EPF
Awatar użytkownika
By Amix
#936540
Według uczonych e-palacze wdychają więcej nikotyny i toksyn oraz niebezpiecznych chemikaliów niż osoby uzależnione od tradycyjnych papierosów.

Zrozumiałem, że ...znaczy się ...zwykły analog zdrowszy ? :shock:
To przestaje być już nawet żałosne.
By Ramizon
#936546
Ale się uśmiałem:)))

-- [scalono] 17 gru 2013, 09:22 --

Jakich substancji? W jakich liquidach? W jakich ilościach?
Co to za kolejny k...a pusty bełkot :/

-- [scalono] 17 gru 2013, 09:23 --

Nawet nazwiska tych wypocin nie podali.
By Spor999
#936556
Tylko szkoda że nie wzięli pod uwagę tego, że ci którzy nigdy nie palili, w większości sięgają po "zerówki". Co za brednie : /
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#936574
Ten tekst był już prześwietlony. Daily Mail znowu usiłuje błysnąć, tymczasem cytowany "wybitny uczony" Deepak Saxena (stomatolog) nawet jeszcze nie zaczął swoich badań. Autorka posłużyła się informacją prasową uczelni pana Saxeny, w której piszą o planowanych badaniach. No ale po co czekać na wyniki, skoro wnioski można już wyciągnąć. Dick Puddlecote nazywa to bardzo trafnie "science by press release".
Daily Mail na początku 2013 musiał podkulić ogon i odszczekać kłamliwe informacje na temat e-fajek. Wygląda na to, że niebawem znowu będzie sprostowanie.
Można by się z tego śmiać, ale niestety - g... już zostało wrzucone w wentylator. Kolejny raz. My wiemy, że to kompletna głupota, ale doskonale wiemy jak na takie wieści reagują ludzie, którzy nie siedzą w temacie.
Awatar użytkownika
By xan
#936588
Kolega z pomieszczenia to przeczytał i muszę wapować na hali :D :D :D
Awatar użytkownika
By xTxS
#936608
"E-cigarettes employ a mechanism to heat up liquid nicotine"
W Polsce para wodna w USA ciekła nikotyna, nie powinniśmy przejmować się takimi bzdurami.
Awatar użytkownika
By maliniak
#936630
Tutaj oryginał na stronie New York University http://www.nyu.edu/about/news-publicati ... ettes.html

Jak widać w oryginalnym tekście, sam naukowiec używa trybu przypuszczającego, a jego badania z tego co można wyczytać, mają mieć na celu głównie obserwacje zmiany flory bakteryjnej jamy ustnej po inhalacji epapierosem.
Awatar użytkownika
By ZetMichał
#936745
pozbawiają e-palaczy złudzeń

mogą być bardziej szkodliwe

paradoks!

a reszta artykułu już bardzo rzetelna, oparta na badaniach "uczonych specjalistów z juesej"
Awatar użytkownika
By gregbard
#936750
proponuję komentować pod artykułem, tutaj to sobie możemy gderać do US_ranej śmierci :wink:
Awatar użytkownika
By Ogar616
#936759
Co hamerykańskie to dobre. Nie ma sensu sprzeciwiać się przypuszczeniom dentysty bo ma on rację i już!
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.