EPF
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#989007
http://wyznaniaepalacza.blogspot.com/20 ... .html#more


czy jest tu kilka niedociagnięć, mamy tutaj kolejnego rodzimego specjaliste, to chyba kolejne wcielenie Mariusza P.
Pomijam kwestie kopiowania tematyki i moich zwrotów w jego filmach... :evil:
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#989011
Kliknąłem na tą opcję i wymagane było podanie danych osobowych itp. Chciałbym zapytać w jakim celu, ponieważ był to jedyny powód dla którego jeszcze tego nie zrobilłem.
By lukmod
#989057
Gość próbuje, się wybić, na czym się da - blog o gotowaniu, blog o IT, blog o oszczędzaniu, blog o e-papierosach...
...a jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego ;)

Poziom tekstów znośny w przypadku postów pisanych na szybko na forum, a nie na blogu.
Blog o e-papierosach pełen sztampowych, stereotypowych informacji i chybionych rad.

Jest masa takich miejsc w Internecie, tylko na większość nikt nigdy nie dociera :D
Swoją drogą ciekawe, ze 3 dni temu trafiłem na film tego kolesia na YT.

Kliknąłem na tą opcję i wymagane było podanie danych osobowych itp. Chciałbym zapytać w jakim celu, ponieważ był to jedyny powód dla którego jeszcze tego nie zrobilłem.
No skoro zarzucasz naruszenie twoich praw, to jutub pewnie chciałby wiedzieć, czyich dokładnie. Po loginie ciężko byłoby im to zweryfikować (strzelam, nie wiem jak to wygląda; czy trzeba im dawać dowody, czy oni się tym zajmują)
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#989182
no tak kwetsi atego czy koleś jezeli mówi praktycznie te same zdanie co ja w podobnej kolejności zmieniajac niekeidy kolejność albo pojedyńcze wyrazy to czy nie będe sam miał problemów z tytułu takiego zgłoszenia i 2 czy sprawa trafi do sądu?
Awatar użytkownika
By sawas
#989191
Przede wszystkim prawo cytatu. Wszystko zależy od tego ile Twoich zdań skopiował, oraz jak bardzo istotne są dla całości jego wypowiedzi. Oraz czy Twoja twórczość stanowi rdzeń jego twórczości, czy jest jedynie dodatkiem, argumentem, dywagacją czy czymkolwiek innym. To nie takie proste nie znając dokładnie obu 'utworów'. No i koniec końców - pozew sądowy możesz wnieść w każdej, powtórzę: w KAŻDEJ sprawie. To sąd zdecyduje, czy Twoje roszczenia są zasadne.
A co do problemów - możesz narazić się na długi czas postępowania, ewentualne koszta sądowe, no i także niepomyślny dla siebie wyrok. Także, choć można, to nie każdą sprawę warto, zgłaszać do sądu.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#989227
nie źle mnie zrozumiałeś chce tylko aby youtube usunął jego filmy nie chce nic zgł;aszac do sądu wrcz przeciwnie
Awatar użytkownika
By krzych.s
#989362
A co takiego istotnego i niepowtarzalnego jest w tych "Twoich zwrotach" że niby nikt inny tego nie wymyślił?

