EPF
Akumulatory stosowane w e-papierosach.
Awatar użytkownika
By roback
#65403
Witam. Czy to normalne, że bateria włożona do ładowarki cały czas miga na pomarańczowo a kontrolka na ładowarce świeci na zielono?
By adrock
#65404
Nie. Ale z moją jedną baterią dzieje się czasami podobnie - i to z najnowszą. Odłącz ładowarkę od sieci, podłącz ponownie i wkręć baterię. Powinno pomóc.
By Toffic
#65406
Miałem tak raz w c155p. Już myślałem że do reklamacji. Założyłem jeszcze do atomizera dało się jeszcze trochę popalić i ponowne podłączenie pod ładowarkę już było OK. Zdarzyło mi się to tylko raz.
Awatar użytkownika
By roback
#65408
NIestety, ponowne włożenie skutkuje tym, że kontrolka na ładowarce z zielonej zmienia się na czerwoną dosłownie na sekundę a potem znów robi się zielona a batka mryga na pomarańczowo.
By adrock
#65410
Powtórz te same czynności, tylko zanim wkręcisz batkę - włóż ją do ust i pociągnij mocno od strony gwintu... Tak żeby zaświeciła się dioda. Potem wkręć...
By adrock
#65423
Co było nie tak? Nie mam pojęcia, ale u mnie często tak się dzieje... I to tylko z tą jedna. Reklamować?
Awatar użytkownika
By roback
#65425
Jak się jej nie poprawi i przy nastęnym ładowaniu dalej będzie fochy stroić to zareklamuję :)
By adrock
#65428
roback pisze:Jak się jej nie poprawi i przy nastęnym ładowaniu dalej będzie fochy stroić to zareklamuję :)

Nie zwróciłem uwagi, czy dzieje się tak przy każdym ładowaniu bo baterii mam kilka. Ale poza ładowaniem działa naprawdę dobrze.
By maniak
#65455
Czasem czujnik podciśnienia głupieje. U mnie też się zdarza. Jak pociągnięcie baterii nie pomoże - można mocno stuknąć gwintem o dłoń albo o stół (tylko z wyczuciem!).
Awatar użytkownika
By LoCtoR
#65763
roback pisze:na razie pomogło pociągnięcie :) następnym razem spróbuję stuknięcia :)

A zaraz potem stukniesz sie w glowe.
Jezeli bateria odstawia fochy to sie ja reklamuje bo ewidentnie jest to wada fabryczna. 100% sprawna batka nie ma prawa miec zadnych fochow.
By maniak
#65890
LoCtoR pisze:
roback pisze:na razie pomogło pociągnięcie :) następnym razem spróbuję stuknięcia :)

A zaraz potem stukniesz sie w glowe.
Jezeli bateria odstawia fochy to sie ja reklamuje bo ewidentnie jest to wada fabryczna.

Ale do czasu załatwienia reklamacji na czymś trzeba palić...
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.