EPF
Ładowarki do akumulatorów stosowanych w e-papierosach.
By maniak
#225367
Powinna. Oczywiście jeśli chcesz mieć 300% pewności - możesz zamówić u tego samego sprzedawcy, u którego kupowałeś.
By draggon
#463189
ja mam pytanie jak są bieguny bateryjki ustawione w Ego-W. mam ładowarke z magmy na gwint 510 na 4.2 V i 110 mA i jak podepnę ego to nic nie mruga i sie nie ładuje(chyba). po chwili ładowania jak ja odepne i nacisne guziczek to dioda tak ledwo co mruga?? prosze o podpowiedzi
By draggon
#463236
tylko właśnie po podpięciu batka nie syganlizuje nic. po drugie gdy podepne batke do ładowania i odłącze za np 10 minut i naciskam guzik to diodka tak ledwo co mruga. czy mozliwe jest ze ego ma zamienione bieguny?? i - z ładowarki idzie na + a + z ładowarki na -?? czy ego sygalizuje diadą podpięcie do ładowania?? pytam bo kupiłem pare dni temu samą baterię
Awatar użytkownika
By prymus140
#463346
Gdyby miala zamienione bieguny to juz by batke szlag trafil.O ile pamietam to VGO ma inną polaryzację.Załąćz na pare godzin i zobaczysz czy ci sie naladuje.
By draggon
#463348
no własnie jedna już chyba załatwiłem. ale wymieniłem w sklepie gdzie kupiłem. czy dioda na ego jakos sygnalizuje ładowanie bo u mnie po podpieciu nie daje zadnego znaku
By ziambek88
#548367
Kupiłem dzisiaj baterię Volish eGo 3.1 (900 mAh wg specyfikacji) i ładowarkę USB również Volish-a (Model: eGo USB charger, output: 4.2V 420mA).

W opakowaniu ładowarki znajduje się ostrzeżenie, żeby nie ładować nią baterii JOYE510, bo może to grozić uszkodzeniem baterii. Z tego co zrozumiałem po przekopaniu internetu JOYE510 to wszystkie baterie z gwintem 510, czyli eGo 3.1 też.

Taka sama ładowarka dołączana jest do zestawu Volish Ego 3.1 Crystal (http://www.esmokingworld.com/pl/zestawy ... stal-.html).

Czy mogę bezpiecznie ładować nią moją baterię? Wiem, że 420mA dla baterii 900mAh jest ok, ale pytam, bo zaniepokoiła mnie ta karteczka z ostrzeżeniem.
By maniak
#548385
Chodzi o baterie od "klasycznego" Joye 510 czyli maluszki chyba 150 czy 180 mAh. Wszelkie eGo-podobne spokojnie dają radę z tą ładowarką.
By ziambek88
#548400
Dziękuję ;)

W sumie palę EP od lipca i to co mnie denerwuje to lekka dezorientacja wywoływana przez producentów i dostawców tzn. brak dokładnej specyfikacji i kiepskie informacje na stronach, często gęsto muszę przekopać forum albo pół internetu, żeby dowiedzieć się czegoś, co powinno wg mnie być napisane na stronie dostawcy.

Całe szczęście internet to kopalnia wiedzy, więc da radę się ogarnąć ;)
By kokol2
#655189
Z punktu widzenia elektryka zawsze najlepsza będzie ładowarka o najmniejszym prądzie ładowania i która będzie ładować akumulator dłużej - akumulator też wytrzyma dłużej.
By Absztyfikant
#668955
kokol2 pisze:Z punktu widzenia elektryka zawsze najlepsza będzie ładowarka o najmniejszym prądzie ładowania i która będzie ładować akumulator dłużej - akumulator też wytrzyma dłużej.


Oj marny z ciebie elektryk, takie bzdury w 21 wieku?
Mam proble z Nordem5

Zakupiłem go wczoraj w sklepie, dostałem z nim w o[…]

Problem ze sprzętem

Hej, mam Urse Nano 2 i w ciągu 2 tygodni spaliły m[…]

Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.