EPF
Awatar użytkownika
By leszekzy
#878798
Teraz nawet Volisha kopiują :shock: :shock: :shock:
http://allegro.pl/lcd-bateria-volish-eg ... 93384.html
http://allegro.pl/lcd-bateria-volish-eg ... 75852.html
http://allegro.pl/bateria-e-papieros-eg ... 66648.html
http://allegro.pl/bateria-ego-volish-15 ... 92995.html
Kopiują to za dużo powiedziane ale ten tytuł
LCD BATERIA VOLISH EGO - T EGO-W EGO-C 1300 mAh @
BATERIA EGO VOLISH 1500 Z ŁADOWARKĄ NOWOŚC !!!!!!
:lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
By Śmiechol
#878816
EGO-A EGO-B EGO-C EGO-D... CE4-5/6+- 2000 MaH :lol:
Awatar użytkownika
By jsakic19
#878832
A tam kopiują, nie ma loga Volish na owych bateriach. Tutaj jest tylko chamskie użycie nazwy w tekście aukcji.
By scratch202
#878835
hehe smieszne te aukcje:)....ale i tak znajdzie sie masa nieswiadomych osob ktore to kupia - bo przeca to nie lada okazja za takie pieniadze. 1500mah :):):)
Awatar użytkownika
By piehot
#878842
racja, używają nazwy bo firma Wolisz i tak winduje zbyt wysokie ceny, na tych wysepkach swoich ;)
By ZjadaczGłów
#878850
Powinni wszystkie wysepki z Lubelskiego zamienić na jedną centralną wyspę o nazwie evapes world i to u mnie w mieście
Awatar użytkownika
By rotos
#878862
Jest taki magiczny przycisk - zgłoś naruszenie zasad
a później - naruszenie dotyczące opisu
i kolejne - manipulacja słowami kluczowymi.
Volisha sympatią nie darzę ale to jest przegięcie.
Awatar użytkownika
By Kszywho
#878863
To nie żadne kopiowanie i moim zdaniem siejesz po prostu ferment.
Sprzedawcy na alledrogo używaja słowa "volisz" jak i innych w celu bardziej efektywnego działania wyszukiwarki. Klienci często nie używają zdania "bateria do epapierosa" tylko "bateria do volisza". Dawno temu tak samo było z Colinsem- ludzie mówili po prostu "palę sobie colinssa" "mam colinssa" bo była to najpopularniejsza marka e-papierosów w Polsce.
Awatar użytkownika
By piehot
#878889
Kszywho pisze:To nie żadne kopiowanie i moim zdaniem siejesz po prostu ferment.
Sprzedawcy na alledrogo używaja słowa "volisz" jak i innych w celu bardziej efektywnego działania wyszukiwarki. Klienci często nie używają zdania "bateria do epapierosa" tylko "bateria do volisza". Dawno temu tak samo było z Colinsem- ludzie mówili po prostu "palę sobie colinssa" "mam colinssa" bo była to najpopularniejsza marka e-papierosów w Polsce.

w sumie dobrze gada bo mam adidasy nike`a ;) nawet nie zerkłem na te linki;)
no ale tu nawet nie ma żadnego znaku interpunkcyjnego "BATERIA EGO VOLISH 1500 Z ŁADOWARKĄ NOWOŚC !!!!!!"
Awatar użytkownika
By dzizas
#878892
Kszywho pisze:To nie żadne kopiowanie i moim zdaniem siejesz po prostu ferment.
Sprzedawcy na alledrogo używaja słowa "volisz" jak i innych w celu bardziej efektywnego działania wyszukiwarki. Klienci często nie używają zdania "bateria do epapierosa" tylko "bateria do volisza". Dawno temu tak samo było z Colinsem- ludzie mówili po prostu "palę sobie colinssa" "mam colinssa" bo była to najpopularniejsza marka e-papierosów w Polsce.


Witam
Kszywho do tej pory Cię nie lubiłem (za Twoje komentarze i zachowanie a nie za to jakim jesteś człowiekiem, bo tego nie wiem) ale w miarę Cię szanowałem. Powaliłeś ostatni bastion. Obrona złodziei żerujących na nazwie szanowanego (według mnie) choć drogiego brandu to ciekawa strategia. Wybacz, nawet w tytule umieszczając nazwę brandu, jest kur...em. Tym bardziej że produkty nie wyglądają na wiarygodne. Ciekawe jakbyś zareagował gdyby w tytule bylo "LCD bateria King eGo" albo "LCD bateria Krzywcho eGo".
Tylko szczerze. Jaka była by Twoja reakcja?
Awatar użytkownika
By Kszywho
#878899
dzizas- czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem?
Przeczytaj mój wpis jeszcze raz i powoli. I to do czego się odnosi.

