EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By szczuro
#67428
co zuwazylem po 1 dniu uzywania baterii 380
mianowicie, ze przycisk w manualnej jest troche kiepsko skonstruowany -moglby byc troche dluzszy /jak np joye510/ lub z twardszego maetrialu/janty dura/

a takto jak sie go krzywo wcisinie /pod zlym katem/ to lubi czasami nie odskoczyc i to samo moze zdarzyc sie w kieszeni
wiec trzeba raczej cisnac w srodek

i tyle

Scalono
daro


kolejna wg mnie wada
baterie 280 do 510
spadek napiecia do 3,6V jest dosyc szybko i przez wiekszy czas podczas uzytkowania baterii takie napiecie sie utrzymuje
dla mnie niestety srednio sie pali na takim napieciu przez dluzszy czas
wiec poki co baterie nie spelniaja moich oczekwian tak jabym tego chcial
Awatar użytkownika
By szczuro
#71005
Obrazek


510 bateria manualna 180 + atomizer 510
510 bateria 280 manualna + atomizer 510
KR808D-1 bateria 380 manualna + adapter 901>510 + atomizer 510

i male przemeblowanie w papierosnicy tak aby weszla bateria 280 /niestety 380 nie da rady juz w zaden sposob wepchnac / :mrgreen:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 29 gru 2009, 14:26 przez szczuro, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By szczuro
#71014
napiecie podobne wiec parametry dym i kop bez zmian - to oczywiste
co do trzymania - zalezy ile palisz
moje lekko zdechle baterie 180 od 510 potrafia trzymac od 15 do 60 min

Scalono
daro


KR808D-1 manualana 380 - ma odciecie tzn gdzie tak po 5 sek dioda mruga 2 razy i trzeba puscic przycisk i wcisnac ponownie, troche kiepskie rozwiazanie
Awatar użytkownika
By scob
#78757
szczuro pisze:napiecie podobne wiec parametry dym i kop bez zmian - to oczywiste
co do trzymania - zalezy ile palisz
moje lekko zdechle baterie 180 od 510 potrafia trzymac od 15 do 60 min

Scalono
daro


KR808D-1 manualana 380 - ma odciecie tzn gdzie tak po 5 sek dioda mruga 2 razy i trzeba puscic przycisk i wcisnac ponownie, troche kiepskie rozwiazanie


pamietajcie, że to jest baterie do kartomizerów - odcięcie w przypadku tak mocnej batki ma nas/was/użytkowników uchronić przed "ześmierdnięciem" katomizera.

Mi się 510 na tym genialnie pali - rzadko dojeżdżam do odcięcia. a jak naprawdę potrzebuje się "skopać" - puszczam na pół sekundy "na machu" i ciągne dalej...
By dede
#82705
Witam ;)
Jestem nowa i nie obeznana w temacie jak Wy więc zapytam doświadczonych :).. Mam zamiar kupić ecisa510 i od razu jakąś większa baterie na dłuższe wypady. Co polecacie? Jaką kupić najlepiej i gdzie, żeby w knajpie nie szukać kontaktu z ładowarką ? Bo szczerze mówiąc nie wiem czy jest bateria która wystarczy na np całą noc czy dzień?
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#82706
dede pisze:Witam ;)
Jestem nowa i nie obeznana w temacie jak Wy więc zapytam doświadczonych :).. Mam zamiar kupić ecisa510 i od razu jakąś większa baterie na dłuższe wypady. Co polecacie? Jaką kupić najlepiej i gdzie, żeby w knajpie nie szukać kontaktu z ładowarką ? Bo szczerze mówiąc nie wiem czy jest bateria która wystarczy na np całą noc czy dzień?


wszystko zależy od tego ile palisz? bateria nie działa na czas ale na ilość maszków, ja do swojej 510 używam baterii automatycznych 280 mAh i 380 mAh obie są z HG i obie sprawują się na razie bez zastrzeżeń
By dede
#82715
Nie pale zbyt wiele, powiedzmy papieros na godzine ;) chyba że to dużo hehe. W każdym razie pytam bo przy piwie sytuacja jest inna, wiadomo cały czas sie kopci. I czasem jade na cały dzień pociągiem więc póki co w aucie nie podładuje.
By maniak
#82739
dede, rozważ zakup papierośnico-ładowarki do modelu 510 - rzecz przydatna gdy sporą część dnia spędzasz z dala od źródeł prądu.
By dede
#82742
maniak pisze:dede, rozważ zakup papierośnico-ładowarki do modelu 510 - rzecz przydatna gdy sporą część dnia spędzasz z dala od źródeł prądu.


Tak własnie zrobie.. Jeszcze tylko proszę o radę... ecis510 czy Joye510 ;> ??
By maniak
#83111
Ecis ma chyba dłuższą gwarancję, poza tym (o ile dobrze pamiętam) większość serii 510 ma akustyczne baterie (oczywiście o ile chcesz automat nie manual) a Ecis ma podciśnieniowe. Jedne i drugie mają wady i zalety - ja ostatnio preferuję podciśnieniowe i manualne.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.