EPF

Najdłuższy okres nie palenia Analogów bez wspomagania E-papierosów

0 dni
13
13%
1-3 dni
13
13%
3-5 dni
6
6%
1 tydzień
4
4%
2 tygodnie
4
4%
3 tygodnie
3
3%
4 tygodnie
3
3%
1 miesiąc
7
7%
2 miesiące
9
9%
3 miesiące
7
7%
6 miesięcy
10
10%
9-12 miesięcy
7
7%
18 miesięcy
Brak głosów
0%
2 lata
5
5%
3 lata
3
3%
5 lat
3
3%
Awatar użytkownika
By kasprowy
#311631
Minęło 30 dni jak nie zapaliłem analoga, wiem to nie wiele. Mimo wszystko mam determinację i nadzieje że w ciągu kolejnych 3 miesięcy rzucę również E-palenie. Skąd ta nadzieja? otóż już obecnie zdarza mi się zapominać o e-fajku. Od samego początku przygody z eGo-nowatym nie traktowałem go jako gadżetu, lecz jako zło konieczne aczkolwiek nieodzowne w rzuceniu nałogu. A nawet gdybym musiał od czasu do czasu sięgnąć po e-papierosa to nie uznam tego za porażkę. :)
Ostatnio zmieniony 03 lip 2011, 20:38 przez kasprowy, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By SzamanDM
#311632
Brakuje opcji zero dni.. Nie licze kilku dni gdy bylem zmuszony ze wzgledow stomatologicznych ;)
Awatar użytkownika
By lesmie
#311637
Nie rozumiem tych 10 opcji, przecież najdłuższy okres nie palenia może być tylko jeden.
Awatar użytkownika
By kasprowy
#311639
SzamanDM pisze:Brakuje opcji zero dni.. Nie licze kilku dni gdy bylem zmuszony ze wzgledow stomatologicznych ;)

Dzięki @SzamanDM za sugestie, przeoczyłem..Mea culpa
Awatar użytkownika
By kasprowy
#311641
lesmie pisze:Nie rozumiem tych 10 opcji, przecież najdłuższy okres nie palenia może być tylko jeden.

Masz racje, zasugerowałem się tym że każdy z nas rzucał palenie wielokrotnie, stąd wielokrotność wyboru opcji.

-- [scalono] 03 lip 2011, 20:46 --

tomba pisze:No i 5 lat to za mało.
Najdłużej nie paliłem od dnia narodzin do 17 roku życia :lol:

@tomba jak zawsze z poczuciem humoru :D
Awatar użytkownika
By uziq
#311644
ja pare lat temu bylem na terapii Bi-Com
Polega ona na nalozeniu dloni na dwie plytki metalowe, ktore byly podlaczone do urządzenia, które wysyłały jakąś częśtotliwość o niskim natężeniu. Palilem wczesniej paczke dziennie. I pomogło - przestalem palić - mialem nawet odruch wymiotny na mysl o papierosie. Niestety wadą tej terapii bylo to, ze gdy zapalisz jednego papierosa, cały nałóg po pewnym czasie wraca, i tak sie stalo w moim pryzpadku. Po dwóch latach niepalenia zapalilem na imprezie jedną fajke i chęć zapalenia wróciła.
Brzmieć to może niewiarygodnie, ale ta terapia zadziałała i na mnie, i na moich sąsiadów, i na kilka osób w rodzinie od ktorych sie o tym dowiedzialem. Zabieg kosztuje 50zł.
Polecam tym którzy nie wierzą - tylko jeden minus o ktorym powiedzialem - raz zapalisz - chęć sięgniecia po fajkę wraca
Awatar użytkownika
By kasprowy
#311648
uziq pisze:ja pare lat temu bylem na terapii Bi-Com
Polega ona na nalozeniu dloni na dwie plytki metalowe, ktore byly podlaczone do urządzenia, które wysyłały jakąś częśtotliwość o niskim natężeniu. Palilem wczesniej paczke dziennie. I pomogło - przestalem palić - mialem nawet odruch wymiotny na mysl o papierosie. Niestety wadą tej terapii bylo to, ze gdy zapalisz jednego papierosa, cały nałóg po pewnym czasie wraca, i tak sie stalo w moim pryzpadku. Po dwóch latach niepalenia zapalilem na imprezie jedną fajke i chęć zapalenia wróciła.
Brzmieć to może niewiarygodnie, ale ta terapia zadziałała i na mnie, i na moich sąsiadów, i na kilka osób w rodzinie od ktorych sie o tym dowiedzialem. Zabieg kosztuje 50zł.
Polecam tym którzy nie wierzą - tylko jeden minus o ktorym powiedzialem - raz zapalisz - chęć sięgniecia po fajkę wraca

Toż to tańsze niż E-PAPIEROSY czemu do niej nie Wróciłeś?

