EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By lukas21149
#701221
witam
posiadam ladowarke JOYE510-306-PCC.
po podlaczeniu bateri spinner dioda na spinerze swieci sie do momentu naladowania, natomiast po podlaczenii bateri ego w mruga 3 razy i gasnie podczas ladowania, ten typ tak ma czy moze cos nie tak z bateria? Niepowinna jak w przypadki spinnera swiecic calyczas? Dodam ze dioda na ladowarce ma kolor czerwony podczas ladowania po naladowaniu zielony takze wskazuje dobrze.
Awatar użytkownika
By prymus140
#701224
Jest wszystko OK.Ponadto na ten temat to powstała już nowela na forum.Czytaj zanim założysz nowy temat.
Awatar użytkownika
By lukas21149
#701232
Dziekuje za pomoc. Szukalem lecz ciezko mi to wychodzilo na telefonie ma dzis jakies fochy chyba.
By Mateo20w
#701404
Witam, podłącze się do tematu posiadam vision spinner 1300 i zwykłą ładowarke od e-dyma którą dostałem w zestawie z ego-t z grudnia, problem polega na tym że bateria nie chce się doładować do końca, czytałem tematy że spinner ładuje się około 5-6 godzin, nie rozładowowywuje baterii do końca tylko podłączam co 2-gi dzień do ładowania, wczoraj podłączyłem do ładowania o godzinie 19 dioda na baterii się święciła do około 22 ładowarka miga raz na czerwo raz na zielono, z rana wstawałem do roboty lecz ładowarka miga tak jak wcześniej więc coś jest nie teges chyba bo powinna świecić na zielono a ładowała się dobre 8-9 godzin. o co może chodzić? pomocy
By Hex10
#712888
Właśnie, dobre pytanie:) Mam taki sam problem. Wcześniej jak ładowałem spinnera to po naładowaniu świeciła się zielona dioda, wczoraj podłączyłem do ładowania i....mija 4 godziny nadal mruga, raz czerwone raz zielone, myślę sobie ok, dam jej jeszcze czas. Zapomniałem o niej i poszedłem spać, rano patrzę i nadal mruga raz zielone raz czerwone, ładowała się całą noc. O co biega?
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.