EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By gosiak97
#1815354
Witam!
Jakiś tydzień temu kupiłam Smoka VP 22. Do dzisiaj działał okej, wszystko sprawnie.
ok. Godzine temu przestał działać. Rano dolewałam liquid, później normalnie działał. W chwili "awarii" (o ile można to tak nazwać) pojemnik był wypełniony w 1/3 liquidem. Chciałam się zaciągnąć, jednak grzałka działała z pół sekundy i przestała "buczeć" (chodzi mi o ten dźwięk, który wydaje). Przy kolejnej próbie zapaliła się dioda wokół przycisku i mrugała ok. 7-8 sekund. Ostrożnie odkręciłam górną część z ustnikiem, wylałam liquid i wyczyściłam zbiorniczek. Część liquidu przeciekło pod grzałkę i wycieło otworami od powietrza.
Mimo dokładnego wytarcia i ponownego zalania liquidem papieros nie chce działać. Ktoś wie dlaczego? :(
Awatar użytkownika
By PucH2
#1815358
Jak mruga to wszystko OK. Niestrawność na płyn jakim go karmisz. Zalecenia: wymienić grzałkę i zupę co lejesz w niego.
By gosiak97
#1815359
Krasnal45 pisze:A co w instrukcji obsługi pisze na temat takiego "migania"?


Nic nie jest napisane i to właśnie problem. Dlatego napisałam tutaj, może ktoś też miał podobny problem.
By gosiak97
#1815360
PucH2 pisze:Jak mruga to wszystko OK. Niestrawność na płyn jakim go karmisz. Zalecenia: wymienić grzałkę i zupę co lejesz w niego.


Dziękuję Panie Doktorze, zaraz lecę do papierosowej apteki :D
Awatar użytkownika
By PucH2
#1815366
Innej opcji dla Smoka nie ma. Tylko apteka.
Awatar użytkownika
By e_sat
#1815387
Najgorsze jest to leczenie, nie mam pojęcia ile gosiak97 wapuje czasu, ale jeśli dopiero zaczęła i napotyka na same problemy, to czarno to widzę, zacznie palić analogi...Trzeba ratować " duszyczkę waparską " ;)
Awatar użytkownika
By e_sat
#1815389
gosiak97 pisze:
PucH2 pisze:Jak mruga to wszystko OK. Niestrawność na płyn jakim go karmisz. Zalecenia: wymienić grzałkę i zupę co lejesz w niego.


Dziękuję Panie Doktorze, zaraz lecę do papierosowej apteki :D


Do ESW na wysepce???
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.