EPF
Awatar użytkownika
By saradonin
#633816
Przyznam, że jest to interesująca konstrukcja, coś jakby skrzyżowanie klasycznego tanka z dolnogrzałkowym genezisem i kominem. Jedno ale jest: wydaje mi się, że to raczej parowniczek dla cierpliwych userów, którzy powalczą trochę nad dostosowaniem knotów pod swoje potrzeby i wybalansowaniem transportu: tak by nadążał i atomek nie bobrzył, a jednocześnie by nie ciekło przez te knociki do komory z grzałką
Awatar użytkownika
By hatex13
#900886
Wyszła nowa wersja Flash-e-Vapor V2/poprawiona wersja V1/
Obrazek
Obrazek

Obrazek
Pali bardzo ładnie ,dymek delikatniejszy i chłodniejszy niż z Kayfuna ,duża chmura,smaczek oddaje idealnie,w zestawie wymienne rurki do regulacji cugu.Wielką zaletą jest prostota i to,że można moduł grzałki odłączyć bez wylewnia LQ ze zbiornika,więc ilość kombinacji z grzałką jest przeogromna,bez utraty liquidu.Podawanie LQ działa sprawnie -zrobiłem ze zwitka samej siatki mesh.
Parowniczek 5,5ml po założeniu baniaka mieści ponad 9ml LQ. Podziękowania dla Kolegi robcie2 bo bez jego rady bym go na pewno nie kupił. Link do sklepu http://www.flash-e-vapor.de/index.php/c ... or-V2.html
Awatar użytkownika
By hatex13
#966400
Obrazek
Obrazek
Po kilku miesiącach użytkowania moge stwierdzić,że :
1.parownik ma duże możliwości róznych wariantów montowania setupów dzieki dużej komorze spalania i znacznej odległości miedzy słupkami do montowania grzałki /ok.11mm/
2.palę na setupie 6x2mm silica+1sznurek pod grzałkę , drut 0,25 mm Kanthal 1,6-1,7ohm /ustawienie pod PV/-chmura olbrzymia jak w dobrej klasy driperze,jednym słowem parowóz.
3.oddawanie smaku doskonałe.
4.podawanie działa idealnie ,w kanały dałem siatkę nawijaną na igłę,takę rurkę z siatki można skręcić bardziej lub mniej ściśle w zależnośći jaki chce się uzyskać przepływ LQ,oczywiście metodą prób i błędów i jak raz się ustawi dobrze to pózniej mie ma żadnych kłopotów z transportem,bez względu na moc 0 bobra.
5,niewątpliwą zaletą jest możliwość odłączenia modułu z grzałką bez oprózniania zbiornika z LQ np.w celu przepalenia lub wymiany grzałki.Dostęp do grzałki jest natychmiastowy i nie trzeba rozbierać całego parownika .
6.regulacja cugu - wymianne srubki doprowadzającej powietrze /w sumie 3 sztuki w zestawie/
7.zalewanie prosto z butelki,brak skroplin ,pod dripem także sucho.
8.LQ w baniaku nie "przepala się" nie zmienia koloru ,tak jak np.w Kayfunach ,ze względu na to,że grzałka nie jest zanurzona w LQ,który tutaj przez kanały doprowadzające spływa na nią z góry.
9.parownik się nie przegrzewa nawet przy intensywnym paleniu,czego doświadczam paląc np.Kayfuna Lite,przez co smak LQ jest nie jest zmieniony w trakcie palenia a dymek nie parzy w język i nie drażni gardła.
10.Wykonanie wiadomo -perfekcyjne,gwinty spasowane idealnie,stal najwyższej jakości,bardzo twarda.
11.firma daje możliwośc rozbudowy zestawu podstawowego poprzez dokupienia nasadki na bazę do dripowania,oraz przeżroczystego baniaka zwiększającego pojemność zestawu do 9ml
Podsumowując- jest to mój podstawowy parownik,przemawia za nim prostota budowy i użytkowania oraz jakość palenia -Kayfuny ,Taifuny i inne sznurkowce /a trochę tego mam na stanie/ na dzień dzisiejszy poszły w odstawkę-nie wytrzymały konkurencji ze strony Flash e-Vapor .
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.