EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By Tomba
#343107
goldi74 pisze:Ładuję batki riva, ego, kgo i egopodobne wkręcane losowo do kilku różnych ładowarek i nie było jeszcze problemów z niestykaniem.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym stwierdzeniem (podszkolony też jestem :mrgreen:)
Mam specjalnie podpisane ładowarki, bo często się zdarza, że nie ładują różnych modeli.
Tak jak pisał Boogeyman - nie jest to wcale oczywista oczywistość.
Awatar użytkownika
By Goldi
#343109
tomba pisze:
goldi74 pisze:Ładuję batki riva, ego, kgo i egopodobne wkręcane losowo do kilku różnych ładowarek i nie było jeszcze problemów z niestykaniem.

Pozwolę sobie nie zgodzić się z tym stwierdzeniem (podszkolony też jestem :mrgreen:)
Mam specjalnie podpisane ładowarki, bo często się zdarza, że nie ładują różnych modeli.
Tak jak pisał Boogeyman - nie jest to wcale oczywista oczywistość.

Masz do tego prawo. W końcu mamy demokrację. :mrgreen: Jednak mój wpis wynika z autopsji. :D
Awatar użytkownika
By Tomba
#343111
goldi74 pisze:Jednak mój wpis wynika z autopsji. :D


Mój też wynika z autopsji, a wiesz dobrze, że większość batek przechodzi przez moje ręce :)
Widocznie nie miałeś tylu ile ja miałem i nie doświadczyłeś tego.

Edit: To Marecki nauczył mnie podpisywania, bo miałem właśnie z tym problem :lol:
Ostatnio zmieniony 02 paź 2011, 16:15 przez Tomba, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Goldi
#343113
tomba pisze:Mój też wynika z autopsji, a wiesz dobrze, że większość batek przechodzi przez moje ręce :)
Widocznie nie miałeś tylu ile ja miałem i nie doświadczyłeś tego.

Może i masz rację. Mam dopiero kilkanaście różnych batek i tylko kilka ładowarek. :mrgreen:
Awatar użytkownika
By prymus140
#343114
Ładuję jedną ladowarką usb 420mah batki ego,egon,peleon i dillinger i ostatnio batke ze zmiennym napieciem z DVP9 i nie miałem żadnego problemu.Ale jak to bywa u naszych kochanych żółtych braci nie ma powtarzalnosci i stąd dwie różne opinie.
Awatar użytkownika
By Tomba
#343115
Ja miałem wymieszane wszystkie ładowarki i potem kłopot z doborem właściwej.
Jakbym nie miał z tym problemu, to bym ich nie podpisywał :lol:
By robert75
#343117
Osobiście ładuję ładowarką sieciową od telefonu HTC HD 2 i też nie mam z problemu z bateriami od egonków. Osobiście nie mam zaufania do wyrobu tego co dają w zestawach.
By dexlab
#352672
Radzę uważać na różne ładowarki czasem od jednego sprzedawcy można kupić dwa różne modele , przedstawiam zdjęcia trzech ładowarek z tych co mam to chyba najlepsza jest UC4604 na ln 2051 (od lewej )solidnie wykonana obudowa skręcona jedną śrubą a elektronika jeszcze dodatkowo dwiema kolejny model to USB-S001 NA SL1053 (po prawej)a ostatnia ładowarka UWAGA ma zmienioną polaryzację minus w środku a obudowa na plus model na płytce gx1011(środkowa na zdjęciu ) zdjęcie tu http://zapodaj.net/62328a69e325.jpg.html
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.