EPF
By user
#918785
Dzis odebralem przeaylke nadana przez paczkomaty I tu mojo uwaga dla wszystkich zamarza wszystko co jest w srodku co moze powodowac uszkodzenia.

Wysłane z mojego N1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Artur
#918789
A wam w Krakowie to przypadkiem ogrzewania nie zabrali ?
Paczkomaty są całe z blachy, przy słabym pakowaniu wszystko zamarznie :) mi tam z edymu na najwiekszych minusach
ani jedna paka nie zamarzła, nawet liquid.

Polecam dorzucać baterie efesta do przesyłki tak dla pewności :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 28 lis 2013, 20:00 przez Artur, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#918794
szperaczz pisze:To oczywiste, jak jest mróz ciecz zamarza :D


Ja jestem Mróz i ciecz mi nie zamarza :kulam
Awatar użytkownika
By pol
#918795
Artur pisze:A wam w Krakowie to przypadkiem ogrzewania nie zabrali ?
Paczkomaty są całe z blachy, przy słabym pakowaniu wszystko zamarznie :) mi tam z edymu na najwiekszych minusach
ani jedna paka nie zamarzła, nawet liquid.

Polecam dorzucać baterie efesta do przesyłki tak dla pewności :mrgreen:

Tak, tak... do Ciebie wysyłają ogrzewanymi samochodami.
Awatar użytkownika
By e-plyny
#918798
Latem w paczkomatach jest odwrotnie, temperatury do 60-70 stopni i butelki potrafią sie rozszczelniać ;)

Dla mnie to jest problem, zimąchyab zrezygnuję z paczkomatów. Nie miałem info aby zamarzło coś wysyłąne pocztą, paczkomatów poprzedniej zimy nie mialem.
Kurierem sam dostałem kilka przesyłeczek zamarźniętych (DPD), z UPS zimą problemów nie miałem.
Awatar użytkownika
By Artur
#918799
pol pisze:Tak, tak... do Ciebie wysyłają ogrzewanymi samochodami.


Pewnie tak :lol: :lol: bo u mnie paczkomaty w mieście są w galeriach, ogrzewanych :lol:
Awatar użytkownika
By PucH2
#919002
Bo trzeba wysyłać szczelnie zalane w spirytusie.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#919031
Mono pisze:Cenna informacja. Zastanawiałem się nad paczkomatem i widzę, że trzeba szukać zadaszonego.

:shock: A jak bedzie miał daszek to paczka nie zamarznie? :shock:
Awatar użytkownika
By xtigerx
#919041
PucH2 pisze:Bo trzeba wysyłać szczelnie zalane w spirytusie.

Spirytus to lepiej w gardło wlać :mrgreen: Obłożyć pokrzywą lub solą zasypać :lol:
Awatar użytkownika
By gregbard
#919047
zamarzają, w paczkomatach, co teraz, panie premierze, jak żyć?
Awatar użytkownika
By Ogar616
#919051
szperaczz pisze:
Mono pisze:Cenna informacja. Zastanawiałem się nad paczkomatem i widzę, że trzeba szukać zadaszonego.

:shock: A jak bedzie miał daszek to paczka nie zamarznie? :shock:


Przecież to logiczne - jak masz daszek to zimny śnieg nie spadnie na paczkomat i go nie zmrozi... :palm



:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By gicor
#919146
ja wczoraj z rana wyciagnołem paczke z paczkomatu i co sie okazało:acetyl pyrazine zamarzniety na lód nawet 1 kropla mi nie poleciała :mrgreen: a temperatura była no moze -3. :shock:
By user
#919147
No tak można i ironicznie podejść do tematu, mamy raptem - kilka stopni a jak będzie - 15: -20 , ?

Wysłane z mojego N1 przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By matckhew
#919148
gicor pisze:ja wczoraj z rana wyciagnołem wyciagnołem wyciagnołem paczke z paczkomatu i co sie okazało:acetyl pyrazine zamarzniety na lód nawet 1 kropla mi nie poleciała :mrgreen: a temperatura była no moze -3. :shock:



*BICZ* :lol:
Awatar użytkownika
By Rolnik
#919171
Specjalnie sie nieznam na paczkomatach ale te ktore uzywam od dobrych 4 lat to maja wbudowane WEBASTO :) i dodatkowo jak przychodzi SMS na komorke to wyraznie pisze, zeby odbierac po 13-tej jak slonce jest juz wysoko :D oczywiscie w porze zimowej, znowu w letniej porze max do 9-tej rano :mrgreen:

Tak na serio to wieksze jaja sa jak je malolaty dewastuja np. we Frankfurcie/O podpalili juz 2 razy i faktycznie 1x tez juz przymarzl sam paczkomat na amen

pzdr
Awatar użytkownika
By mokwas
#919172
Słucham pani kierowniczko. Tak jest… Pani kierowniczko… Pani kierowniczko, ja to wszystko rozumiem… Ja rozumiem, że wam jest zimno, ale jak jest zima to musi być zimno, tak? Pani kierowniczko, takie jest odwieczne prawo natury! Czy ja palę?

