EPF
Awatar użytkownika
By psn
#1615536
Witajcie. :)
Niedługo wychodzi nowość w postaci parowniczka Quasar, ma on docelowo działać w zasadzie z każdym nośnikiem liquidu. :)











Dostępność: w drugim tygodniu kwietnia.
Cena wraz z przesyłką: 180$

Krótkie info od twórcy:

A fusion of two of the best tanks, the Kayfun 3.1 and the Tayfun GT II, and two of our best selling drippers, the Quasar and the Astron. We took the best features of these 4 attys, modified and combined them into 1 high performance atty to suit the more discriminating vapers.
TARGET MARKET: Advanced vapers who look for a more intense flavor in a tank. If you vape to chase clouds, we do not encourage you to buy it because this product is not for you.
ADVANTAGES:
1. Wider spaced and thicker poles to fit even the Clapton coil up to 1mm thick rolled on a 3mm coil jig.
2. Higher deck air channel to minimize or eliminate leaks and for the air to be very close to the coil. This innovation makes the flavor more intense despite of being a tank.
3. E-liquid is loaded from the top making it a lot more user friendly. There is no need to turn the tank upside down.
4. Single 2mm x 8mm airflow adjustment if you want it tight or a bit loose. Again, we reiterate that this tank is not for cloud chasers thus the airflow may not be as loose as your cloud chasing atty. This atty was designed to produce a more intense flavor, not clouds.
5. We used Pyrex glass to accommodate any type of e-liquid, mentholated or regular.
6. 1.5mm thick sleeve to protect the Pyrex glass in case of accidental drop.
7. We included the Lunar Nano driptip with a 3mm bore to concentrate the vapors to your tongue thus giving you the satisfaction you are looking for in a tank.
We all know that flavor from drippers are better compared to tanks. The only advantage of tanks is the convenience of not dripping the e-liquid when you are in your car for a long drive. If you want a tank that gives you the same or even better flavor than your dripper, try the Quasar-T.

Więcej zdjęć + ewentualny kontakt z twórcą: https://www.facebook.com/lenard.cosmicinnovations

Pozdrawiam! :)
*CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By psn
#1615547
Dokładnie mam takie samo skojarzenie, nieco mniejsza pojemność, większe airhole, no i duży plus moim zdaniem - top fill, to akurat w moim odczuciu największy atut względem TGT2. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1616047
To może być jeden z najlepszych, jeśli nie najlepszy, parownik dla dopaszczowców oparty na tajfuno-podobnej budowie. Podoba mi się.
Z opisu wynika, że twórcy zadbali chyba o wszystko, co do tego typu wapowania jest wymagane od parownika. Wielkość (jak dla mnie) też akceptowalna.
Awatar użytkownika
By aiji
#1617971
Podobać, to mi się podoba, ale cena już mniej ; (

Ja piszę poprawnie , błędy robi mój Note 4
Awatar użytkownika
By Zepsulo
#1618029
Wygląd da się ścierpieć, tak jak w przypadku Taifuna (przepraszam, ja nienawidzę Taifuny za masakryczny wygląd). Martwi mała pojemność i bezczelnie ostro zakończony drip.
Zobaczymy co to będzie.
Wpadłem w zachwyt, jak kolega Pude!lek podesłał mi pierwsze linki do Hurricane i info o klonie. Od razu chciałem ze 2 sobie kupić. A teraz to badziewie odłożyłem. Daleko mu do klona Taifuna za 13$, daleko do smaczenia i wygody.
Tak więc czekamy, badajmy. Jak na moje gusta wygląda zachęcająco :)
By orient
#1618068
Mała pojemność, żeby się dobrać do setupu to trzeba spuścić soczek, jak mnie oczy nie mylą to brak możliwości kontroli dostawy soczku, top fill nie wiem na czym ma polegać? Na odkręceniu górnego decka i nalaniu lq jak w Kayfunie? To ja już wolę obrócić Taifuna do góry nogami. Przynajmniej mam pewność, że będzie sucho. Jedyną zaletą wydaje się większa odległość między słupkami, tylko to troszkę za mało aby kupić nowy parownik.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.