EPF
Awatar użytkownika
By Xsi
#939976
Witam! Jakoż że bardzo interesuję się tematem e palenia, a niestety mam baardzo ograniczony budżet :/ Lubię oglądać na youtube inne osoby, które zajmują się testami itp. Jednak większość jest w języku angielskim - od razu sprostuję, rozumiem co mówią jednak wolę w swoim Ojczystym języku ;p Więc mam pytanie: Czy znacie jakiś Polskich youtuberów zajmujących się recenzjami? Po za Thaniell'em oczywiście, bo akurat jego produkcję już dawno temu znalazłem, o co nie trudno :P Sam szukałem, ale po za wykładami i durnymi rozmowami w TV o e paleniu -_- Znalazłem jeszcze tylko Tabacznika. Może jednak Wy znacie jakiś ludzi co też recenzują? :)
Awatar użytkownika
By saradonin
#939986
@Xsi, i w ojczystym języku to by było mniej więcej na tyle ;)

@daras25, dżentelmen od śliwowicy? :lol:

Był jeszcze pan o pseudonimie telesfor, który był pierwszym polskim recenzentem, na którego się natknąłem, gdy zaczynałem zbierać informacje dot. e-p.
Awatar użytkownika
By daras25
#940031
saradonin pisze:@daras25, dżentelmen od śliwowicy? :lol:

W rzeczy samej :) , a czas nastał taki że strach nawet wymienić to imię/nick :wink:
Awatar użytkownika
By Xsi
#940084
Telesfora też widziałem kilka recenzji, teraz już nie robi tego a szkoda :/ Ale dzięki mimo wszystko :)
Awatar użytkownika
By gonzolak
#940099
Z polskich to tylko Thaniell sie liczy :) Pewnie juz ich znasz ale wg. mnie najlepsze recenzje robi : Scott (mega jakosc a to jestg wazne jak chcesz dokladnie oblookac sprzet , Thaniell niestety ma slaby sprzet do krecenia chociaz znowu bardzo rzeczowo od strony technicznej omawia), Todd, PBustardo (ale ten znowu jak dla mnie za duzo przynudza hehe).
Awatar użytkownika
By Xsi
#940121
Też ich oglądam, dodam jeszcze Vaporchase bo dość ciekawie przedstawia sprzęt czy opisuje liquidy. A co do Pbusardo, bardzo gościa lubię :D Moim zdaniem zabawnie się go ogląda, a znać też się zna jak pierun :P Przy okazji, Gonzolak widzę te same okolice :)
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.