EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By viater
#209131
Health ?
Awatar użytkownika
By boogeyman
#209134
Smoore jest dobrą marką, lecz spójrzcie na pierwsze foto, to jest S'moore. Mała różnica, a jednak... Tak jak viater napisał, health
Awatar użytkownika
By boogeyman
#209143
Mój błąd, kiedyś jak szukałem o nich opinii mieli inne logo (to co jest teraz na banerach na ich www).
By xxsiwy
#209144
Czyli kupno tego e peta nie będzie wywaleniem pieniędzy (co prawda małych , ale zawsze coś) w błoto ? ;)
By xxsiwy
#209202
Właśnie ja myślałem o paleniu ciągłym.A spróbowanie mam już za sobą (health;/) Mogę czekać aż sie naładuje - dam rade ;]
A jak będzie z jego awaryjnością ?
Awatar użytkownika
By boogeyman
#209208
On ma batkę 100mah, jedna z najmniejszych... Przemysl to dobrze i rozwaz dolozenie do lepszego modelu, bo i tak z tego pewnie szybko zrezygnujesz na rzecz czegos porzadnego
By xxsiwy
#209220
Dziennie około 5 , z tym że mam 15 lat .. więc nie zawsze mam co palić ;) (brak funduszy;))
By user
#209222
xxsiwy pisze:Dziennie około 5 , z tym że mam 15 lat .. więc nie zawsze mam co palić ;) (brak funduszy;))


REGULAMIN pisze:2. Ze względu na tematykę na forum mogą się rejestrować i wypowiadać tylko osoby pełnoletnie.
Awatar użytkownika
By cissy
#209601
Mareckimt pisze:Jeśli towar jest zgodny z obrazkami, to możesz wziąć. Rozumiem, że kupujesz tylko po to, by spróbować jak smakuje e-palenie? Bo nie jest to zestaw do e-palenia ciągłego. Gdy wyładuje się bateria, trzeba czekać na jej naładowanie. Chyba, że masz zamiar kupić 2 komplety lub więcej...
TU strona producenta tego M6. Fotka wygląda dokładnie tak samo, jak ta na licytacji.

Czy w tej nowej serii będzie M6 Elektroniczny papieros?
Awatar użytkownika
By lena
#211623
Kiedy pierwszy raz się pv, mogę zacząć z niej korzystać? Następnie w dół arkusza stwierdza pobierania początkowo przez 8 godzin, należy użyć 20 minut, ponownie za godzinę. To ma być wykonane w pierwszej kolejności?
Awatar użytkownika
By lena
#215062
Oprócz tego, we wszystkich wyboru marki soków smak, jest opcjonalne pole komentarz kolejności i są z pewnością Witamy poprosić o konkretne zmiany wskaźnika, który z przyjemnością postara się zapewnić, w granicach określonych składników być rzeczywista i treści nic na zamówienie.
By saralee
#216486
boogeyman pisze:Smoore jest dobrą marką, lecz spójrzcie na pierwsze foto, to jest S'moore. Mała różnica, a jednak... Tak jak viater napisał, health

Skąd dowiedziałeś TYCH SMOORE E-CIG? Bardzo chciałbym mieć jeden. Dziękuję
By saralee
#217228
Od kiedy pierwszy raz zobaczyłam e-papierosów przyszło mi do głowy, że jest to rewolucja dla mnie.
Dzisiaj wiem, że to rewolucja dla wszystkich palaczy. Jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam wszystkich, i życzę wielkich smakami z e-papierosa.
By katharine
#219967
Dla wielu właśnie to jest e-papierosem, bo nie chcą na początek wydawać zbyt wiele i zobaczyć jak to jest.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.