EPF
By 9452130
#943830
Licząc mody czy tylko zwykłe ?
Awatar użytkownika
By Markovsky
#943834
w profilu ma spinera, kangertech protank mini jest spoko, do tego zaopatrz się w paczkę waty, drut z forum i obejrzyj parę filmików dotyczących microcoila.
By avesoome
#943835
okey ale chciałem po prostu wiedzieć jakie według was są najlepsze clearomizery żeby wszystko to zebrać w 1 poście :D
By 9452130
#943836
1. KangerTech ProTank 3 Protank Dual Coil (PDC)
2. Davide S Clearomizer ANYVAPE
3. Innokin iClear30
4.Kanger Protank/ Vision Victory
5. ViVi Nova Tank v3 / ViVi Nova Slim v3

To według mnie. Inni mogą mieć inne zdanie. Nr 1 używałem 2 dni. Resztę sporo dłużej.
Awatar użytkownika
By kamil_amil
#943837
5 Visione CC :D mój pierwszy klirek więc musiał tu być
4 Evod
3 Visione VT
2 Davide Glassomizer Mini
1 Bezapelacyjnie VIVI NOVA V3

:)
By Pilot353
#943839
avesoome pisze:okey ale chciałem po prostu wiedzieć jakie według was są najlepsze clearomizery żeby wszystko to zebrać w 1 poście :D



To nie ma żadnego sensu, dziś jedne są najlepsze a za tydzień, dwa już inne. EP zmienia się z dnia na dzień. Ale...... miłej zabawy :wink:
By 9452130
#943841
Grzałka gdzie używa się grubszego drutu i robi się bardzo dużo zwojów ale wszystkie muszą się dotykać a nie tak jak w normalnej być równo poodsuwane. :)
Awatar użytkownika
By gregbard
#943844
Najlepsze? Zacytuję innego forumowicza... "Na nic sprzętu kupa kiedy waper :dupa " :wink:
By 9452130
#943847
To też dobra odpowiedź.. Co miesiąc wychodzi kilka fajnych rzeczy i ciężko znaleźć coś najlepszego. Można szukać w modach tam jest kilka takich co trudno przebić i się trzymają w topce ale cena hmm.. Co miesiąc kupisz najlepszy zwykły przez ponad pół roku a tam masz za to 1.
By avesoome
#943851
a o co chodzi z tą microcoila ?jest to własnoręczne robienie grzałki czy jak ?
By 9452130
#943859
microcoil to typ grzałki. zazwyczaj robiona własnoręcznie. tzn. jeszcze nigdy nie widziałem takiej w kupionym parowniku. i microcoil to nie znaczy własnoręcznie robienie tylko jest to jeden z typów grzałki.. Możesz przecież też własnoręcznie zrobić zwykłą grzałkę. Micro - mały coil- grzałka stąd nazwa microcoil.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.