Nawiasem, pytałeś Jasona Stathama czy możesz wykorzystać jego zdjęcie?
Awatar użytkownika
By .kokakola
#989419
Oj tam :D
Mi się fajnie czytało z ciągłym wrażeniem "A tak, to wiem z e-p forum, tak, to ktoś napisał dokładnie w ten sam sposób".
Najbardziej spodobał mi się jednak "Cleroanomizer" - czytam to słowo a w głowie mam "gołst basters!"
MildMaster!! Klękajcie Panowie!! Król się objawił.
Awatar użytkownika
By Goldi
#989431
A ja nadal nie rozumiem co zostało skopiowane albo jest plagiatem. Przydała by się jakaś konfrontacja.
Awatar użytkownika
By saradonin
#989439
Raczej bym się nie przyznawał do faktu, iż autor wspomnianego bloga mnie zacytował czy też zapożyczył sobie wypowiedź, z tego prostego powodu, że po przeczytaniu tych kilku akapitów poprawnie skonstruowanego zdania tam nie znalazłem ;)
Oglądanie już sobie darowałem.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#989547
e liquid o mocy (zawartości nikotyny) 2 mg (0,2%) to odpowiednik papierosa o zaw. nik. - 0,1 mg/papieros
4 mg (0,4%) - 0,2 mg/papieros
6 mg (0,6%) - 0,3 mg/papieros
8 mg (0,8%) - 0,4 mg/papieros
11 mg (1,1%) - 0,55 mg/papieros
14 mg (1,4%) - 0,7 mg/papieros
16 mg (1,6%) - 0,8 mg/papieros
18 mg (1,8%) - 0,9 mg/papieros
24 mg (2,4%) - 1,2 mg/papieros
36 mg (3,6%) - 1,8 mg/papieros

Powyższe wartości należy traktować orientacyjnie, ponieważ ilość nikotyny jaką organizm wchłania z papierosa "analogowego" jest różna, w zależności od wielu czynników, m in. od zastosowanej technologii w jego produkcji.

Moc e liquidu (zawartość nikotyny) np. 18 mg (1,8% nikotyny) jest zawsze podawana w przeliczeniu na 1 ml e liquidu.


żywcem zerżnięte z: jak-sie-ma-moc-e-liquidu-do-mocy-analogowych-t2189-0.html tylko użarł pierwszą linijkę.

Przejrzałam cały blog i przeolbrzymie 2 wpisy i nie znalazłam nic więcej. Powiedz dokładnie o jakie "zwroty" ci chodzi? Coś konkretnego czego nie ma w słowniku Starego Chemika?
Awatar użytkownika
By pol
#989552
.kokakola pisze:
e liquid o mocy (zawartości nikotyny) 2 mg (0,2%) to odpowiednik papierosa o zaw. nik. - 0,1 mg/papieros
4 mg (0,4%) - 0,2 mg/papieros
6 mg (0,6%) - 0,3 mg/papieros
8 mg (0,8%) - 0,4 mg/papieros
11 mg (1,1%) - 0,55 mg/papieros
14 mg (1,4%) - 0,7 mg/papieros
16 mg (1,6%) - 0,8 mg/papieros
18 mg (1,8%) - 0,9 mg/papieros
24 mg (2,4%) - 1,2 mg/papieros
36 mg (3,6%) - 1,8 mg/papieros

Powyższe wartości należy traktować orientacyjnie, ponieważ ilość nikotyny jaką organizm wchłania z papierosa "analogowego" jest różna, w zależności od wielu czynników, m in. od zastosowanej technologii w jego produkcji.

Moc e liquidu (zawartość nikotyny) np. 18 mg (1,8% nikotyny) jest zawsze podawana w przeliczeniu na 1 ml e liquidu.


żywcem zerżnięte z: jak-sie-ma-moc-e-liquidu-do-mocy-analogowych-t2189-0.html tylko użarł pierwszą linijkę.

Przejrzałam cały blog i przeolbrzymie 2 wpisy i nie znalazłam nic więcej. Powiedz dokładnie o jakie "zwroty" ci chodzi? Coś konkretnego czego nie ma w słowniku Starego Chemika?

lesmie jest współautorem FAQ

pkt. 41
http://starychemik.wordpress.com/e-papierosy-faq/
(c) 2011 by Zespół Autorski
Jeśli chcesz wykorzystać ten tekst lub jego fragmenty, skontaktuj się z nami.
Zgodnie z obowiązującymi zasadami prawa autorskiego zabronione jest kopiowanie, redystrybucja, rozpowszechnianie treści całości lub fragmentów powyższego tekstu bez oficjalnej zgody Zespołu Autorskiego.

