EPF
Luźne rozmowy o wapowaniu i nie tylko.
By Meverek
#1576679
Odradzam podpisywanie. Cytat z artykulu.

"Pretekstem do takiej wycinki jest “walka z kornikiem drukarzem” - jednak kryje się za nią motyw ekonomiczny. A przecież Puszczy Białowieskiej nie można przeliczać na złotówki, ani na metry sześcienne drewna do pozyskania. To wyjątkowy ekosystem, który radzi sobie doskonale od tysięcy lat bez ingerencji człowieka. Swój sprzeciw wobec zwiększenia wyrębu Puszczy wyraziły najwybitniejsze autorytety naukowe i instytucje odpowiedzialne za ochronę przyrody, m. in. Państwowa Rada Ochrony Przyrody, Komitet Ochrony Przyrody Polskiej Akademii Nauk, Rada Naukowa Białowieskiego Parku Narodowego."

Zamiast uczciwego postawienia sprawy, oszczerstwa jakby ministerstwo robilo to tylko by zarobic. Zero faktow, argumentow, dowodow. Mam nadzieje, ze jak wybuchnie pozar w puszczy, to " zatroskani " beda prosili o niegaszenie go przy pomocy samochodow strazackich, ktore byly wyprodukowane nieekologicznie, bo przeciez " puszcza sama sobie poradzi jak od milionow lat" ( tak samo jak nie chcecie pomocy w sprawie kornika). <--- tu cytat z petycji " apelujemy, aby Pani rząd jak najszybciej podjął działania, które chronić będą całą Puszczę Białowieską i jej naturalne procesy biologiczne, w które nie powinien ingerować człowiek. "
Awatar użytkownika
By Hunka
#1577586
Uczciwe to byłoby zaserwowanie cytatów ministra Szyszki gdzie jasno i konkretnie mówi że chodzi tylko o kasę i wylicza ile drewna się "marnuje". Tylko że gdyby je zebrać to miejsca by zabrakło w petycji.

A tak najuczciwiej to byłoby wprowadzić zakaz wstępu do puszczy. Żubry i borsuki prawdopodobnie nie wyrzucają niedogaszonych petów ani nie rozwalają butelek więc nie byłoby "problemów" z gaszeniem ewentualnych pożarów.
:twisted:
Awatar użytkownika
By krakry1
#1578331
Popieram w całej rozciągłości - poza tym taka petycja, nieco zalatuje polityką, a na forum zgodnie z regulaminem, ma nie być polityki.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.