EPF
Masz problem techniczny lub odkryłeś ciekawe rozwiązania? Podziel się z innymi!
By Pedzel
#1404019
Witam, pisze tutaj ponieważ mam poważny problem, dziś stałem się właścicielem glassomizera od firmy Aspire i mam pewien problem od samego początku, otóż nie moge odkręcić dolnej części tegoż cuda, ma ktoś jakieś propozycje jak pomóc? :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#1404024
1. Kierunek odkręcania poćwicz na słoiku.
2. Włóż lateksowe rękawiczki
3. Odkręć.
By maestros00
#1404033
Włóż do zamrażarki na 5-10 minut, mnie to pomagało gdy nawet gumowe rękawiczki nie dawały rady z Nautilusem.
By Krasnal45
#1404041
Może jednak spróbuj w rękawiczkach a nie kombinerkami? Za chwilę rozwalisz baniak i jeszcze się pokaleczysz.
By Pedzel
#1404047
@maestros00 właśnie włożyłem jestem ciekaw co z tego wyniknie :)

-- [scalono] 10 cze 2015, 20:13 --

Nic to nie dało nadal nie można odkręcić
By maestros00
#1404075
Zamrażarka a później próbuj odkręcić gumowymi rękawiczkami. U mnie to przechodziło nawet w skrajnych sytuacjach. Gdy już Ci się uda to umyj dobrze sprzęt a przy nalewaniu liquidu zwilż baniak w miejscu łączenia z oringiem, zapobiegniesz podobnej sytuacji w przyszłości.
By Pedzel
#1404079
@maestros00 Dzięki za pomoc, jutro się odezwę z rezultatami.

-- [scalono] 11 cze 2015, 13:50 --

Niestety żadna z tych rad nie pomogła, byłem zmuszony rozwalić baniak, wszystko wyczyścić :/ Dzięki wszystkim za pomoc ;)
By Tay'
#1404946
Oj pamiętam jak mi nie chciał ulec Volimizer i poszedł gwint, na szczęście tylko głowice dokupić od kogoś i mam.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.