Jak jest mróz to i paczki zamarzają... :lol:
By RastaJah
#919174
Sa hotpacki do paczek. Wysylam z takimi ptaszniki, karmówke i wszystko dochodzi cale :-) 15zl za paczke taka biorę. Temp do 40 stopni ale jak zna sie patent to umocuje sie go tak ze w paczce jest 25-30 stopni :-)

Wysłane z mojego LG-E400
Awatar użytkownika
By kubawodzu
#919185
Jutro bede widziec sie z kolegą ktory projektuje paczkomaty. Powiem mu aby przewidzial w nowych ogrzewanie na zime i klimke na lato:-)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
By Mono
#919203
Ogar616 pisze:
szperaczz pisze:
Mono pisze:Cenna informacja. Zastanawiałem się nad paczkomatem i widzę, że trzeba szukać zadaszonego.

:shock: A jak bedzie miał daszek to paczka nie zamarznie? :shock:


Przecież to logiczne - jak masz daszek to zimny śnieg nie spadnie na paczkomat i go nie zmrozi... :palm



:lol: :lol: :lol:

Widzę, że pojęcie skrótu myślowego troszkę za trudne.
Dla wyjaśnienia:
Zadaszony - znajdujący się pod dachem budynku, w tym konkretnym przypadku w najbliższym centrum handlowym w strefie objętej ogrzewaniem.
W odróżnieniu od tych które znajdują najbliżej mojego domu i stoją przed galerią handlową.

Jeśli będę mógł jeszcze w czymś pomóc, chętnie wyjaśnię.
Awatar użytkownika
By szperaczz
#919271
Zadaszony, to zadaszony nie wynika z tego że chodzi o pomieszczenie.
Jaki jest sens paczkomatu, jeśli nie mozna odebrać 24h/dobę :?



Tapnięte z .......
Awatar użytkownika
By quios
#919291
szperaczz pisze:Zadaszony, to zadaszony nie wynika z tego że chodzi o pomieszczenie.
Jaki jest sens paczkomatu, jeśli nie mozna odebrać 24h/dobę :?


To że mieści się w galerii nie oznacza, że nie można korzystać 24h na dobę - byłeś kiedyś w Tesco? ;)
By Mono
#920787
szperaczz pisze:Jaki jest sens paczkomatu, jeśli nie mozna odebrać 24h/dobę :?

Taki, że nigdy nie wiem kiedy będę w domu i ciężko mi umówić się z kurierem, a do paczkomatu mogę podejść w dowolnym czasie i bynajmniej nie musi to być druga w nocy.
By user
#920986
Mutango pisze:No ale osochosi? Zamarzają i co? Już potem nie odmarzają?
Co konkretnie może ulec uszkodzeniu?


Tak, już tak zostają zamarznięte. Uszkodzenia występują na poziomie molekularnym i tylko TurboHiperWdooper Faserem można je odwrócić ;)
Awatar użytkownika
By Szczepanx
#922401
Chciałbym zamówić bazę paczkomatem, a jak wiadomo w nocy mrozy - jak mi to zamarznie, czy nic się nie stanie? Załóżmy, po rozmrożeniu - nie straci swoich właściwości? Wszystko będzie git?
Awatar użytkownika
By W1ck3d
#922407
ją zawsze zamawiam paczkomatem bazy i aromaty i nigdy problemu nie miałem ...

Wysłane za pomocą tapatalk z LG L5
Awatar użytkownika
By PucH2
#922436
Ilość igiełek w LQ i bazie świadczy o dużej zawartości wody.
Awatar użytkownika
By Neofita
#922449
Szczepanx pisze:Chciałbym zamówić bazę paczkomatem, a jak wiadomo w nocy mrozy - jak mi to zamarznie, czy nic się nie stanie? Załóżmy, po rozmrożeniu - nie straci swoich właściwości? Wszystko będzie git?


Rok temu moje liquidy przeleżały podczas mrozów 48h w paczkomacie, ostatecznie odebrałem przesyłkę w punkcie. Nic im się nie stało, gorsze w smaku nie były. Lepsze niestety też nie :D
Awatar użytkownika
By Kszywho
#922527
Płyn w chłodnicy jakoś nie zamarza przy takich temperaturach, więc liquid też raczej nie powinien zmienić stanu skupienia :)
Problem może być z akumulatorkami jak za długo poleżą w paczkomacie.
Awatar użytkownika
By Mutango
#922968
Kszywho pisze:Płyn w chłodnicy jakoś nie zamarza przy takich temperaturach, więc liquid też raczej nie powinien zmienić stanu skupienia :)

Mało to, temperatura topnienia glikolu propylenowego jest o wiele niższa niż glikolu etylenowego. Czyli ten glikol z e-papierosa jest o wiele trudniej zamrozić niż ten glikol stosowany do chłodnic.
Awatar użytkownika
By szuruburek
#923965
Tak jak już to ktoś napisał wyżej, LQ się rozmrozi, elektronika ogrzeje i wszystko będzie działało prawidłowo.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.