EPF
By lukmod
#925215
Bardzo profesjonalnie zmontowane, tylko dla osób "z boku" pewnie będzie z góry traktowane jako propaganda (choćby przez patos w tych wszystkich "fighting against governments" etc.). Tak czy inaczej z przyjemnością obejrzałbym cały film.
Awatar użytkownika
By Ogar616
#925243
Wie ktoś co autor miał na myśli pisząc "coming soon" ? :D
Nie mogę się doczekać, żeby to obejrzeć a potem wrzucać gdzie popadnie (czytaj fb)
Awatar użytkownika
By jano0244
#925287
Wow, zapowiada się naprawdę ciekawie...
By artwien
#927554
Mi to wygląda na autentyczny trailer pełnometrażowego filmu-wystarczy spojrzeć na tematy, które zostały w tym krótkim czasie poruszone, materiał idealny na dokument! Uwieczniona w wielu sceneriach społeczność e-palaczy, wypowiedzi specjalistów, wątek z częściową delegalizacją... Nic mi tu nie 'śmierdzi' amatorskim montażem materiałów znalezionych w sieci.
Awatar użytkownika
By e-mist
#927603
Bo to jest trailer pełnometrażowego filmu :)
Autor na FB pisze, że początkowym pomysłem był 20 minutowy film, jednak temat ogromnie się rozrósł, a fundusze z kickstartera pozwoliły na zrobienie 60 minutowego filmu, który ujrzy światło dzienne prawdopodobnie w lutym 2014. Natomiast, jeżeli dobrze pójdzie to do 2015 film zostanie rozszerzony do 90 minut
Awatar użytkownika
By Neofita
#928738
Kszywho pisze:
Neofita pisze:Obejrzałem ten trailer... jest nas tylko 10 mln :shock: WTF?


10 milionów palaczy


"Ponad 10 mln palaczy znalazło alternatywę dla palenia tytoniu" - taki jest napis w filmiku. My jesteśmy w tej grupie :wink: Może nie wliczyli epalących Hindusów i Chińczyków :D
Awatar użytkownika
By maliniak
#928790
Możliwe, że im chodzi tylko o europejczyków, bo w skali światowej jest to na pewno więcej.
Awatar użytkownika
By Mazee
#928914
Neofita pisze:
Kszywho pisze:
Neofita pisze:Obejrzałem ten trailer... jest nas tylko 10 mln :shock: WTF?


10 milionów palaczy


"Ponad 10 mln palaczy znalazło alternatywę dla palenia tytoniu" - taki jest napis w filmiku. My jesteśmy w tej grupie :wink: Może nie wliczyli epalących Hindusów i Chińczyków :D

A kto ich tam będzie liczył... :D hahaha
Awatar użytkownika
By Eryk_c4
#968737
Pomysł świetny, montaż fajny etc, ciekawe tylko czy będzie to typowy dokument - dokument, czy dokument - popularnonaukowy z morganem freemanem w roli głównej, gdzie pojawi się więcej pytań niż odpowiedzi. Chociaż wtedy, ma szansę pojawić się na kanale, z żółtym prostokącikiem :D

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.