystko wrocilo do normy:)Teraz moge odetchnac"pelnym" a napewno pelniejszym plucem niz wczesniej:)Do tego strasznie sie wyczulilem na analogi z kilku metrow czuje jak ktos idzie i pali smierdziucha ktory mi w tym momencie smierdzi jka cholera:)Ale to sa moje indywidualne odczucia a jak wiadomo kazdy to moze odczuwac inaczej :P
Awatar użytkownika
By tomaszszamot
#635030
U mnie pojawialy sie pryszcze po okolo miesiacu wapowania, po drugim zniknely. Jednak nie jestem w stanie na 100% stwierdzic czy to wlasnie chmurzenie bylo tego przyczyna. :)
Awatar użytkownika
By kijan77
#635043
Vilandra pisze:Tamten wątek nie wyczerpuje w pełni tematu. Chodzi mi nie tylko o negatywne ale i pozytywne doświadczenia użytkowników i przebieg oczyszczania ich skóry.

4. Przed założeniem nowego wątku należy przeszukać forum i upewnić się czy podobne tematy nie są już dyskutowane w innych wątkach.

Jeżeli nie wyczerpuje to nie znaczy że trzeba zakładać nowy. Można napisać w istniejącym i temat wyczerpać.

Też powinienem przenieść posty do istniejącego tematu, ale przecież nie czytam regulaminu i nie przeniosę.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.