EPF
Awatar użytkownika
By szczuro
#30918
ciagle cos porownuje, sprawdzam, patrze, podczas palenia
czy to aby cos szybciej liquid sie nie sokonczyl
jaka byla przyczyna ze chmura raz byla wieksza, a raz mniejsza
a czy moze atomizer jeszcze nie wystygl a moze bateria juz slaba
a to sprawdzam raz na tym wkladzie a to na innym
no normalnie jakis maniak ze mnie

tez tak macie
zamiast wziasc nabic i sobie spokojnie palic to mi sie tryb testowania wlacza :-D
no chyba ze za jakis czas mi to minie w co watpie bo ze wszystkim tak mam
a to nowy soft wgrac do telefonu a to uaktualnic oprogramowanie itd itp
By saicozis
#30919
Mam podobnie, tez cały czas testuje a najlepsze jest to, że przy każdym zaciągnięciu obserwuje diodę ;) chyba dostane zeza...

Jak paliłem analogi to tylko trzeba było tym się martwic żeby nie skiepić na siebie.
By TheL
#30934
Mam identycznie, albo i lepiej :) atomizery w pudełku podzielone na kategorie, lepsze chmury i słabsze :) po za tym ciągłe modyfikacje sprzętu :) ja już mam w domu epapierosowy ośrodek techniczno badawczy, mierniki, lutownice i inny sprzęt, pełno tego teraz u mnie :) Pełno też różnych baterii o zbliżonych do papierosowej parametrach, ciągłe testy :) To się stało moim nowym hobby :)
Awatar użytkownika
By daro
#30974
Ja praktycznie każdą wolniejszą chwilę spędzam na próbach, testach i modyfikacjach EP :) Pomieszczenie przeznaczone specjalnie do tych celów, stół laboratoryjny z pogrupowanymi elementami (wkłady, watki, liquidy, strzykawki, smaki, wanienka ultradżwiękowa, EP i części zamienne, rozmontowane baterie i atomizery.....) normalne laboratorium :) Staram się nikomu ze znajomych nie pokazywać tego pomieszczenia, bo pewnie zaraz chodziłyby dziwne plotki :D :D :D
By TheL
#30998
daro gdybyś bliżej mieszkał zrobilibyśmy największe Epapierosowe Polskie Centrum Badawcze :)

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.