EPF
Mechaniczne i z elektroniką
Awatar użytkownika
By plumpi
#694394
Witam :mrgreen:

Przedstawiam prototypowy mod mechaniczny o średnicy 21 mm, na zdjęciu widać, że mieści 1 baterię 18350 i jeśli twórca będzie podążał dalej tą ścieżką, to prawdopodobnie w ofercie będą dodatkowe gacie *BOJE SIE* :mrgreen: w rozmiarze 18500 i 18650. Proszę zwróć uwagę na osobliwy przepływ powietrza ... :)

Obrazek

Obrazek

Kuźwa, ładniusi ci on :wink:
Awatar użytkownika
By BadPix
#694397
Czemu 21 mm :palm mało parowników pod to jest :mrgreen:

Który kraj takie cudo produkuje :mrgreen:

Piękne wykonanie
Awatar użytkownika
By BadPix
#694401
Thaniell pisze:Południowa Korea.


Koreańczycy *BOJE SIE* to teraz pytanie jak oni tak ładnie obrobili Amelinium :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Artur
#694402
Gdzie jest na to lista :mrgreen: :?: :?:

żarcik :kulam :kulam :kulam ale pewnie i taki sie znajdzie co kopare na podłodze położy
Awatar użytkownika
By Thaniell
#694429
Listy na razie nie ma, bo gość musi skończyć pierwszy projekt, czyli Spectrum.







Zatem pierwsze sztuki Origin, mają być gotowe nie wcześniej, niż w kwietniu.
Awatar użytkownika
By roudee
#694501
Spectrum jest chyba ze stali chirurgicznej, więc amelanium tu nie będzie. Widać inspirację Caravelą, a że Pedro raz podwyższa ceny, a raz przeuwa termin, to może być ciekawą opcją. Gdzieś czytałem, że będzie w maju

Sent from my LT26i using Tapatalk
Awatar użytkownika
By Thaniell
#694511
Tak, Spectrum jest, że stali chirurgicznej :) A kiedy będzie Origin, to się okaże. Zawsze są jakieś obsuwy :(
Awatar użytkownika
By tabacznik
#694513
Jak nie amelinium to będzie można pomalować :) A kończąc żarty, bardzo ładny mechaniak. Można powiedzieć, że jedna z ładniejszych części będzie w 90% zazwyczaj zakryta palcem :P
Awatar użytkownika
By Esfecto
#696303
po co mu regulacja przeplywu powietrza? zbednie go wydluza o pare mm bo kazdy genesis ma dziurke na shieldzie, a w kliry to kliry :P
Awatar użytkownika
By Thaniell
#696315
A na przykład po to, że nie każdy wapuje genesis ;) Lepiej mieć i nie używać, niżeli chcieć użyć i nie mieć :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Esfecto
#697493
niby racja, ale pomysl ile razy paliles jakiegos klira na ego przez te ciasne tunele powietrzne, a ile razy w stosunku do tego narzekales ze Ci sie zylaki robia za uszami od ciagniecia ;p

po chwile namyslu przypomnialem sobie, ze kiedys w 1 klirze zagniatalem wewnatrz - pod sama grzalka - taka iglice z uszczelka, zeby mniejszy przeciag byl.
glupi ja :| genialne rozwiazanie! xD
Awatar użytkownika
By Lutor
#697664
to tylko projekt poczekajmy na gotowca, przecież tu nawet zwykłe gniazdo 510 jest więc regulacja nawiewu to mija się z celem na razie przy takim gwincie, ale ma być na płask więc na razie to tylko iluzja
Awatar użytkownika
By Killmister13
#700532
no, prezentuje się doskonale :]
Awatar użytkownika
By Julia
#700536
Pięknie wygląda.
Dziury może nie są koniecznie ale oko cieszy nowy pomysł.
Awatar użytkownika
By kowjack
#811340
Witam.

Sliczny , tylko czemu 21mm -( , Chetnie bym sie zapisal ale jaki parownik dobrac to tego zasilania .

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By kowjack
#811347
Witam.

Kolego Thaniel dziekuje :piwo , zaraz szukam info o BlisS-ie , chyba ze Ty mi cos powiesz :-) . Wiem wiem jest szukajka :-)


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By saradonin
#811350
Tak wygląda z jednym z atomizerów rodzimej produkcji


- foto by Gilor (Vapepit)
Awatar użytkownika
By kowjack
#811355
Witam.

@saradonin dziekuje kolego :piwo . Niestety ale nie mam takiego doswiadczenia jak koledzy , ale wnioskuje ze zdjecia ze jest to 20mm i jednak malutki rancik bedzie ??

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By saradonin
#811366
kowjack pisze:Witam.

@saradonin dziekuje kolego :piwo . Niestety ale nie mam takiego doswiadczenia jak koledzy , ale wnioskuje ze zdjecia ze jest to 20mm i jednak malutki rancik bedzie ??

Pozdrawiam
Dokładnie to 20,4mm więc niestety rancik będzie. Tak jakoś się porobiło, że co produkt, to średnica ;/
Awatar użytkownika
By kowjack
#811370
Witam.

Dziekuje serdecznie kolego Saradonin , Bliss tez ma 20,5 mm :-( Kolega Thaniel wpakowal mnie na manowce , bo nie znalazlem zeby bliss byl dostepny , cofam pifko dla kolego Thaniel :-)

( Mam nadzieje ze kolega Thaniel odbierze to jako zart )

Pozdrawiam
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.