EPF
Porady, testy, konserwacja naszych sprzętów
By eyeofdevil
#989802
Od pewnego czasu używam atomka RDA, trafiła mi sie wadliwa sztuka.

Czy jest jakiś prosty sposób by połączyć te dwa piny plusówe (atomek - zasilanie)? Np. Ucięta stara obudowa (sam koniuszek z dołu) grzałki z claromizera wsadzona w uszczelke i do gwinta zsilania. Czy to by działało poprawnie?

Dodam że nie chodzi mi o wyciągamie któregoś z pinow ponieważ w atomku sie nie da a w zasilaniu odkręcając pin plusowy odkręca sie również sprężynka w środku i wypada gdy wyjmuje baterie.
Z góry dziękuję za pomysły. :-)
Awatar użytkownika
By gregbard
#989805
zmień zasilanie na takie z regulowanym pinem
By eyeofdevil
#989816
Pomysł niezły, lecz szukam jakiegoś taniego rozwiązania - studencka kieszeń mi nie pozwala na duże wydatki. ;)
Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, 17:48 przez eyeofdevil, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
By gregbard
#989824
kropla cyny, lutu na pin +
Awatar użytkownika
By Mutango
#989916
eyeofdevil pisze:...studęcka kieszeń mi nie pozwala na duże wydatki. ;)

Generalnie nie lubię wypominać ludziom błędów ortograficznych, bo jestem tylko starym człowiekiem z marnym wykształceniem. Ale jak widzę studenta, który sam siebie nazywa stutem, to mnie się krew w żyłach gotuje. Chyba że się mylę, i po prostu chodzi o kogoś kto gra na jakimś tajemniczym instrumencie w orkiestrze tej...
By orient
#989941
Jak jesteś starszym człowiekiem, to może pamiętasz dowcip jak nazywa się kobieta po jednym stosunku i po stu. Możliwe, że kolegę dotknęła podobna przypadłość. :lol: (wiem, głupi dowcip, ale jako ucznia SP, z niewiadomych przyczyn, mnie śmieszył)

-- [scalono] 11 lut 2014, 00:40 --

gregbard pisze:kropla cyny, lutu na pin +


To jest dobry pomysł, ale lut lubi się utleniać na powierzchni. Lepiej jest kropelka cyny na pin, kropelka cyny na uprzednio spreparowany krążek z miedzi lub srebra, złożyć to razem i docisnąć (można przy tej operacji pomagać sobie palnikiem).
Awatar użytkownika
By sawas
#992204
A czy słownik w Twojej przeglądarce też cierpi na taką przypadłość?
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.