Dozwolone jest natomiast linkowanie do tego miejsca, przy czym będzie nam miło, jeśli zostaniemy o takim linku powiadomieni.
Awatar użytkownika
By .kokakola
#989637
Dlatego tym bardziej dziwi mnie treść tematu.
Autor zamilkł.
Obejrzałam obydwa filmiki i szczerze mówiąc... No pierdzieli koleś trochę od rzeczy ale poza tym nie widzę tu nic dziwnego, ot facet próbuje się znaleźć w nieswoim świecie.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#989647
kuuubicki pisze:http://wyznaniaepalacza.blogspot.com/2014/01/ciezkie-wybory-poczatkujacego.html#more


czy jest tu kilka niedociagnięć, mamy tutaj kolejnego rodzimego specjaliste, to chyba kolejne wcielenie Mariusza P.
Pomijam kwestie kopiowania tematyki i moich zwrotów w jego filmach... :evil:



krzych.s pisze:A co takiego istotnego i niepowtarzalnego jest w tych "Twoich zwrotach" że niby nikt inny tego nie wymyślił?

Nawiasem, pytałeś Jasona Stathama czy możesz wykorzystać jego zdjęcie?



I na tym powinien się ten temat skończyć, a autor tematu powinien spuścić wzrok i sam wymierzyć sobie karę, bo strzelił sobie w kolano.
Awatar użytkownika
By soniqs
#989689
niech sobie koleś nagrywa, pierdzieli oczywiste rzeczy, więc nie groźny. Bardziej mnie martwią te szczeniaki.. 18stke to oni chyba tylko na buteleczce widzieli.

By Leodewink
#989720
Goldi pisze:I w szóstej sekundzie jest adres naszego forum. :zakrecony

W piątej za to napisane,iż zapraszają na RECEZJĘ......Ma to prawo martwić,przez takich smyków i sprzedających im sprzedawców te wszystkie nagonki są na nas.........Moim zdaniem czas już jest na to,aby wyodrębnić oddzielny temat o sprzedających nieletnim!Czas to po prostu piętnować tu,bo mimo,że to prawnie nie jest zabronione,to jednak tacy sprzedawcy nie powinni mieć do tego forum dostępu,tak samo,jak ci małolaci......
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#989827
no dobra rozumiem chodziło mi tylko o używanie podobnych zwrotów w kolejnych etapach opisu produktu pomijam kwestie które kolega dorzucił od siebie ... w każdym razie dzięki za pomoc i krytyke ona zawsze się przyda :)

a temat to chyba jak wyżej do zamnknięca / usunięcia wedle uznania administracji ;)
Awatar użytkownika
By Goldi
#989835
kuuubicki pisze:no dobra rozumiem chodziło mi tylko o używanie podobnych zwrotów w kolejnych etapach opisu produktu pomijam kwestie które kolega dorzucił od siebie

Zwrotów podobnych do czego? Pokaż linki do tych Twoich zwrotów.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#989869
dobra chodziło mi o formułe wypowiedzi widocznie nie mam racji :)

zwrotówpodobnych do tych używanych przeze mnie , widocznie jestem przewrażliwiony :oops:
Awatar użytkownika
By .kokakola
#990046
Coś czuję, że się kolega konkretnie wkopał a wykopanie nie będzie takie łatwe.
Awatar użytkownika
By gregbard
#990052
kuuubicki pisze:dobra chodziło mi o formułe wypowiedzi widocznie nie mam racji :)

zwrotówpodobnych do tych używanych przeze mnie , widocznie jestem przewrażliwiony :oops:


"jestę autorytetę?" Forum tworzy, i przyzwyczaja do używania specyficznego języka, jak w każdej dziedzinie życia pewne zwroty są uniwersalne i uniknąć ich używania się nie da. Podobno komuś udało się gdzieś tam zastrzec prawa patentowe na zwrot epapieros, więc proponuję uważać i nie używać w wypowiedziach publicznych , bo jak się dowie i podliczy może się uzbierać niezła sumka za używanie. :wink:
Przepraszam, widocznie jestem przewrażliwiony.
Awatar użytkownika
By kuuubicki
#990345
Dobrze jak wyżej macie racje niepotrzebnie zakładałem temat i pisałem głupoty ;)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.