EPF
Mechaniczne i z elektroniką
By Risto
#1038945
Imeo pokazał i zaprezentował światu gotowy egzemplarz swojego najnowszego dzieła, czyli mod VV/VW (???) Peoteus..

Ten mod ze stajni The GG jest na akumulatory 14500 i będzie miał 71,9 mm długości oraz będzie działał w zakresie 0,4-12,5 omów.

Na bardziej szczegółowe informacje dotyczące moda, będziemy musieli jeszcze kilka dni poczekać, bo za względu na innowacyjne rozwiązania, które się w nim pojawiły, Imeo z wiadomych przyczyn zwleka z ich ujawnieniem.
Proteus-mechanik jest już gotowy i czeka tylko na płytki z elektroniką, po zainstalowaniu których pozostanie tylko polerka i grawerowanie.


Prawdopodobnie jednak będzie pre-order na Proteus.







Przycisk z poniższego filmu jest tylko pierwotnym prototypem i będzie zastąpiony lepszym rozwiązaniem. Imeo pokazał go tylko w celach poglądowych, aby zademonstrować nowatorski układ otworów wentylacyjnych, które będą całkowicie niewidoczne.



P.S Do administracji.

Ja wiem, że jest temat " GG Proteus and Penelope", który powstał 2 lata temu w odpowiedzi na mającą powstać uniwersalną hybrydę Proteus&Penelopa.
Jednak z tych zapowiedzi na rynku pojawiła się tylko Penelopa, a projekt Proteus został zawieszony.
Niedawno Imeo wypuścił na rynek nowy parownik, który wyglądem był bliźniaczo podobny do Penelopy oraz był również dedykowany dla Proteus i dlatego nazwał go Penelope v2. Potem powstał podobny kształtem parownik bez ceramiki w środku (tylko na grzałki R), czyli Penelope v3.


Dlatego uważam, że teraz kiedy Proteus jest już gotowy, to byłoby wielkim nieporozumieniem aby informacje oraz opinie o zasilaniu i atomizerze znajdowały się w jednym temacie. *THX* *SMOKE* *BYE*
Ostatnio zmieniony 02 kwie 2014, 14:53 przez Risto, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By boogeyman
#1038954
14500 i VV/VW to IMO małe nieporozumienie, te akusy są strasznie mało wydajne...
Awatar użytkownika
By MarioBernatti
#1039021
Mi sie zakręciło w głowie
ale chyba od użytej skali barw i wielkości czcionki postu ;)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.