EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By saradonin
#775488
Na stronce Super-T pojawił się nowy produkt:

Precise Simplicity - mod na akumulatory 14500 - chyba jedyny popularny rozmiar, krórego jak dotąd w ofercie nie posiadali.

Jak nazwa wskazuje jest to prosta konstrukcja, ale znając wcześniejsze produkty można się zapewne znów spodziewać wzorowej jakości.

  • mosiężny pierścień blokady
  • ukryte otwory wentylacyjne
  • przycisk tradycyjnie z frezowanym logo
  • mosiężne styki kryte tym razem palladem - producent zapewnia, że nie podlegają utlenianiu
  • wymiary: 16mm x 81mm
  • dożywotnia gwarancja
  • cena: 99$l








Awatar użytkownika
By zakk87
#775499
ojej, jaki piękny maluszek, 99$ to nie tak masakrycznie dużo.
Awatar użytkownika
By robcie2
#777642
kowjack pisze:Witam.

koledzy jaki parownik pasowalby do precise ??? ( chodzi mi o sznurki )

pozdrawiam


fajnie spasuje tez baniak 16 od Titanide w srodku np.z Killerem/z GUSem 16 zgrane idealnie/
Awatar użytkownika
By kowjack
#777886
Witam.

@robcie2 dziekuje bardzo , killera juz mam , teraz bym sprobowal czegos nowego :-) Juz kiedys chcialem sprobowac Spheroida ale mi do niczego nie pasowal ( sorki wiem jak moja wypowiedz wyglada < baba > ale co ja moge poradzic :-) )

Dziekuje i pozdrawiam
By Fazzzzi
#790137
Jak widzę coś takiego, to aż się chce mechanicznego moda kupić :)
Wygląd, rozmiar i jakość wykonania przemawiają za taką zabawką. Jednakże w USA kupowanie jakoś nie bardzo mi odpowiada, w szczególności, że brak kary kredytowej zmusza do dodatkowego kombinowania.

Rozbroiły mnie minusy tego moda, a dokładnie maleńka szparka, o której wspomina autor powyższego filmu. A rozwaliło mnie nie to, że ta szparka tam jest, a to, że wymienia to jako pierwsze człowiek, któremu nie przeszkadzają podrapane drzwi i ościeżnice :)
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.