EPF
Awatar użytkownika
By ssnowak
#593174

Gienek o wadze kartomzera (16 gram) i średnicy capa od Provari (19mm). Doskonale sprawdza się też na plastikowym boxie (dzięki wadze i wymiarom).

Tym, którzy czekają, powiem że jakością wykonania nie będą zawiedzeni.

Otwór pod knot minimalnie mniejszy niż w Cobrze, stożkowy otwór do napełniania (przyjazny dla buteleczek i brak wycieków)

Jedyny minus to stała wysokość grzałki (terminal wprasowany razem z izolatorem).
Awatar użytkownika
By ssnowak
#593365
MrJacek pisze:Ano czekamy ale na V2 wersję a Bashik mało info daje.

Czekają już tylko na grawer. A brak info jest pewnie przez pojawienie się ofert "alternatywnego" twórcy Hydry na UKV. Scam dosięgnął już e-p.
Awatar użytkownika
By MrJacek
#614103
Już dostępna
waga 16g
długość (bez dripa) 47mm
otwór powietrzny 1,2mm
otwór na knot 2x2,4mm

Cena 130$

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
By user
#614129
meyger pisze:poczekam na opinie po testach.
Ale te plastiki nie wyglądają ciekawie.

Możesz rozwinąć?
Jak wyglądają ciekawe plastiki?
Awatar użytkownika
By adamk9
#614233
Wygląda naprawdę nieżle, nawet z tymi plastikami :-)
Mesh to nie moja działka ale ten atomek mi się podoba.
Awatar użytkownika
By ssnowak
#614267
Plastiki (jak i cała reszta, oprócz dziury na drugi knot) jak w V1, czyli rzeczywiście nic ciekawego w plastikach nie ma. Nic ciekawego się z nimi nie dzieje od 3 miesiący - są takie jak na początku.

Być może koledze meyger chodzi o silikonowe zatyczki otworu wlewowego i otworu pod drugi knot (gdy jest nieużywany) - może inny kolor by się spodobał. Ja zatyczki wlewu nie używam w ogóle.

Jeśli zachowali odległość knota od ścianki baniaka, to będzie dobrze. W V1 płyn jest utrzymywany stale w tej wąskiej przerwie - skutkuje to brakiem problemów z transportem do dna zbiornika (tak samo jak to ma miejsce przy założonej rurce na knot, jak pokazał Gerard)
Awatar użytkownika
By meyger
#614290
Chodziło mi o te białe. Bo tak to wyglada.
Lecz ja dopiero się z tym wszystkim zapoznanie. Ponieważ od niedawna posiadam moda. Więc jak źle osadzilem to z góry przepraszam.
Pomocy

Witam! Kupiłem e papierosa EGO-CE8 1800mAH,niestet[…]

Szukam czegoś dobrego

Dzień dobry. Mój drugi post tutaj, a zarazem wiem,[…]

Problem z paleniem w OXVA slim pro.

Siema, Mam dość irytujący problem z OXVA slim pro[…]

Liquider

Miał ktoś do czynienia z tymi liquidami? Jak wraże[…]

UWAGA! Na blogu Starego Chemika BARDZO WAŻNE informacje! Dotyczą zdrowia i życia.