EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
By Szczyps
#42287
Hey.
Ostatnio wpadłem na fajny pomysł. Wiele osób uważa że płaskie ustniki lepiej trzyma się w ustach.
Tak więc dla osób które tak uważają ale jednak ich e-p mają ustniki okrągłe, jest ratunek!
Potrzebne będą: Zużyty kartridż po Trendy 108 oraz kartridż od Trendy 208.
Od całości panowskiego kartridża odrywamy tylko płaski ustnik i wtykamy go na okrągły!
Napisałem o papierosach Trendy ponieważ tak się składa że pasują idealnie, oprócz tego peny trendy mają gumowe ustniki co pozwala na doby ucisk.
Konstrukcja stabilna i wydaje mi się że bezpieczna, fajnie się pali, dla pewności można dać kropelkę kropelki :)
Fotki:
Obrazek
By jaceka
#42294
Szczyps pisze:Hey.
Ostatnio wpadłem na fajny pomysł. Wiele osób uważa że płaskie ustniki lepiej trzyma się w ustach.
Tak więc dla osób które tak uważają ale jednak ich e-p mają ustniki okrągłe, jest ratunek!
Potrzebne będą: Zużyty kartridż po Trendy 108 oraz kartridż od Trendy 208.
Od całości panowskiego kartridża odrywamy tylko płaski ustnik i wtykamy go na okrągły!
Napisałem o papierosach Trendy ponieważ tak się składa że pasują idealnie, oprócz tego peny trendy mają gumowe ustniki co pozwala na doby ucisk.
Konstrukcja stabilna i wydaje mi się że bezpieczna, fajnie się pali, dla pewności można dać kropelkę kropelki :)
Fotki:
Obrazek

ten nowo-twórczy pomysł przejawia się już w kilku watkach od dłuższego czasu ;-)
Awatar użytkownika
By Tusia
#42309
Kiedyś ludzie kombinowali z plastikowymi ustnikami od penów. Te gumowane są lepsze bo ... elastyczne i łatwiej bez jakichkolwiek łączników zakładać je na dowolny wkład. Kiedyś nie były łatwe do zdobycie, obecnie ich dostępność wzrosła.
By Szczyps
#42329
ten nowo-twórczy pomysł przejawia się już w kilku watkach od dłuższego czasu ;-)

Mój błąd :P
Z plastikowymi było by faktycznie trudno, gumowy natomiast pasuje mi idealnie.
Zauważyłem też minus tego rozwiązania, wydaje mi się że dym ma duże mniejszego kopa przy takiej nakładce.
By Szczyps
#42356
Nie mogę edytować wcześniejszego posta.
Po dłuższym paleniu stwierdzam że jednak nie chodzi o kopa :) Dymek ma inną temperaturę, jest chłodniejszy z stąd te uczucie że jest słabszy.

Przy czarnym papierosku wygląda całkiem nieźle: (zapomniałem wcześniej dać foto całości)
Obrazek
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.