EPF
Awatar użytkownika
By pol
#1675556
Nitecore PRO BOX Q50










COMPATIBLE WITH
One flat-top IMR18650 battery

INPUT
USB 5V 750mA

OUTPUT
7W-50W
1V-7.5V






Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1675644
Może przynajmniej porządną ładowarkę w tym modzie zamontują :lol:
Natknąłem się na pierwsze wzmianki o nim już w końcu maja, ale nie można go było nigdzie znaleźć, bo nawet symbolu jeszcze nie było - na stronie Nitecore również.
Pol, dzięki że go nam zaanonsowałeś.
Dla mnie - subiektywnie - fantastyczny design, a przede wszystkim mod z kilkoma praktycznymi funkcjami. Bardzo mi się podoba. I nawet nie będzie mi przeszkadzał brak TC. Kompletnie nie będzie.
Wreszcie coś innego, piękna a zarazem niespotykana forma i funkcjonalność. Sorry, ale gadżeciarska natura się odzywa. Już na niego czekam, a preorderów brak :roll: . No chyba, że zaporowo go wycenią. W sumie Nitecore do najdroższych nie należy, to może nie ma się co martwić na zapas.
To chyba odlew Alu, dlatego tak niska waga ~60g. No i ten klips do portek. Miodzio :drinkb
Awatar użytkownika
By Nałóg Totalny
#1680875
Czytałem tylko na ECF-ie o domysłach, czy gniazdo to: copper, brass, czy beryllium copper, który będzie wystarczająco twardy. Są domysły, że "Delicate copper" (jak to określił producent), to nie jest "delikatna miedź" tylko jakiś błąd w tłumaczeniu :lol: Trza czekać, bo nawet pre-orderów nie widać.
Fotka z TGT-2 (z chińskiego forum) :


Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.