Dla ułatwienia- wkurza mnie niemiłosiernie używanie słów kluczowych we wszelkich sprzedażach i będę to zawsze tępił.

ps. nawet mojego nicka nie potrafisz napisac poprawnie? :)
Awatar użytkownika
By dzizas
#878905
A widzisz nick potrafię napisać poprawnie - sprawdź wytłuszczone na początku postu - a w przykładowym tytule celowo wpisałem z błędem 8=) - że niby adibas.

Czytaj kolego, czytaj.

-- [scalono] Wt 15 paź 2013 22:17:47 --

A merytorycznie: Przeczytałem ponownie i ponownie i w Twoim poście nie zauważyłem potępienia tych tytułów, a wręcz pretensje do osoby zakładającej temat, że sieje ferment.
Jak inaczej można odczytać Twój komentarz?
Na pewno nie tak jak próbujesz to zrobić w odpowiedzi.
No chyba, że Warmińskie rozumienie słowa różni się od Wielkopolskiego.

Pozdrawiam
Grzech
By Korbamoto
#878958
Rozumiem zwracanie uwagi kupującego poprzez słowa- klucze np. w ten sposób: "Super bateria xyz nie Volish, nie Joyetech".
To tak jakbym chciał sprzedawać chiński zegarek, który z grubsza przypomina Omegę, reklamowałbym go jako "Super zegarek Omega" i liczyłbym na to, że ktoś nie znający sie na rzeczy złapie się na niską cenę, myśląc przy tym, że upolował oryginalny produkt.
Zwykłe naciągactwo i cwaniactwo.
Zobaczycie, że jutro te aukcje znikną.
Awatar użytkownika
By leszekzy
#879361
Kszywho pisze:To nie żadne kopiowanie i moim zdaniem siejesz po prostu ferment.
Sprzedawcy na alledrogo używaja słowa "volisz" jak i innych w celu bardziej efektywnego działania wyszukiwarki. Klienci często nie używają zdania "bateria do epapierosa" tylko "bateria do volisza". Dawno temu tak samo było z Colinsem- ludzie mówili po prostu "palę sobie colinssa" "mam colinssa" bo była to najpopularniejsza marka e-papierosów w Polsce.

To niech użyje nazwy EGO! Bateria EGO! Przez takich super sprzedawców ja na allegro nie kupuje e-papierosów.
By amsaw
#879372
Korbamoto pisze:Zobaczycie, że jutro te aukcje znikną.

Oj chyba krótko z Allegro korzystasz :mrgreen:
Płacą haracz Alle?
No to mogą robić co chcą :mrgreen:
Aukcje bez zmian - tylko kupujących przybyło...
Awatar użytkownika
By jedenkrok
#888091
A co powiecie na to? ;)
http://tablica.pl/oferta/2x-epaieros-eg ... c3dd8524cb
Sprzedawca oferuje sprzęt marki... "Volis". Nie, to raczej nie literówka bo nazwa ta pojawia się w opisie kilka razy. I tak mamy:
E-papieros Ego volis 3.1

i
Atomizer Volis 5.1 najlepszy , oryginalny system bezwatkowy wymienne grzałki oraz ustniki pasujące od wszystkich mdeli dostępnych na naszym rynku.
Obecnie najlepszy na rynku ,baterie pasują do wszystkich atomizerów

Pomijam ogólny bełkot allegropodobny (wdychasz parę wodną!), literówki i interpunkcję (wychodzi na to, że sprzedawca, który potrafi napisać kilka zdań nie popełniając błędów jest już elitą) oraz poziom całego tekstu. Najbardziej urzekł mnie ten obrazek:

Obrazek

Jestem okrutnie ciekaw, czy wnioski takie jak uznanie dziurek od dopływu powietrza za "potrójne zabezpieczenie przed wyciekiem płynu" to kwestia niewiedzy czy też ci wszyscy sprzedawcy po prostu wymyślają coraz to dziwniejsze opisy żeby ściągnąć klientów. Inna sprawa, że gagatek odpowiedzialny za to ogłoszenie z jakiegoś, niezrozumiałego dla mnie, powodu robi reklamę Volishowi...
Nasze e-papierosy sprzedawane są w całej Polsce znajdziesz je praktycznie w każdym markecie , galeri za cene 299zł.
Awatar użytkownika
By Morb1us
#888313
Ja wiem czy robi im reklamę skoro u niego za 99 a na wysepkach po 299?

