EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By meyger
#611945
Witajcie. niedawno przerzuciłem się na mody, i jestem zadowolony!!
Niestety po zakupie wszystkiego, okazało się że nie mam ładowarki. Postanowiłem zakupić ładowarkę na allegro ponieważ wydawało mi się najtaniej. Jednak okazało się jak zwykle inaczej. Ładowarka przyszła - ale nie naładowała ani jednej baterii!!! Czyli co? Lipa!
oto ten cudowny egzemplarz;

http://allegro.pl/ladowarka-uniwersalna ... 17751.html

I teraz będę się bujać z pisaniem do sprzedającego o zwrot kasy. :cry:
A muszę kupić nową jak należy ( już mi doradzono jaką).

w rezultacie jest definicja;

[b],,Jak chcesz zaoszczędzić to zawsze płacisz dwa razy"[/b]

piszę ten temat ponieważ chcę ustrzec innych przed głupotą jaką ja popełniłem. Ale pewnie już to wiecie. :oops: :oops: :oops:
Awatar użytkownika
By meyger
#611959
dlatego postanowiłem że jeżeli chodzi o zakupy do moda, to tylko u profesjonalistów. Czyli na forum.
A i zapomniałem dodać że na fotach jest wtyczka jak należy, a w rzeczywistości dwa druty!! I napisy po angielsku a ja dostałem po chińsku.
Awatar użytkownika
By PucH2
#611982
Na foto jest przejściówka w komplecie. Lecz w opisie już nie ma o tym napisane. A że sprzedaje ładowarkę to o przejściówce zapomniał napisać.
Awatar użytkownika
By meyger
#612003
Wiem że to nie wielka kasa, i za głupotę trzeba płacić. Ale boli że nie działa.
I dzięki bogu że znajomy z forum który mnie namówił na to żebym zmienił zwykłe ego na moda, wymienił mi wyczerpane ogniwa na naładowane bo teraz bym był w czarnej d.... !! *SMOKEKING*
Awatar użytkownika
By azbee
#612020
używam takiej ładowarki od pół roku....na szczęście ciągle działa i ładuje jak należy aku 14500. Tyle że mam dokładnie taką jak na zdjęciach z aukcji. Kupiłem na allegro ale od innego sprzedającego
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.