EPF
Awatar użytkownika
By lesmie
#85174
Próbuję sobie wyobrazić co dopiero będzie się działo na ogólnopolskim spotkaniu e-palaczy i dostawców, a wiosna już za pasem, tylko obawiam się, że przy tak dostojnych gościach, jacy już się zapowiedzieli, m.in. lekarze, nie będzie wypadało za dużo wypić.
By bodzio102
#85181
lesmie, za tydzień może dwa powinienem zamieścić reportaż z tego wydarzenia. A wyobraźnię mam bujną. :D
Awatar użytkownika
By lesmie
#85183
Symulacja spotkania ? dobre, ciekawe na ile się sprawdzi w rzeczywistości, podejmujesz się trudnego zadania, bo sądzę że to nieprzewidywalne co się będzie działo na takim spotakaniu.
By bodzio102
#85184
Pisanie reportażu po spotkaniu, zwłaszcza jeśli samemu nie wylewa się za kołnierz, ma taki sam sens jak pisanie przed nim. Poczytaj wątki ze spotkań regionalnych, tam na drugi dzień wszyscy zastanawiają się kto co robił. :D Więc nie takie znowu trudne zadanie mnie czeka. Muszę tylko przewertować posty na forum i dopasować do zachowań innych.
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#85185
lesmie pisze:Próbuję sobie wyobrazić co dopiero będzie się działo na ogólnopolskim spotkaniu e-palaczy i dostawców, a wiosna już za pasem, tylko obawiam się, że przy tak dostojnych gościach, jacy już się zapowiedzieli, m.in. lekarze, nie będzie wypadało za dużo wypić.

Toś Ty lesmie chyba nigdy nie był na imprezie z lekarzami ;) - oni to dopiero potrafią (szczególnie chirurdzy).
Awatar użytkownika
By wojan
#85228
No to pięknie impreza mnie ominęła :(. Ale przecież to dzisiaj!!! :).
Dla Tusi podsumowanie.
E-palenie jest najlepszą rzeczą jaka mnie spotkała. Mój organizm męczył się z analogami prawie 20 lat. Płuca z rana chciały zobaczyć koniecznie jak to jest na zewnątrz, bóle głowy, nieustanne zmęczenie, kapeć w ustach, śmierdzące włosy, skóra, ubrania, popielniczki, rozsypany tytoń w kieszeniach, wieczne pretensje żony o firanki i nie tylko oraz wiele wiele smutnych rzeczy o których tu nie wspomnę odeszło w zapomnienie. Z e-papierosem dostałem lepsze samopoczucie, nowe hobby i gromadę znajomych na forum.
Pozdrawiam wszystkich i życzę wszystkim takich rocznic.
Awatar użytkownika
By ubs
#85237
Gratulacje Wojan, ale jeszcze troche i my Ciebie dogonimy :lol:
Awatar użytkownika
By pawko2009
#85258
Sto lat sto lat niech Wojan kopci nam jeszcze raz jeszcze raz niech filmy kręci nam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
By Tusia
#85297
lesmie pisze:Próbuję sobie wyobrazić co dopiero będzie się działo na ogólnopolskim spotkaniu e-palaczy i dostawców, a wiosna już za pasem, tylko obawiam się, że przy tak dostojnych gościach, jacy już się zapowiedzieli, m.in. lekarze, nie będzie wypadało za dużo wypić.

:lol:
Lesmie lekarze to świetni kompani, nie obawiaj się :wink:
By bodzio102
#148648
A ja coś wiem, a ja coś wiem... :D
daro Obrazek ma dzisiaj roczek :!:
Było na wątku SPAM, warto dla potomności zapisać i tutaj ten fakt. :)
Wszystkiego najlepszego dla moderatora, Kustosza, a przede wszystkim wspaniałego forumowicza, obfitych chmur i niekończących się liquidów :!:

Obrazek
Awatar użytkownika
By daro
#148653
No jak to szybko zleciało :) A pamiętam jeszcze jak zastanawiałem się na tym forum co kupić :)
W krótkim podsumowaniu powiem że z przygody z elektronicznym papierosem zadowolone jest moje zdrowie, rodzina i osoby w otoczeniu, portfel trochę mniej, ale oczywiście też :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Tomba
#148654
DARO i ode mnie przyjmij najszczersze gratulacje.
Sam niedługo będę obchodził roczek, wiec wiem najlepiej, jakie to jest ważne.
Tak naprawdę, to przestanę obchodzić urodziny i imieniny, a będę uchodził takie uroczystości.
Awatar użytkownika
By DELL
#148659
Moje gratulacje Daro

Obrazek

Wszystko, co było Twoim marzeniem..
co jest i będzie w przyszłości,
niech nie mija z cichym westchnieniem
lecz się spełni w całości.
Wszystko, co piękne i upragnione
niech będzie w Twoim życiu spełnione!
Awatar użytkownika
By best
#148660
Gratulacje Daro!!!
Twoje zdrówko :piwo *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By navegare
#148669
Gratulacje daro!
Awatar użytkownika
By szczuro
#148683
Daro oszukuje, bo te dni to liczy podwojnie - wielblada tez ;-)

wiec Wam obu duzo czegos tam zycze :-D
By user
#148691
Wszystkiego "NAJ" Daro :)
Żebyś miał co dymać do następnej rocznicy:
Obrazek

Myślałem też o zrzutce na:

Obrazek

dla Twojego garbłąda ;) Niech też coś ma w tym uroczystym dniu ;P
By Brysia
#170059
Pozwólcie że i ja się pochwalę, dawno mnie tu nie było a to już ponad rok mojego e-palenia :zakrecony
Z tej okazji zakupię sobie Ego Kamikaze *SMOKEKING* - a co, w końcu mam już duuużo zaoszczędzone *BOR*