btw ma ciekawy asortyment - kaski do rajdów samochodowych, odśnieżarki z napędem i pługi ręczne - łopaty :D
Awatar użytkownika
By Amix
#888362
Morb1us pisze:Ja wiem czy robi im reklamę skoro u niego za 99 a na wysepkach po 299?

btw ma ciekawy asortyment - kaski do rajdów samochodowych, odśnieżarki z napędem i pługi ręczne - łopaty :D

To jest Volis, a nie Volish :lol:
Taki chłyt maketinowy. :lol:
To też jest dobre
Visner, a prawie jak Vision :lol:
http://tablica.pl/oferta/1x-e-papieros- ... 1VKHN.html
Bateria i zasada działania.
-Najnowszej generacji bateria 1300mah,gwint 510mm super lekka

Nic dziwnego, że super lekka, bo ze styropianem :lol:
Dalej nie czytałem - szkoda czasu.
Awatar użytkownika
By szoferek
#888382
Muszę to sprowadzić. Pisze, ze niemiecka marka. Na pewno solidnie wykonany. I do tego KLAROMIZER obowiązkowo
Awatar użytkownika
By e-mist
#888399
Do mnie przemawia
wymienna grzałka górna wykonana na bazie doświadczeń

:lol:
Awatar użytkownika
By Iluzja
#888542
Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę na nietypowy rodzaj gwintu z tego pierwszego odnośnika - "gwint 510mm super lekka" - toż to haubica :zakrecony

Pm
By Krasnal45
#889189
Pomijając wszystko, najgorsze jest to, że nieświadomi niczego początkujący, czy mający zamiar rozpocząć przygodę z wapowaniem potencjalni klienci, dają się na to nabrać i pomimo najszczerszych chęci 90% z nich rzuci to w cholerę pomstując przy tym na całe to e-palenie. My się z tego śmiejemy, ale Ci sprzedawcy to szkodnicy czystej krwi i należy ich potępiać i piętnować na każdym kroku, a nie machać ręką i twierdzić że co tam, przecież to nie Volish tylko Volis. My to wiemy, ale Ci potencjalni niestety nie.
Awatar użytkownika
By sliwa404
#889602
prymus, z całym szacunkiem do Ciebie, ja mam nie wiele więcej lat niż 18-naście. Nie wole Volish, ale je sprzedaje i ludzię wolą Volish. Sugerujesz że Ci co mają 18 lat jak już kupują ep to po to, żeby zrobić "pozerkę"? I w dodatku nie stać ich na "tak ekskluzywny produkt" jakim jest Volish i dlatego wezmą Volis? Powinienem się obrazić :D.

E-palę od jakiegoś czasu, zacząłem pare miesięcy po ukończeniu 19 roku życia, i zaczynając właśnie od Volisha, nie Volisa, skończyłem na sprzęcie troszkę droższym, niż to co jest dostępne na wysepkach. I zaskoczę, nie, nie pożyczyłem w bocianie, nie ukradłem rodzicom i nie okradłem banku. Zarobiłem.

W jakim celu to piszę? A no, w takim, że irytujące jest powoli traktowanie mojego przedziału wiekowego jako dzieciaczków i przy okazji pasożytów na rodzicach. Może i z mojego postu urodzi się zaraz coś w stylu "małe chińskie rączki" to nie rasizm, ale patrzenie stereotypowo na młodych, młodszych od siebie ludzi jest conajmniej nie na miejscu. Przypominam że podczas zakładania konta na forum oświadczamy że ukończyliśmy 18 rok życia, nie 30.



Jeśli źle Cię zrozumiałem, wybacz, już dziesiątą godzinę "wciskam" ludziom Woliszę.
Awatar użytkownika
By prymus140
#889716
1.Zobacz masę postów.Ile ludzi kupiło i jeszcze chce kupić klony Vivek.Bo są tańsze.
2.Z tym porównaniem,,ekskluzywny produkt jakim jest Volish,, to grubo przesadziłeś.Jeżeli cenowo to nie przesadziłeś.
By orient
#889849
prymus140 pisze:1.Zobacz masę postów.Ile ludzi kupiło i jeszcze chce kupić klony Vivek.Bo są tańsze.


