EPF
Modernizacje e-papierosów i akcesoriów przez forumowiczów.
Awatar użytkownika
By Tomba
#73950
No to dzięki za prezentację. Już się nie mogę doczekać, by te cuda na własne oczy zobaczyć :).
Pozdrowienia z zaśnieżonego Poznania.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#73952
no super, gratulacja dla pomysłów, wiedzy i zdolności manualnych ;)
Awatar użytkownika
By StaryChemik
#73964
Nuuu, scobie... szacuneczek! Mocna rzecz! Przyznam, że ten stick niesamowicie mi się podoba. Śrubokręcik też zacny.

@absens carens - nie zeznałaś KTO Cię przeraża. Chyba musisz uzupełnić wpis, bo publiczność zastygła w oczekiwaniu.
Awatar użytkownika
By szczuro
#74012
good work :-)
teraz jeszcze wepchnac to do takiej obudowy od SB lub INDU lub sticka :-)
Awatar użytkownika
By Riccardo
#74066
No i oprócz radia, mamy również Scobową telewizję :D
Gratulki Scob, fajne patenty.
Awatar użytkownika
By scob
#74117
i ani słowa krytyki kurde?
nawet że napisałem "samopróbki"?

to ja skrytykuje: Gawronek - avatar z DarthGawronkiem w kaprturze był lepszy ;-)
Awatar użytkownika
By malina
#74123
Gawronek - avatar z DarthGawronkiem w kaprturze był lepszy ;-)

Ale w tym widać,że ma zdrowe zęby bo wczoraj to kazali mu dokładnie umyć :lol: :lol: :lol:
By niunio
#74156
:lol:
Malina, Ty gaduło :mrgreen:

Tak a pro po, to siostrzeniec wyrwał mi kibelek od Kr-808d-1 ( auto ) i nadawał się tylko do śmieci.
Wywaliłem elektronikę, końcówki kabla przylutowałem do switcha, a ze switcha prosto na gwint i styk.
Na " gwincie " też mam równo 5V i potwierdzam, że na tym napięciu pali się the best.
Wiadomo, że może mieć to niezbyt dobry wpływ na atomizer, ale jeśli mamy jakieś atomki z większą rezystancją, których na zwykłych batkach nie za bardzo dałoby się palić, to zawsze możemy wykorzystać je z tego typu patentem.
By maniak
#74233
scob pisze:i ani słowa krytyki kurde?

Mówisz - masz:
- design badziewny
- stronka mi wolno chodzi
- pierwszy raz widzę tak brzydkiego pendrive'a :mrgreen:

A tak poważniej - dobra robota.
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#74265
scob pisze:i ani słowa krytyki kurde?
nawet że napisałem "samopróbki"?

to ja skrytykuje: Gawronek - avatar z DarthGawronkiem w kaprturze był lepszy ;-)

mówisz i masz
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#74267
ano nie róbcie ze mnie jaj, już w innym wątku dosyć po mnie jeżdżą ;)

ps. ale co tam przynajmniej macie się z kogo pośmiać,
pokaże wersje przed przejściem na Ciemną Stronę Mocy czyli przed obróbką
Obrazek
Awatar użytkownika
By malina
#74269
Gawronnek pisze:ano nie róbcie ze mnie jaj, już w innym wątku dosyć po mnie jeżdżą ;)

Gawronek wiesz,że Cię lubię i od czasu do czasu nawet czyszczę Ci monitor :D i wcale nie miałam takiej intencji o jakiej piszesz wręcz przeciwnie tyko wczoraj w owym wątku nie widziałam sensu zabierania głosu,zresztą Ty też doszedłeś chyba do takiego samego wniosku dlatego to była raczej ironia nie do Twojej osoby lecz do porad i wskazówek jakie tam Ci proponowali.Jeżeli jednak mimo to czujesz się urażony to PRZEPRASZAM i obiecuję,że się poprawię :D
Awatar użytkownika
By Gawronnek
#74272
malina no co Ty wcale nie czuje się urażony, a już na pewno nie przez Ciebie ;), wbrew pozorom mam wysokie poczucie humoru i sam z siebie też umiem się śmiać
Awatar użytkownika
By eser
#74468
scob pisze:i ani słowa krytyki kurde?

Następnym razem przyklej eksponaty do biurka - nie będą "uciekały" :) . Filmik oki.
Jaki proponujesz zestaw przejściówek do baterii penowskich, aby pasowały do większości atomizerów :?:
Może ktoś na spotkaniu zaoferuje - jestem zainteresowany.
Awatar użytkownika
By scob
#75003
hmm ;> powinienem w pierwszym poscie napisać:
"nie biorę odpowiedzialności za szkody wynikłe podczas prób nasladowania przedstawionych w filmiku rozwiązań, takie jak: spalenie atomizerów, poparzenia, uszkodzenia ogniw albo pamięci" ;-)
Awatar użytkownika
By eser
#75700
scob pisze:hmm ;> powinienem w pierwszym poscie napisać:
"nie biorę odpowiedzialności za szkody wynikłe podczas prób nasladowania przedstawionych w filmiku rozwiązań, takie jak: spalenie atomizerów, poparzenia, uszkodzenia ogniw albo pamięci" ;-)

:o :shock: Może lepiej było nie zmieniać tytułu, a jedynie uzupełnić :" Samopróbki - Samolubki Scoba" :wink:
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.