EPF
By HEMPGRU
#931570
Witam,

Już od dzisiaj użytkuje sobie moje pierwszego e-p, i powiem wam bardzo jestem zadowolony. Normalnie rewelacja chmura piękna, gęsta smak nawet wyrazisty. Zakupiłem liquid o smaku kubańskiego cygara, ale strasznie smierdzi, u mnie powoduje cheć wymiocin. Mam jeszcze miętowy jest dobry, truskawke, i vanillie. Narazie vapuje tylko mięte, ale w najbliższym czasie zaleje sobie, truskawke i napisze co i jak.

Chciałbym podziekowac wszystkim na forum którzy mi pomogli w wyborze, mojego 1-szego e-p.


Pzdr. HEMPGRU
Awatar użytkownika
By gregbard
#931587
Do pozostałych smaków masz inny clearomizer? Mięty się ot tak nie pozbędziesz... a miętowa truskawka niekoniecznie będzie smaczna...
By HEMPGRU
#931706
nie, ale właśnie zakupie drugi, jutro u mnie w sklepie na miejscu.

-- [scalono] 11 gru 2013, 22:28 --

wsumie to ten mój liquid tak mocno mięta nie pachnie wiec przy 1-szym myciu i przepalaniu umyje clearomizer umyje i zaleje truskawka i zobacze. I jeszcze pytanie grzałki niemusze przepalac przy myciu ???
By artwien
#931833
Jeśli chcesz się pozbyć 'starego' smaku, to wypadałoby ją przepalić :)
By Ramizon
#931839
Mycie i przepalanie nie wyeliminuje mięty. Aromat wygryza się w sznurki a nawet w elementy konstrukcji clearomizera. Są pewne smaki, do których trzeba mieć oddzielne baniaki. Zwłaszcza do mentola.
Awatar użytkownika
By Sann
#931842
Ramizon pisze:Mycie i przepalanie nie wyeliminuje mięty. Aromat wygryza się w sznurki a nawet w elementy konstrukcji clearomizera. Są pewne smaki, do których trzeba mieć oddzielne baniaki. Zwłaszcza do mentola.

Mi jakoś się udawało po paru baniaczkach smak mięty ustępuje
Awatar użytkownika
By KnerU
#931990
Nie koniecznie trzeba przepalac. Mieta (zalezy jeszcze jaka) faktycznie lubi dlugo dawac po sobie znac. Jezeli chcemy sie jej (smaku, aromatu) pozbyc nie przepalajac grzalki trzeba przez dosc dlugi czas trzymac grzalke pod strumieniem dosc cieplej bierzacej wody.W moim przypadku (lq robie sam i miete rowniez) to pomaga na tyle ze przy zalaniu 1 baniaka lekko ja jeszcze czuje lecz przy nastepnym juz smak miety ustepuje :) Wszystko zalezy w zasadzie od tego jaki sprzet sie posiada. Mieta najbardziej wgryza sie w Crystale i klony (moje spostrzezenia).
Ogolnie gartuluje powiekszyles grono waperow!!:)
By HEMPGRU
#932772
a jezeli bym grzalke mial osobna do miety a osobna do innych liquidow ?
Awatar użytkownika
By embejo
#932802
Kolego,kup sobie drugi parowniczek, po co bawić się w wkręcanie, wykręcanie grzałki. Dwa parowniki rozwiązują problem.
Awatar użytkownika
By Jule
#932808
Ja mam drugi clearomizer do miety. Uzywam go tez jak jakis liquid jest bardzo slodki i mdly np ostatni moj banan z hagensa - dla mnie bez posmaku tej miety ktora zostaje na sznurkach nie do przeskoczenia a z ta odrobina miety, jest och i ach jako przerywnik.
Awatar użytkownika
By mrokalo
#933298
Ja mam już kilkanaście baniaków i każdy ma swój smak , po co komplikować .
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.