W pewnym momencie pojawiło się tyle odmian Vivi tanku z niepasującymi do siebie grzałkami, że kupienie oryginału przestało mieć jakąkolwiek przewagę nad klonem. Tu i tu zamawiałeś grzałkę i okazywało, że albo musisz napawać pin albo go szlifować. Na dodatek, z blistra grzałek, okazywało się, może działają bez napraw 2-3 a resztę musisz i tak robić sam. W rezultacie dałem sobie rozwód z vivi, bo nie różniło się to wiele jakością od klonów a selfservice lepiej jest organizować na RBA.
By Vianne
#889891
Wniosek? Kupować w jednym sklepie, a nie parownik tu, grzałki śmu.
Awatar użytkownika
By Amix
#889910
sliwa404 pisze:prymus, z całym szacunkiem do Ciebie, ja mam nie wiele więcej lat niż 18-naście. Nie wole Volish, ale je sprzedaje i ludzię wolą Volish. Sugerujesz że Ci co mają 18 lat jak już kupują ep to po to, żeby zrobić "pozerkę"? I w dodatku nie stać ich na "tak ekskluzywny produkt" jakim jest Volish i dlatego wezmą Volis? Powinienem się obrazić :D.

E-palę od jakiegoś czasu, zacząłem pare miesięcy po ukończeniu 19 roku życia, i zaczynając właśnie od Volisha, nie Volisa, skończyłem na sprzęcie troszkę droższym, niż to co jest dostępne na wysepkach. I zaskoczę, nie, nie pożyczyłem w bocianie, nie ukradłem rodzicom i nie okradłem banku. Zarobiłem.

W jakim celu to piszę? A no, w takim, że irytujące jest powoli traktowanie mojego przedziału wiekowego jako dzieciaczków i przy okazji pasożytów na rodzicach. Może i z mojego postu urodzi się zaraz coś w stylu "małe chińskie rączki" to nie rasizm, ale patrzenie stereotypowo na młodych, młodszych od siebie ludzi jest conajmniej nie na miejscu. Przypominam że podczas zakładania konta na forum oświadczamy że ukończyliśmy 18 rok życia, nie 30.



Jeśli źle Cię zrozumiałem, wybacz, już dziesiątą godzinę "wciskam" ludziom Woliszę.

Sorry, ale się wtrącę. Byłem wczoraj w galerii "Kaskada" i zauważyłem, że Pani na wysepce okropnie się nudzi. Po godzinie też się nudziła i w końcu zaczęła coś tam czytać.
Pierdoły o dziesiątej godzinie wciskania... są z kosmosu - niestety.
Zobacz numery zamówień w sklepach internetowych oferujących taniej i lepiej, bo nie wychodzę z domu i mam dokładnie taki sam towar, ale bez ślicznego napisu "Volish" :lol:
Czy jest mniej ekskluzywny od Volisha ?, może i tak, bo napis nie błyszczy :lol:
Awatar użytkownika
By sliwa404
#890027
Nie wiem czy chłopaki zauważyliście, ale ekskluzywny produkt jest w cudzysłowie wsadzone :D. To była rzecz jasna ironia.


Odnośnie nudzenia się na stoisku - są dni że nie mam nic do robienia, a są dni jak w sierpniu cały miesiąc, gdzie moje stoisko w miaście o liczbie 50 tyś. mieszkańców walneło drugie miejsce w kraju pod względem utargu. Grunt to dobra obsługa. A no że czasami klientowi grzałke robiłem samodzielnie bo się skończyły albo dałem liquid gratis samogona bo aktualnie nie było Arbuza - to wracali ze znajomymi :D.


Wracając do tematu : Klony Vivi, Chińskie zestawu typu CE 1500mAh itp. Uwierz mi prymus, do mnie na stoisko z takim sprzętem przychodzą ludzie którzy są grubo po 40-stce. A niejednokrotnie chłopaczyna po 20-stce wyskakiwał mi z eVic'iem albo jakimś boxem.

Mój wcześniejszy post miał na celu zwrócenia uwagi na to, że przedział wiekowy 18-25 to wcale nie tacy źli ludzie. Potrafią czytać, pisać, zakupić coś dobrego raz a porządnie.

A no i z tym że 10-tą godzinę ludziom wciskam woliszę, chodziło właśnie o to, że po 10 godzinach powtarzania tego samego i nic nie robienia można dostać już oczopląsów :D.
Pozdrawiam.
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.