EPF
Awatar użytkownika
By Kszywho
#920110
Z jednej strony dobry, a z drugiej zły artykuł- taki wypośrodkowany, ale ogólnie wg mnie ma dobry wydźwięk. Szczególnie końcówka. Przesadzili nieco chyba z tytułem, ale to wiadomo-przyciąga. Oczywiście na końcu tytułu standardowo- pytajnik. Szkoda że większość czytelników nie zauważy tego znaku interpunkcyjnego :(
http://www.sexymamy.pl/Gwiazdy-namawiaj ... ampaign=o2
Awatar użytkownika
By szperaczz
#920149
niepalący9 godzin temu Znajomy przerzucił się ze slimów na e-papierosa, nie wyszło mu to jednak na zdrowie, takiego e-papierosa pali się dużo częściej bo jest szybszy i można go odpalić właściwie gdzie się chce, nawet po kilka zaciągnięć co jakiś czas, jest w nim chemia, nikotyna (jedna z najmocniej­szych trucizn) i glinceryna która może powodować równie poważne problemy zdrowotne. Po kilku tygodniach, uporczywym kaszlu, dusznościach znajomy wybrał mniejsze zło, powrócił do slimów, jednak nie polecam palenia, w papierosach podczas palenia wdychamy promieniotwór­cze pierwiastki i to one odpowiadają za mutacje genetyczne (nowotwory) a nie jak wiele osób sądzi tylko substancje smoliste (uszkadzają płuca przez zlepienie pęcherzyków, odpowiadają za poranny kaszel)

:palm Jeden z wpisów pod artykułem, nawet nie wiem jak to skomentować :?
Awatar użytkownika
By prymus140
#920155
szperaczz pisze:
niepalący9 godzin temu Znajomy przerzucił się ze slimów na e-papierosa, nie wyszło mu to jednak na zdrowie, takiego e-papierosa pali się dużo częściej bo jest szybszy i można go odpalić właściwie gdzie się chce, nawet po kilka zaciągnięć co jakiś czas, jest w nim chemia, nikotyna (jedna z najmocniej­szych trucizn) i glinceryna która może powodować równie poważne problemy zdrowotne. Po kilku tygodniach, uporczywym kaszlu, dusznościach znajomy wybrał mniejsze zło, powrócił do slimów, jednak nie polecam palenia, w papierosach podczas palenia wdychamy promieniotwór­cze pierwiastki i to one odpowiadają za mutacje genetyczne (nowotwory) a nie jak wiele osób sądzi tylko substancje smoliste (uszkadzają płuca przez zlepienie pęcherzyków, odpowiadają za poranny kaszel)

:palm Jeden z wpisów pod artykułem, nawet nie wiem jak to skomentować :?

Jako Hejka skomentowałem, że gość gów..o wie. Szkoda klikania na więcej.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#920159
szperaczz pisze:
niepalący9 godzin temu Znajomy przerzucił ........Po kilku ....... powrócił do slimów,[/b] jednak nie polecam palenia, w papierosach podczas palenia wdychamy promieniotwór­cze pierwiastki.......

:palm Jeden z wpisów pod artykułem, nawet nie wiem jak to skomentować :?


OMFG!!!
Gdzie się rodzą takie osoby???
By Tabsik
#920184
Troll uciekł z jakichś nordyckich lasów, dobrał się do klawiatury i... dymi.
Ale a propos radioaktywności dymu tytoniowego, coś jest w bardziej wiarygodnym źródle: http://scienceblog.cancerresearchuk.org ... tte-smoke/

szperaczz pisze:
niepalący9 godzin temu Znajomy przerzucił się ze slimów na e-papierosa, nie wyszło mu to jednak na zdrowie, takiego e-papierosa pali się dużo częściej bo jest szybszy i można go odpalić właściwie gdzie się chce, nawet po kilka zaciągnięć co jakiś czas, jest w nim chemia, nikotyna (jedna z najmocniej­szych trucizn) i glinceryna [?!?! - T.] która może powodować równie poważne problemy zdrowotne. Po kilku tygodniach, uporczywym kaszlu, dusznościach znajomy wybrał mniejsze zło, powrócił do slimów, jednak nie polecam palenia, w papierosach podczas palenia wdychamy promieniotwór­cze pierwiastki i to one odpowiadają za mutacje genetyczne (nowotwory) a nie jak wiele osób sądzi tylko substancje smoliste (uszkadzają płuca przez zlepienie pęcherzyków, odpowiadają za poranny kaszel)

:palm Jeden z wpisów pod artykułem, nawet nie wiem jak to skomentować :?
Awatar użytkownika
By Nitro
#920846
Co do samej treści artykulu, to częsciowo się z nim zgadzam. W drodzę na uczelnie mijam gimbaze/LO. Co trzecia osoba stoi tam z e-petem, widać taka moda.
Co więcej ostatnio wchodząc do pewnego sklepu z liquidami widziałem dzieciaków koło 14 lat wychodzących z liquidami i czerwonym ego-fajkiem. Czy liquidy i e papierosy nie podlegają żadnym ograniczeniom wiekowym?
By Galadorn
#922688
Z punku widzenia prawa niestety nie, jednakże większość dostawców samo narzuciło na siebie zakaz sprzedaży niepełnoletnim. A że jest jak jest - od nas sprzedawców zależy egzekwowanie tego typu narzuceń. Niestety większych regulacji jak na razie brak. A szkoda bo stąd widok 14 latków z epetem
Awatar użytkownika
By Krokiew
#922783
szperaczz napisał(a):
Cytuj:
niepalący9 godzin temu Znajomy przerzucił się ze slimów na e-papierosa, nie wyszło mu to jednak na zdrowie, takiego e-papierosa pali się dużo częściej bo jest szybszy i można go odpalić właściwie gdzie się chce, nawet po kilka zaciągnięć co jakiś czas, jest w nim chemia, nikotyna (jedna z najmocniej­szych trucizn) i glinceryna [?!?! - T.] która może powodować równie poważne problemy zdrowotne. Po kilku tygodniach, uporczywym kaszlu, dusznościach znajomy wybrał mniejsze zło, powrócił do slimów, jednak nie polecam palenia, w papierosach podczas palenia wdychamy promieniotwór­cze pierwiastki i to one odpowiadają za mutacje genetyczne (nowotwory) a nie jak wiele osób sądzi tylko substancje smoliste (uszkadzają płuca przez zlepienie pęcherzyków, odpowiadają za poranny kaszel)

:palm Jeden z wpisów pod artykułem, nawet nie wiem jak to skomentować :?

Powiem tak, pracuje jako RatMed.... są takie osoby... I jak spotykam takie osoby to tłumacze sobie jedno " Tylko spokój nas uratuje.." I mi przechodzi.
Awatar użytkownika
By Matiaus
#927371
od kiedy to w papierosach masz tytoń, dokształć się trochę bo żal
Gość Wole się Truć Tytoniem niż CHEMIĄ która jest w e-papierosach. E-papierosy Won z Rynku chemiczne DZIADOSTWO

A może takie opinie nie wynikają z niewiedzy, tylko jest to czarny PR tych, którym popularność e-papierosów nie jest na rękę?
By artwien
#929177
To raczej opinie ludzi, którzy upierają się, że fajki są okej, bo nie chcą rzucać.
Mam kolegę, który nie wierzy mi, że to, co ja "palę" jest zdrowsze od jego jing-lingów, bo...
JAK WDYCHANIE BATERII MOŻE BYĆ ZDROWSZE?!

Nie miałem siły na tłumaczenia, bo zmarnowałem wszelkie zapasy na śmiech :Dm
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.