-- [scalono] 03 lip 2011, 20:58 --

tomba pisze:Najdłużej nie paliłem od dnia narodzin do 17 roku życia :lol:

Kto Cię tam wie, nie Zalewasz. ;-)
Awatar użytkownika
By uziq
#311657
kasprowy pisze:
uziq pisze:ja pare lat temu bylem na terapii Bi-Com
Polega ona na nalozeniu dloni na dwie plytki metalowe, ktore byly podlaczone do urządzenia, które wysyłały jakąś częśtotliwość o niskim natężeniu. Palilem wczesniej paczke dziennie. I pomogło - przestalem palić - mialem nawet odruch wymiotny na mysl o papierosie. Niestety wadą tej terapii bylo to, ze gdy zapalisz jednego papierosa, cały nałóg po pewnym czasie wraca, i tak sie stalo w moim pryzpadku. Po dwóch latach niepalenia zapalilem na imprezie jedną fajke i chęć zapalenia wróciła.
Brzmieć to może niewiarygodnie, ale ta terapia zadziałała i na mnie, i na moich sąsiadów, i na kilka osób w rodzinie od ktorych sie o tym dowiedzialem. Zabieg kosztuje 50zł.
Polecam tym którzy nie wierzą - tylko jeden minus o ktorym powiedzialem - raz zapalisz - chęć sięgniecia po fajkę wraca

Toż to tańsze niż E-PAPIEROSY czemu do niej nie Wróciłeś?




ponieważ wystarczy że do twojego organizmu przedostanie sie śladowa ilość nikotyny, i nałóg powraca. Nie chodzi tylko o papierosy. Osoba po tej terapii nie powinna mieć partnera ktory pali ^^
Wydawać się to moze niedorzeczne, ale naprawde działa, choć ma też swoje slabe strony jak widać ;)
Awatar użytkownika
By kasprowy
#311660
uziq pisze:
kasprowy pisze:
uziq pisze:ja pare lat temu bylem na terapii Bi-Com

ponieważ wystarczy że do twojego organizmu przedostanie sie śladowa ilość nikotyny, i nałóg powraca. Nie chodzi tylko o papierosy. Osoba po tej terapii nie powinna mieć partnera ktory pali ^^
Wydawać się to moze niedorzeczne, ale naprawde działa, choć ma też swoje slabe strony jak widać ;)

Szkoda :(

-- [scalono] 03 lip 2011, 21:21 --

@uziq Możesz szerzej coś powiedzieć na temat tej terapi? - interesujące!, jak nie tu to na priv, choć myślę że wiele osób na forum się nią zainteresuje.
Awatar użytkownika
By Kriss
#324621
każdy z nas rzucał palenie wielokrotnie

Dlaczego tak uważasz..?
Ja np. właściwie nie rzucałam palenia wcale [wyjąwszy jeden smarkaty raz opisany na dole, ale nie pamiętam, czy wtedy w ogóle byłam uzależniona, bo paliłam coś z 5 papierosów dziennie ^^ ], w sumie nawet teraz nie rzuciłam, palę elektroniczne, bo mi bardziej pasują, bo nie muszę nigdzie wychodzić zapalić (a musiałam nawet z rodzinnego domu, moja mama ma uczulenie na dym tytoniowy), bo mi nie śmierdzi z buzi, bo mam większy komfort psychiczny...

Palę od totalnego smarkacza (a palić chciałam chyba od zawsze, podobno już jako 2-latkę fascynowali mnie palący) i najdłuższy, a zarazem jedyny, okres bez papierosa to bodajże między 1-szą a 2-gą klasą liceum, nie paliłam przez ok 2 miesiące wakacji. Poza tym okresem nie przypominam sobie ani jednego dnia bez papierosa, dentysta nie dentysta, szpital nie szpital
By babazpetem
#324623
Mój najdłuższy okres nie palenia to 10 lat i powróciłam do palenia analogów.Dzięki e-paleniu odstawiłam analogi z dnia na dzień.Nie liczę ile to czasu uplynęło.Pierwsze 5 dni jeszcze liczyłam,a teraz jakoś nie zliczam dni.
P.S.Zapomniałam dopisać, bo to ankieta w rzeczy samej,że 30 dni bez analogów mam już za sobą.
Awatar użytkownika
By kasprowy
#325329
babazpetem pisze:Mój najdłuższy okres nie palenia to 10 lat i powróciłam do palenia analogów.Dzięki e-paleniu odstawiłam analogi z dnia na dzień.Nie liczę ile to czasu uplynęło.Pierwsze 5 dni jeszcze liczyłam,a teraz jakoś nie zliczam dni.
P.S.Zapomniałam dopisać, bo to ankieta w rzeczy samej,że 30 dni bez analogów mam już za sobą.


