EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By BLSKY
#1857471
Witam WSZYSTKICH, Piszę w takiej pilnej sprawie, a mianowicie jakiś czas temu padł mi mój ijust w Hiszpanii i na szybko potrzebowałem kupić jakiegoś e-p na miejscu. Koleś doradził mi Vaporesso veco one solo, kupiłem go, bo mówił , że podobny do ijusta S. Przyjechałem do Polski i pojawił się problem, ponieważ nigdzie nie jestem w stanie kupić do niego grzałki, a gdy podaję nazwę E-p to ludzie otwierają oczy ze zdziwieniem... Wczoraj trafiłem do Vapeshopu i spytałem ziomeczka, który tam pracował i powiedział mi , że kiedyś to mieli ale już nie zamawiają. Grzałka do tego e-p jest dość nietypowa, bardzo mała i nie ma żadnego gwintu( nie da się dokręcić) tylko jakby na magnes. Doradził mi , że ta sama grzałka jest w Volish Alpha i tutaj moje pytanie, czy zgadzacie się z tą opinią i jest szansa, że podejdzie czy raczej muszę szukać dalej? Z góry dzięki za pomoc!
Awatar użytkownika
By wertjacek
#1857487
jeżeli sam zauważasz że nikt tego w PL nie zna to co ci tu doradzić? :P
Ja bym poszedł ze swoim ep do sklepu,poprosił sprzedawcę o tą grzałkę i sprawdził na miejscu czy pasuje.Jeśli chodzi o chmurzenie,to nie pozostaje ci nic innego jak zakupić ową grzałkę i sprawdzić,bedzie ok to masz luz,nie to masz przekichane i musisz rozglądać sie za czymś nowym.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.