EPF
Zdrowotne aspekty e-palenia.
By czarek
#651025
37 dzień e-palenia. Przytyłem prawie 2 kg, ale nie zamartwiam się tym, gdyż wciąż jestem przystojny, tj. podobam się babciom, ciotkom i żonie, nawet własnej ;)
2 kg w 37 dni, tj. ok. 2, 5 grama na godz. - da się żyć!
Awatar użytkownika
By borewicz
#651027
słyszłem ,że nawet Zdzichu ,ma na Ciebie chrapkę
By czarek
#651064
borewicz pisze:słyszłem ,że nawet Zdzichu ,ma na Ciebie chrapkę

Wyjaśniło się. To nie była chrapka, ale jedynie chrypka i stąd to nieporozumienie.
Żałuję, gdyż już chciałem gratulować mu gustu...a tak mogę jedynie życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.
Awatar użytkownika
By maras
#651103
Ja również przybrałem 2kg ale dalej w normie. Wniosek taki, że e-palenie nie wysusza... wagi w moim przypadku.
Oby do wiosny!
Awatar użytkownika
By Mariusz1977
#651119
maras pisze:Ja również przybrałem 2kg ale dalej w normie. Wniosek taki, że e-palenie nie wysusza... wagi w moim przypadku.
Oby do wiosny!

E-palenie na 100% nie wysusza a nawet śmiem twierdzić ,że u kobiet ciało się ujędrnia ;)
By ligia
#651180
Nie palę od listopada 2012, pojawiły się problemy ze zdrowiem, nie wrócę do analogów bo próbowałam zapalić i się już nie dało :mrgreen: , chyba kochanego ciałka więcej o 3 kg, :? e-p mi nie poprawiają samopoczucia( nie smakują) *SMOKEKING* , w ten oto sposób mam nadzieję pozbyć się nałogu zupełnie. :lol:
Awatar użytkownika
By Julia
#651211
Ja mam już za sobą 150 dni i ważę każdego dnia mniej....
Wcale mnie to nie cieszy.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.