Gratuluje i życzę wytrwałości. Jak już wcześniej wspomniałem analogów nie pale od czasu przygody z e-petkami a i o nich coraz częściej zapominam. :D po 2-3 dni. Już sama świadomość posiadania na wyciągnięcie ręki e-papieroska (koła ratunkowego) nastraja pozytywną energią i zdecydowaniem by już nigdy nie truć siebie i otoczenia.
Awatar użytkownika
By kasprowy
#336388
Wreszcie stuknęło 100 dni nie palenia analogów i cosik nieco około miesiąca bez e-papieroska. :-D :beer:
Awatar użytkownika
By Kostka
#336608
No mi póki co też wyszła z głowy myśl o analogach - i to całkiem bezboleśnie :)
Cieszy mnie to jak diabli bo bałam się, że z moim charakterkiem to nie przejdzie takie oszustwo jakim jest e-fajek :)
By babazpetem
#336658
kasprowy pisze:Wreszcie stuknęło 100 dni nie palenia analogów i cosik nieco około miesiąca bez e-papieroska. :-D :beer:

Moje gratulacje.Wczoraj miałam ogromna chęć na analoga,ale przeszło.Samo przyszło ,samo odeszło.
Awatar użytkownika
By kasprowy
#337225
devil pisze:No mi póki co też wyszła z głowy myśl o analogach - i to całkiem bezboleśnie :)
Cieszy mnie to jak diabli bo bałam się, że z moim charakterkiem to nie przejdzie takie oszustwo jakim jest e-fajek :)

Tak trzymać. A w chwilach słabości pomysl o petach w przepełnionej popielniczce - ochyda, brr.
babazpetem pisze:
kasprowy pisze:Wreszcie stuknęło 100 dni nie palenia analogów i cosik nieco około miesiąca bez e-papieroska. :-D :beer:

Moje gratulacje.Wczoraj miałam ogromna chęć na analoga,ale przeszło.Samo przyszło ,samo odeszło.

I mnie czasem taka chęć dopada....ale mówie sobie nie i po paru minutach zapominam.

Serdecznie pozdrawiam, życzę wytrwałości :D obu koleżankom.
Awatar użytkownika
By kasprowy
#749435
Chwile mnie tu nie bylo. Pomimo wszystko spiesze doniesc ze niebawem. czyli. 2 czerwca 2013 minie 2 lata nie palenia analogow Jak i niepalenia e-papierosow od ponad 20 miesiecy . Pozdrawiam wszystkich Serdecznie oraz zycze wytrwalosci w postanowieniu.
Awatar użytkownika
By Babooonowicz
#750042
kasprowy pisze:Chwile mnie tu nie bylo. Pomimo wszystko spiesze doniesc ze niebawem. czyli. 2 czerwca 2013 minie 2 lata nie palenia analogow Jak i niepalenia e-papierosow od ponad 20 miesiecy . Pozdrawiam wszystkich Serdecznie oraz zycze wytrwalosci w postanowieniu.


Gratuluję.
Mnie e-papierosy wyzwoliły od niezdrowego nałogu i puki co, nie zamierzam ich rzucać.
Awatar użytkownika
By kasprowy
#755037
Babooonowicz pisze:
kasprowy pisze:Chwile mnie tu nie bylo. Pomimo wszystko spiesze doniesc ze niebawem. czyli. 2 czerwca 2013 minie 2 lata nie palenia analogow Jak i niepalenia e-papierosow od ponad 20 miesiecy . Pozdrawiam wszystkich Serdecznie oraz zycze wytrwalosci w postanowieniu.


Gratuluję.
Mnie e-papierosy wyzwoliły od niezdrowego nałogu i puki co, nie zamierzam ich rzucać.


E-fajeczki swietna rzecz. Pomimo tego postaraj sie i je zwalczyc, wowczas zrozumiesz co to znaczy satyswakcja w walce z nalogiem.

Wysyłane z mojego LG-P880 za pomocą Tapatalk 2
Awatar użytkownika
By kasprowy
#970754
Moi drodzy, nadal nie pale. A wszystko za sprawa tego forum. Miesiac temu sprobowalem doswiadczalnie przy alkoholu, wypalilem calaka bez entuzjazmu. Po tym doswiadczeniu wiem ze dla mnie nie ma powrotu do jakiegokolwiek palenia. Czego i Wam z calego serca serdecznie zycze.

Wysłane z mojego LG-P880 przy użyciu Tapatalka

https://i.ibb.co/nsNtgBP/lost-vape-u[…]

Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.