Wytrwałości życzę - to wcale nie jest trudne a jakie przyjemne
Pozdrawiam wszystkich cieplutko
*CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK* *CZAJNICZEK*
Awatar użytkownika
By Popek102
#170093
Brysiu Gratulacje i najlepszego *SMOKEKING* *CZAJNICZEK*
Twoje zdrowie :piwo

Obrazek
Awatar użytkownika
By Tedix12
#170173
Kolejnych 361... *TORT* ...i dużo zdrowia
Awatar użytkownika
By tatsu
#170723
No pięęęęknie!
Cały roczek! To dopiero coś!
Gratulacje i - oby nigdy więcej analogów ;)
Awatar użytkownika
By Itsumo
#170726
Kolejnego roczku bez śmierdziuchów :)
Awatar użytkownika
By Tomba
#170729
Brysiu, sorki, ale przeoczyłem Twoje święto :(
Niemniej jednak gratuluję i życzę kolejnych sukcesów w walce z analogami :)
Awatar użytkownika
By Potek
#170748
No i stało się, wczoraj minął rok odkąd zacząłem e-palić :D
Awatar użytkownika
By Popek102
#170754
Potek Gratulacje, powodzenia i wielu następnych "roczków" z e-p.
Piwko dla Ciebie z 18
Obrazek
By NaLeśnik
#170760
GRATULUJĘ Potek - pomyśl sobie jakieś życzenie a potem dmuchaj

Obrazek
By bodzio102
#170774
Potek, nie mogłem się nie zjawić na roczek u Ciebie. :) Szkoda, że w piątek nie poświętujemy w realu (pracuję na 2 zmianę). :( Tak więc przesyłam e-gratulacje i e-życzenia kolejnych lat bez analoga. Widziałem Twoja kolekcję e-p, więc o jakość Twoich chmurek i smaków jestem spokojny. *ISH* Tak trzymaj i... do spotkania w realu na kolejnym łódzkim spocie. :D
Tymczasem Twoje zdrowie (pite jak za "starych, dobrych czasów") :wink:
*PIWKO*

Obrazek
Awatar użytkownika
By nessie
#172887
Tak szybko to poszło! Dziś mija rok od ostatniego analoga!
Mój mąż nie wytrzymał (pali hybrydowo), a ja nie wyobrażam sobie, że mogłabym sięgnąć po analoga! Po ponad 40 latach palenia (zaczęłam w podstawówce).
Prowadziłam przez ponad pół roku dokładne wyliczenia i wynik był finansowo porażający na korzyść e-p oczywiście. Jedno co mnie przeraża, to nagły brak prądu, bo jak się okazało JESTEM NA BATERIE! Potrafię wyjść z najlepszej imprezy, kiedy okazuje się, że nie mam zapasu.
Awatar użytkownika
By poziomka
#172905
Gratuluję, gratuluję!!!! *1st* , roczek nie palenia analogów, to wielka sprawa!!!

....tym bardziej jak się paliło ponad 40 lat ...wiem coś o tym i jeszcze raz gratuluję!
By bodzio102
#172920
nessie, "stara wiara" dobija roku. :D Miło było poznać Cię na forum, wielkie gratulacje za ten rok z e-papierosem! :) *1st* Niedługo do Ciebie dołączę, nie gnaj tak do przodu. :wink:
Jeszcze raz gratulacje i życzenia wytrwałości. :)

Obrazek
Awatar użytkownika
By kotkaaa
#173059
Nessie,wielkie,olbrzymie i bardzo szczere gratulacje.
No ,no roczek w objęciach mgiełki Niebiańskiego Czajniczka ,
piękny wynik. *1st* *1st* *SERCE*
Awatar użytkownika
By Tomba
#173063
Potek i Nessie najszczersze gratulacje.
Rozrasta się nowy klub :)
Awatar użytkownika
By navegare
#173069
Gratulacje Potek, gratulacje Nessie.
Smacznych dymków i niezawodnych baterii :)
Awatar użytkownika
By dwe
#173092
Gratulacje :) mi brakuje jakieś 300 pare :p
Awatar użytkownika
By Tomba
#173114
Kijanku drogi, nie mogę uwierzyć, ale jak Ciebie znam, to i tak w weekend świętowałeś :)
Wszystkiego najlepszego dla Ciebie.
Awatar użytkownika
By Potek
#173131
Dziękuje wszystkim za życzenia :mrgreen:
I wszystkiego naj dla wszystkich roczniaków :piwo :piwo :piwo :piwo
Awatar użytkownika
By erais
#173192
Potek najlepszego :) Kolejnego roku *TORT*
By gusiag3
#173227
Tylko e-palacz tak naprawdę zrozumie drugiego e-palacza. My, którzy mamy mniej na (w) banerku jesteśmy w lepszej sytuacji niż Ci, którzy mają ponad 300 - bo to Oni przetarli nam szlak. I chociaż pewno wiele odkryć przed nami, to oprócz gratulacji wszystkim roczniakom, a zwłaszcza tym, którzy dzielili i dzielą się z nami swoim doświadczeniem w e-paleniu składam E-PODZIĘKOWANIE.
By Pilot353
#173230
Ale Ci starzy mieli jedną dobrą rzecz. Nikt nie pisał im poszukaj sobie. Nie było w czym szukać, nie było poczytaj bo i nie było co czytac. Pisali i pisali. A dziś nikt tego nie czyta.
Najlepszego nasze roczniaki.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 30
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.