EPF
Awatar użytkownika
By MGK
#1470016
Na stronie facebook'a Sigelei pojawiły się niedawno pierwsze fotki i zapowiedź nowego boxa o mocy maksymalnej 75W z funkcją kontroli temperatury, w odróżnieniu od swojego poprzednika ten mod zasilany będzie akumulatorem 26650.

Na chwilę obecną nie ma zbyt wiele informacji na temat tego zasilania. Parę fotek udostępnionych na FB:











Awatar użytkownika
By TooCruel
#1472801
No to kolejny wydatek;/
Awatar użytkownika
By Ceberebek
#1477537
TooCruel pisze:No to kolejny wydatek;/

Mnie już wystarczy - na chwilę obecną już nie potrzebuję żadnych "nowości" :mrgreen:
Awatar użytkownika
By patrykowski
#1477616
Vapor333 pisze:Klapka otwierana na zawiasach, w końcu coś nowego.

Patrzę na te zdjęcia i nic takiego nie widzę. Na ostatnim jest tak ustawiona że może sugerować taki sposób otwierania, jednak zawiasów wyraźnie nie widać.
By Grauper
#1491922
Klapka na zawiasach była by wybitnie nietrafionym pomysłem :D
A co do samego sigeleia 75 W to zastanawiałem się czy nie poczekać z kupnem V1 ale patrząc na V2 stwierdzam że dobrze zrobiłem nie czekając :v JEST PASKUDNY !!
I zapewne cięższy od wersji z 18650.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1491980
Drogi straszliwie w przedsprzedaży... nie wiem może tam YiHi 350 upchali... stąd takie ceny...
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1504209
A ktoś się dokopał do informacji jaki chip w nim upchali?
Awatar użytkownika
By szpurek13
#1568090
Eh, polityka sigeleia... Po co update softu jak można wypuścić ten sam sprzęt tylko z większą mocą a ludzie i tak kupią.
Awatar użytkownika
By TooCruel
#1568097
No ale przynajmniej mamy jednego z najmniejszych modów 90W na 1 bateryjkę. Na 26650 te 90W są bardziej realne niż np w D3 80W na 1x 18650:)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.